Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Chaoss LKE to zbawienie dla naszych klubow. Poza tym nasze kluby w koncu zaczeły kupowac kozaków i nie wyprzedaja sie
0
@takisobiektos Bez znaczenia
1
@Gwyn Mythwars lub empires and puzzles xd
Uzalezniajace gierki
3
Boze ale ten Dino Hotic to kozak. Ja wiem ze to Litwini ale jak on ma inteligencje boiskowa. Mega transfer
0
Co jest kur co ta Pogon?
Oj czuje ze tylko Lech i Rakow zagraja w fazie grupowej
1
@FcPortoFan1999 Mysle ze tak. Tam w 2 połowie siedli fizycznie a tutaj wygladaja jak wypoczeci.
0
Lech pewny siebie i na spokojnje gra z Litwinami. Taki troche sparing i w sumie dobrze.
1
@IronSanHybrid +1
Tylko szkoda Xaviego którego oszukał
14
Szkoda tylko Xaviego. Otoczył zaufaniem na jakie nie zasługiwał i tak mu sie odwdziecza.
Mówi ze to przez "gówno" które sie na niego wylewa. Ciekawe czy dzban wie jak kibice PSG traktuja swoich piłkarzy.
No ale niech idzie. Płakac po nim nie bede. To w głównej mierze Raphinha przyczynił sie do mistrzostwa a nie on.
3
@KrychaFCB Głebokie :]
1
Komentarz usunięty
3
@arasz1819 Trzeba petycje zrobic. Duda podpisze ;)
27
@jacobFCB 92 lat w czasie snu a co?
2
Ciekawy jestem jaki burdel by tu był gdyby zrobiono tu noc oczyszczenia :)
Juz widze jak bluzgaja i cisna po @MesQueUnClub96
3
@fcbarcafan19 Aj faktycznie xD
0
@sevs Dobrze dla Pogoni
2
@GeneralXavi Patusów za oknem :/
Tak serio to muzyki filmowej z Lotra,Transformers,Star Wars,Harry Potter.
Linkin Park Simple Plan ostatnio mocno katowane zespoły
0
@Commando Zaraza,zanosi sie na burze
0
https://zapodaj.net/plik-uUbwjvl1WQ
Jakos nie topowa ale mimo wszystko fajnie to wyglada. Piekny jest ten ksiezyc.
3
Wow ale piekny pomaranczowy ksiezyc.
0
@Emhyr Nie wiem. Raz w zyciu to ogladałem i to za dzieciaka
0
@Kidd Nie posiadam tv ;/
1
@Medium A to nie po prostu piłka wodna?
0
@Michal03 Matryca? Jesli tak to wywal przez okno. Raczej nie ma dla niego ratunku
1
@Czajka90 Jesus potrafi w cuda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Emhyr Tak to wyglada na ten moment. Jeszcze ten sezon trzeba przebolec
@Rewolucja123 zgadzam sie
0
@Czajka90 Rozchodzi to
1
@DaPidejpi Predzej swinie zaczna latac
3
@Emhyr Moze byc i 8. Niech zejda z jego pensji to wiecej na tym zyskamy niz na 8 mln
1
@Mixtape Na banicje ( ͡° ͜ʖ ͡°)