0

@Bobo25 Tak jak ja z gabloty Pogoni xD

0

@P33ck No klub mem. Jaki kraj taki Tottenham

1

@FcPortoFan1999 Zaatakuja to dostana kontre. Tylko rozważna gra bo inaczej bedzie szybki łomot

0

@Bobo25 Kompleksy wzgledem pogoni? Haha

Lech tez ma swoje za uszami ale on chociaz raz na jakis czas dorzuca do gabloty trofeum. Wasza natomiast zbiera kurz i w zasadzie nie jest potrzebna do niczego.

Lech dał dupy to prawda ale on chociaz kilkukrotnie grał w fazach grupowych bijac takie zespoły jak City Juve Salzburg Fiorentina Villareal etc

Czym Pogon sie moze pochwalic? Niczym. Pogon moze zbic piatke z Tottenhamem

2

@FcPortoFan1999 Nie no oni sa gorszymi frajerami od Lecha. Lech co jakis czas dorzuci mistrza a ci to bracia tottenhamu.

Gablota pusta jak głowa julek z twittera

0

Pogon jeszcze gorzej niz Lech wyglada.

Legia
Raków
Lech
Jagielonia
Slask

Tak może wygladac top 5 sezonu

Pogon wyglada katastrofalnie w defensywie jak i w ataku i do tego recznik w bramce

1

@FcPortoFan1999 Nie. To kwestia złej metody przygotowania. John im odpuscił mocno bo pozno wrócili i zamiast byc na obciążeniach do gry co 3 dni to zdychali po meczu w weekend i w srodku tygodnia

1

@FcPortoFan1999 Kwestia tej motoryki bo i Hotic podupadł

Golizadeh moze byc deska ratunku

0

@PatrykBarca Puchar Polski i top 4 to cos w ich zasiegu

2

@Symson Tutaj wina trenera. Zle to rozegrał i powinien ich katowac a nie im luzowac

Jestem jednak fanem Johna i mysle ze odbuduje piłkarzy

2

Sytuacja w Lechu @FcPortoFan1999

Parametry fizyczne piłkarzy na baardzo słabym poziomie. Nikt w klubie nie wie z czego to wynika ale piłkarze sa teraz badani na wszystkie sposoby.

Lech nie musi sprzedawac bo Rutkowski spodziewaľ sie ze nie bedzie awansu lub bedzie o to trudno nie majac rozstawienia wiec dziury w budżecie nie ma.

Niestety raczej nikt nie odejdzie i nie przyjdzie do Lecha wiec piłkarze musza sie ogarnac bo nawet teraz na papierze kadra wyglada solidnie.

Martwi tylko Ishak.

14

@TheNekro94 Wiadomo ze chodzi o charakter. Zero pokory i ciagle prowokuje rywali i sedziego. Takich obrzydliwych piłkarzy lubic sie nie da. Alba cos o tym wie

5

@Rust_Cohle Za drogi niestety xd

1

No teraz to jest rzeskie powietrze. Bedzie sie suoer zasypiało przy uchylonym oknie

2

Halo halo co to za usterki

1

Pamietam poczatek Ansu i wejscie z buta do drużyny.

Problem jest taki ze u niego nigdy nie było tej szczypty magii jak u Yamala. Był turbo skuteczny ale nic wiecej

U Lamina widac tego skilla w dryblingu,strzale i grze kombinacyjnej a to dopiero 16 latek.

1

Haha prund wydupcyło na osiedlu xD

0

@Szpenser Lubelskie-Lublin

8

w niebie chyba passaty spawajo kurła bo swieci sie niebo jak psu jajca

9

@Isso89 Jesli tak zrobi to giga chad. Zapewni sobie kolejna kadencje

0

@Androchem A bo triggeruje mnie PSG

0

@Kapitan_SW Pijany albo niespeľna rozumu xd

6

@Ziemny Nadal lepszy klub niz burdel z paryża.

Gówno klub który bez szejka walczyłby o byt w ligue 1. PSG to najwieksze scierwo w klubowej piłce

4

Komentarz usunięty

1

@GeneralXavi Nazwij go remontada xD

2

@Kidd Nie tylko sa tanie ale i zdrowe no i ogólnie pyszne sa

6

Lubicie podroby?

Flaczki? Top. Jutro sobie ugotuje

Dzis na obiadek gulasz z wątróbki z kasza :)

5

@Marcelinho99 Przestaniesz płakac o to co chwila?

12

@Kleps0n Ale o czym tu dywagowac. Rubiales naruszył nietykalnosc cielesna zawodniczki i powinien poniesc konsekwencje.

Byłbys zadowolony gdyby twoja partnerke jakis oblech pocałował w usta przed taka publicznoscia?

0

@tomek8756 Jachas to sie nadaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?