Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Popitek12 W tym kraju na nikogo nie warto
5
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRcLW8AlRQNxoGAFYKmAK0F6QA7MhBn7uStTw&usqp=CAU
Grałbym xD
@macio_944
3
A gdyby tak rozdupcyc gorace na Ament? Co wy na to @Moderacja
0
@Emhyr Eh. Nic tylko zyczyc powodzenia
0
@SenseiFCB Brawo. Mozna to pod molestowanie podciagnac? Jesli tak to jest skonczony i powinien poniesc prawne konsekwencje
1
@OnlyCules Mroczne czasy
1
Ruskie to mogliby sie wzajemnie wybic :)
0
@tbas PW prosze bo ciekawy jestem
1
@xvcWinterSoldier Ziom hawaje to jeden wielki wulkan. O pożary nie trudno
2
@barcanawieki I tak długo żył po tej imbie xD
0
@BorzyKrzys Mitoman? Niezle jak na kogos kto prowadzi na x psychiatryk fcbarca.com
Fakty sa takie ze u mnie komarów jest od zawalenia. Wyjdziesz do sklepu a zaraz cie skur dopadna
2
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aNp7odK_460s.jpg
Kot z oczami Saurona xD
@TheNekro94 to juz wiemy co sie stało po upadku Barad-dur :]
1
@Medium U mnie osiedle jest dosc zielone i sporo tego dziadostwa lata
2
@Mario96w Za mało białka majo
4
Komary to skurczysyny matki natury.
Nienawidze tego dziadostwa. Ledwo co ze sklepu wróciłem a juz w bablach jestem
1
Kot pogonił psa który zaatakował dziecko. Kitku? Top!
0
@escarabajo Na razie Sonny to rozczarowanie. Wiecej sie po nim spodziewałem
0
@mekston Ale nikt nie mowi o graniu wszystkiego.
2
Ale o co wy sie spinacie na dole i o jakim kompetencjach trenera mówicie?
Prawda jest taka ze Cunha i Richarlison to dwie pokraki które w żadnej innej repce nawet bidonu by nie podawali.
Roque to młody swietnie prosperujacy napastnik a tego Brazylii brakuje. Smieszna decyzja bo dla mnie to sabotaż jest. To jest moment w którym Roque powinien zgrywac sie z kolegami i łapac doswiadczenie w rywalizacji z najlepszymi.
1
@Emhyr Pijany lub niespełna rozumu :/
12
@Jakchcesz Nie bluznij
5
@adi7adi8 Skoro nie byli skuteczni to nie zasłużyli
0
@michal26 Celtik sie przypomina ;/
8
@michal26 Kwintesencja piłki. Przegrywasz bo nie potrafisz postawic kropki nad i
1
@MesQueUnClub96 Na pewno nie rodzice harrego pottera
0
@michal26 Własnie tak to czesto wyglada. Moze sie tworzyc sytuacje ale 1 wypad i moze byc tragedie
0
@michal26 A pamietasz jak wygladał mecz Barcy z Celtikiem?
Co ci z kontroli jak sytuacji nie wykorzystujesz a czesto to sie po prostu msci
1
Rakow prosi sie o gola na 2-0 z dupy xd
1
@Rust_Cohle Pytanie czy drugi raz Kopenhaga tak słabo zagra
0
@Bartula Mąke ;)