Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lech z taka kadra nie ugra nic w tym sezonie. Za duzo ludzi pod forma a w ataku biega kasztan Ba Lela i Velde
Boze dajcje Golizadeha
1
Velde wypier...
Cała połowe Andersson gra 1 na 2 bo paniszcze nie chce dupy ruszyc.
Sprzedac za 3 mln
0
@Antimadridista~ Avia?
3
Wreszcie Brom odstawił Ishaka.
Niech go wpuszcza na koncowki bo chwilowo gramy z nim w 10. Trzeba czasu by go odbudowac fizycznie
2
@FcPortoFan1999 Nawet Tottenham ma audi cup xD
0
@FcPortoFan1999 Oni maja wiekszy gen frajerstwa niz Lech
Kolejorz to chociaz wrzuca cos czasem do gabloty i czasem pogra w europie a ci? Nic,zero,null
3
Braaawo ŁKS.
Zasłużyli na gola
3
Czego dzis oczekuje od klubów którym kibicuje?
Lech-Wygrana w dobrym stylu by poprawic morale po blamażu i w jakims stopniu sie zrechabilitowac w oczach kibiców
Barca-Wygrana w dobrym stylu z wysokim wynikiem i gra do przodu
A no i trzymam kciuki za ŁKS
@FcPortoFan1999
0
@Szklaner A zeby jeszcze im cos na łeb spadło xd
4
@takisobiektos A panstwo niech traci kase...
0
@mekston Ja mysle ze jest to do zrobienia e faktycznie moze byc ciezko
1
Nie ma w Polsce trenera który byłby barwniejszy od Feio xD
Chłop jest nie do podrobienia ;)
0
@TheNekro94 Łyknie 50 z palcem w nosie o ile nie bedzie kontuzji
2
@DaPidejpi Ale to działa w dwie strony. Messi tez ma takich odklejenców. U CR jest to duzo bardziej widoczne bo ma taki a nie inny charakter i czesto mu odwala jak z ta nagroda mvp
0
@Emhyr To jakas chyba lewa kupiłes bo u mnie jest popularna i wielu ludziom smakuje nawet typowo pszenicznym konsumentom.
0
@VamosRakieta Bardziej mnie ciekawi czy Xavi rozwinie Pedriego i reszte bo jesli bedzie stagnacja to raczej poleci ze stołka
2
@partymaker Przypominam. Mecz z Getafe przypominał mma a nie normalny mecz
0
@Bobo25 Pedri gra niżej i to raczej typ kreatora a Jude typowo ofensywny pomocnik nastawiony na liczby
4
@ChampionLW Udar czy po prostu głupis? Nie ma to jak wróżenie na podstawie 1 lub 2 meczy. Brawo
3
@barcowy1899 Zupełnie inny typ pomocnika. Poza tym pedri gole miał a asysty mu zabierali partacze z ataku
1
@Medium Mocno przehajpowany angol
0
@jaxo22 Czego ja od madryciaka wymagam
6
@jaxo22 Polecam okuliste jak to jest bark
1
@messi33 U madrytczoków poziom hipokryzji wyjeb poza skale
5
Ancelotti płacze o VAR sezon temu
Teraz siedzi cicho gdy najpierw VAR wydymał Barce z Getafe a tera puszcza sie gola po ewidentnej rece.
Widac ze przesiakł ta madrycka propaganda
9
@jaxo22 Kur chłopie reka była
2
Dzis serduszkiem za Ruchem.
1
Richarlison to na pewno Brazol? Okrutny drewniak.
0
Wisła znowu w dupe :o
Jakim cudem Sobolewski jeszcze na stołku?
1
@FcPortoFan1999 Stac ale Lech to nie Legia i licza sie zdrowe finanse a nie zycie na kredyt.
Mysle ze tak czy siak jesli sezon nie skonczy sie min 1 pucharem to bedzie trzeba kogos sprzedac i zainwestowac m.in w 9 i LS