0

-5 na starcie Ligi. Brawo Denzel brawo Roberto.

2

Brawo Xavi. Wiecej gry tym amatorem wincyj.

0

@Pawel13sz Tam były km miejsca w la lidze o tym mozna pomarzyc tylko

1

Sorloth wyciaga naszych a Lewy stoi jak widły w gnoju

1

Balde z 1 noga jest lepszy niz ten pokraka Alonso.

1

Ja pier jak my chcemy cos ugrac jak mamy 2 niedorozwoji na bokach,których kreciliby skrzydłowi z eklapy

1

@LS Dla mnie kolor skóry nie ma znaczenia. Jesli identyfikuje sie jako polak i zna nasz jezyk to reszta mi zwisa

0

Dla odmiany Barca mogłaby zagrac dobry mecz

0

@mekston A i tak jest pierwszy xd

0

@mekston Czyli szykuje sie kolejny win Maxa. Troche nudne sie to robi xd

0

@mekston Jaka jest kolejnosc?

3

@MesQueUnClub96 No a co ma robic 9????

2

Wszedzie artykuły o transferze Jacy do Wieczystej i o tym ze zamyka sobie drzwi do kadry.

Tylko ze on jest tak tej kadrze potrzebny jak prostytutce majtki.

2

Ciekawe czy Inter Miami na swoja LaBambe

11

Co jak co ale Denzel to wie jak niszczyc psyche piłkarzowi. Ferran daje 200% strzela gola i ogólnie niezle sie prezentuje i co? Ławka.

Co raz bardziej jestem sfrustrowany Xavim. XaviDo Grudnia!

0

Pal licho Alonso. Roberto to dopiero tragedia!

1

@macio_944 Pinkne :]

4

Oo Armageddon za oknem xD

0

@Pawci023x Nie no gdzie mu do hiszpanów

0

Jak jeszcze raz zobacze Lewego wychodzacego z pola karnego to mnie uj strzeli.

1

Tak to jest. Dzieki Aspas...

0

Ale Valverde to mocno srednio wyglada u nich. Mam wrażenie ze to kopia Asensio

2

@Hosh I +10 do plucia na nich

0

@Dankho94isback Bo to rządowi

0

@Messibestplayerintheworld Do 40 bedzie grał xd

2

Ter Stegenowi Aspas zasadził by pod lade xD

0

Prosze cie Celta wpakuj im gola

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niby 23 ale chyba opierd pento Chorizo ;)

0

Czy jest jakis inny sport gdzie sedziowie tak mocno wypaczaja wyniki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?