1

@Assiner W punkt

3

Kibicuj Lechowi i Barcelonie. Oj to buduje psychike mocno bo oba zespoły lubia sie kompromitowac ;)

4

Komentarz usunięty

0

@valdeq Przeciez to nikomu krzywdy nie robiło ani nie prowokowało

7

Jako kibic Lecha przepraszam za ta kompromitacje. Stracilismy szanse na faze grupowa i stracilismy pkt do rankingu.

Lech chyba musi kupic nastepce Ishaka bo borelioza niestety widocznie wpłyneła na Ishaka :(


Jest mi przykro bo nie wiem co sie stało z tymi piłkarzami po meczu w Lubinie.

Bede dalej kibicował Legii i Rakowowi bo to jest walka o dobro polskiej piłki.

@Comentateiro Wydaje mi sie ze John nie jest tutaj problemem a ludzie odpowiedzialni za przygotowanje fizyczne.


10

@Dari0G Ja mam problemy z emocjamj i ich kontrola ale bez przesady

0

@takisobiektos To i tak cos o czym WKS moze pomarzyc

1

@TheNekro94 Przeciez 15 to nie realne miejsce dla nas

0

@kanver_ Obiecali mu transfer

2


Rozumien mozna cisnac beke z Lecha bo zasłużył ale ty juz zdrowo przeginasz

Nie mam nic do ludzi którzy krytykuja lecha tylko niech robia to z klasa

3

Szkoda bo stracilismy i awans i pkt.

Chyba pora zainwestowac nie w piłkarzy a w ludzi odpowiedzialnych za przygotowanie fizyczne. Fatalnie to wyglada na ten moment

Najgorsze jest to ze nie wiadomo co sie stało bo do meczu w Lubinie dobrze wygladali

0

@messi564 A ty wiesz ze działa to w dwie strony?

0

@sidi12843 Zresetuj zegar biologiczny

1

@takisobiektos Przynajmnieh graja w tych pucharach.

0

@varosso Nie nie musza sa na zero. Poza tym sprzedaz Velde moze byc dobra decyzja patrzac jak jest chimeryczny

0

@TheNekro94 W tym meczu bez dwoch zdan

0

@takisobiektos Musieli a nie ze chcieli. Fizycznie popadaliby jak muchy. Van der brom nie jest fanem przekładania spotkan o ile nie jest to konieczne

1

@K4tsuuu Raczej nie. Lech nie musi sprzedawac

5

Eh i znowu Lech robi krok wstecz zamiast do przodu.

Cos sie musi w tym klubie zmienic bo o ile transfery sa robione ostatnio z głowa tak nie wszystko tu funkcjonuje i bynajmniej nie winie tylko Johna.

0

@Dari0G Nie. Wolałbym by grali tak jak w poprzednim sezonje

4

Komentarz usunięty

0

@Uukasz_93 Powiedział fan pogoni

2

No ale fakty sa takie ze to co graja obroncy Lecha to wielki wstyd.

0

@ChampionLW Co ma Kawu do gry Lecha? Nikomu krzywdy nie robi.

0

@MesQueUnClub96 Najlepiej to nie pisz nic o Lechu

6

@MesQueUnClub96 "Spuchna jak Roma"

Kur wez sie nie odzywaj jak gra Lech bo wszystko na opak sie dzieje

0

@TheNekro94 No własnie nie. Ciekawy ewenement bo do lubina wszysko wygladało ok

1

No to po ptokach.

Fatalny mecz Lecha i nie ma o czym dyskutowac. Beznadziejnie wyglada to w obronie gdzie nikt nikogo nie kryje

0

@FcPortoFan1999 Dogrywka to moze byc wyrok dla nich

0

Przepchnijcie to panowie.

Szkoda tracic pkt do rankingu i ew pieniadze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?