5

@Popitek12 W tym kraju na nikogo nie warto

3

A gdyby tak rozdupcyc gorace na Ament? Co wy na to @Moderacja

0

@Emhyr Eh. Nic tylko zyczyc powodzenia

0

@SenseiFCB Brawo. Mozna to pod molestowanie podciagnac? Jesli tak to jest skonczony i powinien poniesc prawne konsekwencje

1

@OnlyCules Mroczne czasy

1

Ruskie to mogliby sie wzajemnie wybic :)

0

@tbas PW prosze bo ciekawy jestem

1

@xvcWinterSoldier Ziom hawaje to jeden wielki wulkan. O pożary nie trudno

2

@barcanawieki I tak długo żył po tej imbie xD

0

@BorzyKrzys Mitoman? Niezle jak na kogos kto prowadzi na x psychiatryk fcbarca.com

Fakty sa takie ze u mnie komarów jest od zawalenia. Wyjdziesz do sklepu a zaraz cie skur dopadna

2

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aNp7odK_460s.jpg

Kot z oczami Saurona xD
@TheNekro94 to juz wiemy co sie stało po upadku Barad-dur :]

1

@Medium U mnie osiedle jest dosc zielone i sporo tego dziadostwa lata

2

@Mario96w Za mało białka majo

4

Komary to skurczysyny matki natury.

Nienawidze tego dziadostwa. Ledwo co ze sklepu wróciłem a juz w bablach jestem

1



Kot pogonił psa który zaatakował dziecko. Kitku? Top!

0

@escarabajo Na razie Sonny to rozczarowanie. Wiecej sie po nim spodziewałem

0

@mekston Ale nikt nie mowi o graniu wszystkiego.

2

Ale o co wy sie spinacie na dole i o jakim kompetencjach trenera mówicie?

Prawda jest taka ze Cunha i Richarlison to dwie pokraki które w żadnej innej repce nawet bidonu by nie podawali.

Roque to młody swietnie prosperujacy napastnik a tego Brazylii brakuje. Smieszna decyzja bo dla mnie to sabotaż jest. To jest moment w którym Roque powinien zgrywac sie z kolegami i łapac doswiadczenie w rywalizacji z najlepszymi.

1

@Emhyr Pijany lub niespełna rozumu :/

12

@Jakchcesz Nie bluznij

5

@adi7adi8 Skoro nie byli skuteczni to nie zasłużyli

0

@michal26 Celtik sie przypomina ;/

8

@michal26 Kwintesencja piłki. Przegrywasz bo nie potrafisz postawic kropki nad i

1

@MesQueUnClub96 Na pewno nie rodzice harrego pottera

0

@michal26 Własnie tak to czesto wyglada. Moze sie tworzyc sytuacje ale 1 wypad i moze byc tragedie

0

@michal26 A pamietasz jak wygladał mecz Barcy z Celtikiem?

Co ci z kontroli jak sytuacji nie wykorzystujesz a czesto to sie po prostu msci

1

Rakow prosi sie o gola na 2-0 z dupy xd

1

@Rust_Cohle Pytanie czy drugi raz Kopenhaga tak słabo zagra

0

@Bartula Mąke ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?