Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Piekne to było okienko. Nie zapomne go nigdy i bynajmniej to nie jest żart.
Saga z Messim
Saga z Cancelo Gundo Felixem Roque
Zwroty akcji,pesymizm i optymizm klubu,wały szwabskiego funduszu itd
TOP xD
0
SetienDoWrzesnia!
Co za czeresniak mój boże :/
0
Lozano w PSV lol
Az taki cieniki był?
2
Komentarz usunięty
1
Here we go po raz kolejny xd
No tym razem musi sie udac
0
@Encore Kiedys to 120 to był giga chad. Wlazły i Grozer dominowali w plus lidze.
Btw było 140?
0
Bardzo lubie Villareal ale z Setienem niczego nie zbuduja. Bardzo naiwny trener i tak samo naiwny jest villareal
3
@Faro Napiwno xD
1
Jak na Bankruta to Barca moze byc królem tego okienka patrzac na stosunek ceny do jakosci
2
@wpwelement Tez mi sie nie podoba :]
2
@Jarema2000 Alba?
5
@Kgorecki2500 XNXX
1
@nabial Hernadez Hernandez? 12 zawodnik madrytczoków
4
@mekston Boli dupa
0
@FcPortoFan1999 Gdzie :0
0
Trzeba odpalic kilka kart na operze by sledzic wszystko i meczyk Warty z ŁKS ogladac
8
@Firestone To sie odda po sezonie
0
@Emhyr Byc moze zarobiłby i on i my ale teraz to mozna gdybac
5
@Emhyr Akurat dobre kontakty z Mendesem to wielki plus Laporty.
Kowal jest zbyt głupi lub zbyt pijany by to zrozumiec
0
@Inclusus Say whaaat? xDD
0
@Emhyr A w sumie to moze tak byc. Ale mysle ze i tak nici z tego transferu
0
@Emhyr do 18 okienko u Szwabów
0
@Emhyr Mysle ze nie ma szans by zrobic deal w 45 min
0
@Emhyr Falk potwierdził.
2
Kolo Muani bana dostał na transfer.
Teraz powinien gnic ba trybunie ;)
10
Placek Reguilon w mu xD
Do dzis pewnie ma zawroty po tym co z nin Yamal zrobił xD
0
Jak wyglada tera tier lista dziennikarzy?
10
Ale Bezczelny jest ten Bayern. Mieli Cancelo i traktowali go jakby go nie było po czym sobie znowu o nim przypomnieli.
Drażni mnie ten klub strasznie.
1
Nie no którys portugol musi w koncu wypalic xD
Ostatnim był chyba Deco a i tak to farbowany lis xD
0
@Fizzy Womack 2 tykajace bomby. Saper by sie przydał tam xD