La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 834 Culés

3

Czy lech sie skompromitował? Tak
Czy mozna cisnac beke? Tak
Czy mozna wbijac szpilki? Owszem to naturalne w tym srodowisku.

Rozumiem ze Rakow czy Legia to robia bo i Lech to robił i robic bedzie. Tak to działa.

Jednak Jagielonia to chyba ostatni klub który moze wbijac komukolwiek szpilki po grze w europie gdzie sami dostawali lanie od słabeuszy. Pomijam juz fakt jak ten klub sportowo sie stoczył a o europie to moga sobie pomarzyc.

Lech sezon temu zrobił wiecej dla naszej piłki niz Jagielonia zrobi kiedykolwiek.

0

@Sulimo Strzał w okienko z 30 metra.

0

@Hosh To tylko potwierdza. Nigdy Jagi nie lubiłem i lubic nie bede mimo ze stosunkowo blisko jest z lubelszczyzny na podlasie.

Tak btw to akurat odpowiedz na 1 zaczepke Jagielonii.

No ale dla nich szczytem ambicji jest walka o byt lub srodek tabeli

2

@Sulimo No to w takim razie Jaga leci zwijać stadion, zaorać murawę i zasiać ziemniaki.

0

@Hosh A propo Stadionu to sa dymani przez miasto jak leci i jeszcze wrócili z podkulonym ogonem wiec tym bardziej beka z nich zwłaszcza po tych grozbach ze beda grac w innym miescie ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?