2

Piekne to było okienko. Nie zapomne go nigdy i bynajmniej to nie jest żart.

Saga z Messim
Saga z Cancelo Gundo Felixem Roque

Zwroty akcji,pesymizm i optymizm klubu,wały szwabskiego funduszu itd

TOP xD

0

SetienDoWrzesnia!

Co za czeresniak mój boże :/

0

Lozano w PSV lol

Az taki cieniki był?

2

Komentarz usunięty

1

Here we go po raz kolejny xd

No tym razem musi sie udac

0

@Encore Kiedys to 120 to był giga chad. Wlazły i Grozer dominowali w plus lidze.

Btw było 140?

0

Bardzo lubie Villareal ale z Setienem niczego nie zbuduja. Bardzo naiwny trener i tak samo naiwny jest villareal

3

@Faro Napiwno xD

1

Jak na Bankruta to Barca moze byc królem tego okienka patrzac na stosunek ceny do jakosci

2

@wpwelement Tez mi sie nie podoba :]

2

@Jarema2000 Alba?

5

1

@nabial Hernadez Hernandez? 12 zawodnik madrytczoków

4

@mekston Boli dupa

0

@FcPortoFan1999 Gdzie :0

0

Trzeba odpalic kilka kart na operze by sledzic wszystko i meczyk Warty z ŁKS ogladac

8

@Firestone To sie odda po sezonie

0

@Emhyr Byc moze zarobiłby i on i my ale teraz to mozna gdybac

5

@Emhyr Akurat dobre kontakty z Mendesem to wielki plus Laporty.

Kowal jest zbyt głupi lub zbyt pijany by to zrozumiec

0

@Inclusus Say whaaat? xDD

0

@Emhyr A w sumie to moze tak byc. Ale mysle ze i tak nici z tego transferu

0

@Emhyr do 18 okienko u Szwabów

0

@Emhyr Mysle ze nie ma szans by zrobic deal w 45 min

0

@Emhyr Falk potwierdził.


2

Kolo Muani bana dostał na transfer.

Teraz powinien gnic ba trybunie ;)

10

Placek Reguilon w mu xD

Do dzis pewnie ma zawroty po tym co z nin Yamal zrobił xD

0

Jak wyglada tera tier lista dziennikarzy?

10

Ale Bezczelny jest ten Bayern. Mieli Cancelo i traktowali go jakby go nie było po czym sobie znowu o nim przypomnieli.

Drażni mnie ten klub strasznie.

1

Nie no którys portugol musi w koncu wypalic xD

Ostatnim był chyba Deco a i tak to farbowany lis xD

0

@Fizzy Womack 2 tykajace bomby. Saper by sie przydał tam xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?