0

@VegetaPolska A kur czyja to wina? Barcy?

Sedzia wybił z głowy Barcelonie gre w piłke

9

@IrekPOL No tak bo mozna drukowac i krzywdzic inny zespół

Co to za logika

2

Mecz na Eleven? To co mnie redakcja kłamie :/

0

Tak tak Kounde szantażysta.

A teraz sio na mecz.

0

@Kengo Jakie to typowe dla niego

1

@kynio302 Hahaha ale osrał madrytczoków xD

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Faro Zapoznaj sie z definicja hipokryzji. To ty ciagle psioczysz na gre z 1 fałszywym skrzydłowym i Raphinha a nawet jeszcze sezonu nie rozpoczelismy.

Serio chłopie wez sie opamietaj. Ja rozumiem ze jestes fanboyem Ansu ale fakty sa takie ze Rapha dał nam mistrzostwo

6

@Faro Powodzenia. Wyrażam to co leży na sercu wszystkim.

Ile mozna czytac twoje płacze o tego Raphinhe i 4 pomocników. Niedobrze sie juz robi.

8

Niech tylko tego Cancelo wypożycza i Jazda z dziadami.

5

Komentarz usunięty

2

Fajny składzik.

0

@HighestInTheRoom Z Lublina? Nie umiem sie teleportowac

0

@Encore Byle po awansie. Na Lecha bym poszedł ;)

1

Jesli Feio zrobi awans z Motorem to szybko ktos sie nim zainteresuje.

Mimo charakteru robi mega robote i kto wie moze pójde na Eklape w koncu ;)

2

Tymczasem Motor staje sie powoli kandydatem do awansu xD

@Encore Feio? Top.

Haha 2-0

2

@Encore Tragiczny piłkarz. Gruby Suarez to nadal 3x lepszy piłkarz

1

Moootoooor 1-0 xD

0

@takisobiektos Mimo wszystko piłkarze Lecha pozno wrócili do treningow i taka przerwa to dodatkowy czas na treningi

2

https://ekstraklasatrolls.pl/jagiellonia-zaczepila-lecha-bezbledna-odpowiedz-kolejorza/

Hah uwielbiam Jagielonie. Lubi zaczepic a jak przyszło im grac w europie to obskoczyli szybki eurowpierdziel.

0

Pogon znowu w dupe. Jeszcze ze 2 takie mecze i bedzie goracy stołek.

1

Ale Kurzawa to boiskowy łeb. On juz wedke powinien dostac.

Pogon gra 10 na 12 w tej chwili xD

1

@takisobiektos Olali transfery do obrony i mamy tego efekty

1

Co z tym niemieckim talentem? On juz oficjalnie w Barcy?

1

Ale amatorka w Pogoni. Dziurawi sa jak ser szwajcarski

40

@Kapitan hawk Stary a gupi.

1

@barcelonaLM Za dobre miejsce do zycia. Nie ma szans xD

12

@Tasde Gosc jest obrzydliwy w swoich pogladach.

0

Wisła widze w czape od GKS Tychy xD

Serio boje sie ze moga na dłuższy czas zostac w 1 lidze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?