Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 Tak jak ja z gabloty Pogoni xD
0
@P33ck No klub mem. Jaki kraj taki Tottenham
1
@FcPortoFan1999 Zaatakuja to dostana kontre. Tylko rozważna gra bo inaczej bedzie szybki łomot
0
@Bobo25 Kompleksy wzgledem pogoni? Haha
Lech tez ma swoje za uszami ale on chociaz raz na jakis czas dorzuca do gabloty trofeum. Wasza natomiast zbiera kurz i w zasadzie nie jest potrzebna do niczego.
Lech dał dupy to prawda ale on chociaz kilkukrotnie grał w fazach grupowych bijac takie zespoły jak City Juve Salzburg Fiorentina Villareal etc
Czym Pogon sie moze pochwalic? Niczym. Pogon moze zbic piatke z Tottenhamem
2
@FcPortoFan1999 Nie no oni sa gorszymi frajerami od Lecha. Lech co jakis czas dorzuci mistrza a ci to bracia tottenhamu.
Gablota pusta jak głowa julek z twittera
0
Pogon jeszcze gorzej niz Lech wyglada.
Legia
Raków
Lech
Jagielonia
Slask
Tak może wygladac top 5 sezonu
Pogon wyglada katastrofalnie w defensywie jak i w ataku i do tego recznik w bramce
1
@FcPortoFan1999 Nie. To kwestia złej metody przygotowania. John im odpuscił mocno bo pozno wrócili i zamiast byc na obciążeniach do gry co 3 dni to zdychali po meczu w weekend i w srodku tygodnia
1
@FcPortoFan1999 Kwestia tej motoryki bo i Hotic podupadł
Golizadeh moze byc deska ratunku
0
@PatrykBarca Puchar Polski i top 4 to cos w ich zasiegu
2
@Symson Tutaj wina trenera. Zle to rozegrał i powinien ich katowac a nie im luzowac
Jestem jednak fanem Johna i mysle ze odbuduje piłkarzy
2
Sytuacja w Lechu @FcPortoFan1999
Parametry fizyczne piłkarzy na baardzo słabym poziomie. Nikt w klubie nie wie z czego to wynika ale piłkarze sa teraz badani na wszystkie sposoby.
Lech nie musi sprzedawac bo Rutkowski spodziewaľ sie ze nie bedzie awansu lub bedzie o to trudno nie majac rozstawienia wiec dziury w budżecie nie ma.
Niestety raczej nikt nie odejdzie i nie przyjdzie do Lecha wiec piłkarze musza sie ogarnac bo nawet teraz na papierze kadra wyglada solidnie.
Martwi tylko Ishak.
14
@TheNekro94 Wiadomo ze chodzi o charakter. Zero pokory i ciagle prowokuje rywali i sedziego. Takich obrzydliwych piłkarzy lubic sie nie da. Alba cos o tym wie
5
@Rust_Cohle Za drogi niestety xd
1
No teraz to jest rzeskie powietrze. Bedzie sie suoer zasypiało przy uchylonym oknie
2
Halo halo co to za usterki
1
Pamietam poczatek Ansu i wejscie z buta do drużyny.
Problem jest taki ze u niego nigdy nie było tej szczypty magii jak u Yamala. Był turbo skuteczny ale nic wiecej
U Lamina widac tego skilla w dryblingu,strzale i grze kombinacyjnej a to dopiero 16 latek.
1
Haha prund wydupcyło na osiedlu xD
0
@Szpenser Lubelskie-Lublin
8
w niebie chyba passaty spawajo kurła bo swieci sie niebo jak psu jajca
9
@Isso89 Jesli tak zrobi to giga chad. Zapewni sobie kolejna kadencje
0
@Androchem A bo triggeruje mnie PSG
0
@Kapitan_SW Pijany albo niespeľna rozumu xd
6
@Ziemny Nadal lepszy klub niz burdel z paryża.
Gówno klub który bez szejka walczyłby o byt w ligue 1. PSG to najwieksze scierwo w klubowej piłce
4
Komentarz usunięty
1
@GeneralXavi Nazwij go remontada xD
2
@Kidd Nie tylko sa tanie ale i zdrowe no i ogólnie pyszne sa
6
Lubicie podroby?
Flaczki? Top. Jutro sobie ugotuje
Dzis na obiadek gulasz z wątróbki z kasza :)
5
@Marcelinho99 Przestaniesz płakac o to co chwila?
12
@Kleps0n Ale o czym tu dywagowac. Rubiales naruszył nietykalnosc cielesna zawodniczki i powinien poniesc konsekwencje.
Byłbys zadowolony gdyby twoja partnerke jakis oblech pocałował w usta przed taka publicznoscia?
0
@tomek8756 Jachas to sie nadaje