3

Czego dzis oczekuje od klubów którym kibicuje?

Lech-Wygrana w dobrym stylu by poprawic morale po blamażu i w jakims stopniu sie zrechabilitowac w oczach kibiców

Barca-Wygrana w dobrym stylu z wysokim wynikiem i gra do przodu

A no i trzymam kciuki za ŁKS
@FcPortoFan1999

0

@Szklaner A zeby jeszcze im cos na łeb spadło xd

4

@takisobiektos A panstwo niech traci kase...

0

@mekston Ja mysle ze jest to do zrobienia e faktycznie moze byc ciezko

1

Nie ma w Polsce trenera który byłby barwniejszy od Feio xD

Chłop jest nie do podrobienia ;)

0

@TheNekro94 Łyknie 50 z palcem w nosie o ile nie bedzie kontuzji

2

@DaPidejpi Ale to działa w dwie strony. Messi tez ma takich odklejenców. U CR jest to duzo bardziej widoczne bo ma taki a nie inny charakter i czesto mu odwala jak z ta nagroda mvp

0

@Emhyr To jakas chyba lewa kupiłes bo u mnie jest popularna i wielu ludziom smakuje nawet typowo pszenicznym konsumentom.

0

@VamosRakieta Bardziej mnie ciekawi czy Xavi rozwinie Pedriego i reszte bo jesli bedzie stagnacja to raczej poleci ze stołka

2

@partymaker Przypominam. Mecz z Getafe przypominał mma a nie normalny mecz

0

@Bobo25 Pedri gra niżej i to raczej typ kreatora a Jude typowo ofensywny pomocnik nastawiony na liczby

4

@ChampionLW Udar czy po prostu głupis? Nie ma to jak wróżenie na podstawie 1 lub 2 meczy. Brawo

3

@barcowy1899 Zupełnie inny typ pomocnika. Poza tym pedri gole miał a asysty mu zabierali partacze z ataku

1

@Medium Mocno przehajpowany angol

0

@jaxo22 Czego ja od madryciaka wymagam

6

@jaxo22 Polecam okuliste jak to jest bark

1

@messi33 U madrytczoków poziom hipokryzji wyjeb poza skale

5

Ancelotti płacze o VAR sezon temu

Teraz siedzi cicho gdy najpierw VAR wydymał Barce z Getafe a tera puszcza sie gola po ewidentnej rece.

Widac ze przesiakł ta madrycka propaganda

9

@jaxo22 Kur chłopie reka była

2

Dzis serduszkiem za Ruchem.

1

Richarlison to na pewno Brazol? Okrutny drewniak.

0

Wisła znowu w dupe :o

Jakim cudem Sobolewski jeszcze na stołku?

1

@FcPortoFan1999 Stac ale Lech to nie Legia i licza sie zdrowe finanse a nie zycie na kredyt.

Mysle ze tak czy siak jesli sezon nie skonczy sie min 1 pucharem to bedzie trzeba kogos sprzedac i zainwestowac m.in w 9 i LS

3

Fran Alvarez pan piłkarz. Oj kogos takiego ostatnimi czasy brakuje w Lechu. Gdyby zagrał cały taki sezon to moze Lech by sie skusił

2

@Deviler Lub graja jak Djokovic w prime. Nie zapominaj

0

@Baros1990 Co kto lubi

2

O 20.30 ciekawy mecz górnika z widzewem.

0

@Hosh A propo Stadionu to sa dymani przez miasto jak leci i jeszcze wrócili z podkulonym ogonem wiec tym bardziej beka z nich zwłaszcza po tych grozbach ze beda grac w innym miescie ;)

0

@Hosh To tylko potwierdza. Nigdy Jagi nie lubiłem i lubic nie bede mimo ze stosunkowo blisko jest z lubelszczyzny na podlasie.

Tak btw to akurat odpowiedz na 1 zaczepke Jagielonii.

No ale dla nich szczytem ambicji jest walka o byt lub srodek tabeli

3

Czy lech sie skompromitował? Tak
Czy mozna cisnac beke? Tak
Czy mozna wbijac szpilki? Owszem to naturalne w tym srodowisku.

Rozumiem ze Rakow czy Legia to robia bo i Lech to robił i robic bedzie. Tak to działa.

Jednak Jagielonia to chyba ostatni klub który moze wbijac komukolwiek szpilki po grze w europie gdzie sami dostawali lanie od słabeuszy. Pomijam juz fakt jak ten klub sportowo sie stoczył a o europie to moga sobie pomarzyc.

Lech sezon temu zrobił wiecej dla naszej piłki niz Jagielonia zrobi kiedykolwiek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?