Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Assiner W punkt
3
Kibicuj Lechowi i Barcelonie. Oj to buduje psychike mocno bo oba zespoły lubia sie kompromitowac ;)
4
Komentarz usunięty
0
@valdeq Przeciez to nikomu krzywdy nie robiło ani nie prowokowało
7
Jako kibic Lecha przepraszam za ta kompromitacje. Stracilismy szanse na faze grupowa i stracilismy pkt do rankingu.
Lech chyba musi kupic nastepce Ishaka bo borelioza niestety widocznie wpłyneła na Ishaka :(
Jest mi przykro bo nie wiem co sie stało z tymi piłkarzami po meczu w Lubinie.
Bede dalej kibicował Legii i Rakowowi bo to jest walka o dobro polskiej piłki.
@Comentateiro Wydaje mi sie ze John nie jest tutaj problemem a ludzie odpowiedzialni za przygotowanje fizyczne.
10
@Dari0G Ja mam problemy z emocjamj i ich kontrola ale bez przesady
0
@takisobiektos To i tak cos o czym WKS moze pomarzyc
1
@TheNekro94 Przeciez 15 to nie realne miejsce dla nas
0
@kanver_ Obiecali mu transfer
2
Rozumien mozna cisnac beke z Lecha bo zasłużył ale ty juz zdrowo przeginasz
Nie mam nic do ludzi którzy krytykuja lecha tylko niech robia to z klasa
3
Szkoda bo stracilismy i awans i pkt.
Chyba pora zainwestowac nie w piłkarzy a w ludzi odpowiedzialnych za przygotowanie fizyczne. Fatalnie to wyglada na ten moment
Najgorsze jest to ze nie wiadomo co sie stało bo do meczu w Lubinie dobrze wygladali
0
@messi564 A ty wiesz ze działa to w dwie strony?
0
@sidi12843 Zresetuj zegar biologiczny
1
@takisobiektos Przynajmnieh graja w tych pucharach.
0
@varosso Nie nie musza sa na zero. Poza tym sprzedaz Velde moze byc dobra decyzja patrzac jak jest chimeryczny
0
@TheNekro94 W tym meczu bez dwoch zdan
0
@takisobiektos Musieli a nie ze chcieli. Fizycznie popadaliby jak muchy. Van der brom nie jest fanem przekładania spotkan o ile nie jest to konieczne
1
@K4tsuuu Raczej nie. Lech nie musi sprzedawac
5
Eh i znowu Lech robi krok wstecz zamiast do przodu.
Cos sie musi w tym klubie zmienic bo o ile transfery sa robione ostatnio z głowa tak nie wszystko tu funkcjonuje i bynajmniej nie winie tylko Johna.
0
@Dari0G Nie. Wolałbym by grali tak jak w poprzednim sezonje
4
Komentarz usunięty
0
@Uukasz_93 Powiedział fan pogoni
2
No ale fakty sa takie ze to co graja obroncy Lecha to wielki wstyd.
0
@ChampionLW Co ma Kawu do gry Lecha? Nikomu krzywdy nie robi.
0
@MesQueUnClub96 Najlepiej to nie pisz nic o Lechu
6
@MesQueUnClub96 "Spuchna jak Roma"
Kur wez sie nie odzywaj jak gra Lech bo wszystko na opak sie dzieje
0
@TheNekro94 No własnie nie. Ciekawy ewenement bo do lubina wszysko wygladało ok
1
No to po ptokach.
Fatalny mecz Lecha i nie ma o czym dyskutowac. Beznadziejnie wyglada to w obronie gdzie nikt nikogo nie kryje
0
@FcPortoFan1999 Dogrywka to moze byc wyrok dla nich
0
Przepchnijcie to panowie.
Szkoda tracic pkt do rankingu i ew pieniadze.