Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
-5 na starcie Ligi. Brawo Denzel brawo Roberto.
2
Brawo Xavi. Wiecej gry tym amatorem wincyj.
0
@Pawel13sz Tam były km miejsca w la lidze o tym mozna pomarzyc tylko
1
Sorloth wyciaga naszych a Lewy stoi jak widły w gnoju
1
Balde z 1 noga jest lepszy niz ten pokraka Alonso.
1
Ja pier jak my chcemy cos ugrac jak mamy 2 niedorozwoji na bokach,których kreciliby skrzydłowi z eklapy
1
@LS Dla mnie kolor skóry nie ma znaczenia. Jesli identyfikuje sie jako polak i zna nasz jezyk to reszta mi zwisa
0
Dla odmiany Barca mogłaby zagrac dobry mecz
0
@mekston A i tak jest pierwszy xd
0
@mekston Czyli szykuje sie kolejny win Maxa. Troche nudne sie to robi xd
0
@mekston Jaka jest kolejnosc?
3
@MesQueUnClub96 No a co ma robic 9????
2
Wszedzie artykuły o transferze Jacy do Wieczystej i o tym ze zamyka sobie drzwi do kadry.
Tylko ze on jest tak tej kadrze potrzebny jak prostytutce majtki.
2
Ciekawe czy Inter Miami na swoja LaBambe
11
Co jak co ale Denzel to wie jak niszczyc psyche piłkarzowi. Ferran daje 200% strzela gola i ogólnie niezle sie prezentuje i co? Ławka.
Co raz bardziej jestem sfrustrowany Xavim. XaviDo Grudnia!
0
Pal licho Alonso. Roberto to dopiero tragedia!
1
@macio_944 Pinkne :]
4
Oo Armageddon za oknem xD
0
@Pawci023x Nie no gdzie mu do hiszpanów
0
Jak jeszcze raz zobacze Lewego wychodzacego z pola karnego to mnie uj strzeli.
1
Tak to jest. Dzieki Aspas...
0
Ale Valverde to mocno srednio wyglada u nich. Mam wrażenie ze to kopia Asensio
2
@Hosh I +10 do plucia na nich
0
@Dankho94isback Bo to rządowi
0
@Messibestplayerintheworld Do 40 bedzie grał xd
2
Ter Stegenowi Aspas zasadził by pod lade xD
0
Prosze cie Celta wpakuj im gola
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niby 23 ale chyba opierd pento Chorizo ;)
0
Czy jest jakis inny sport gdzie sedziowie tak mocno wypaczaja wyniki?