0

@Firestone A to Rutkowski to byle kto? Warto bys popatrzył na szerszy kontekst a nie 2 czy 3 lat ostatnich. Rutkowski doprowadził klub do tego ze sam na siebie zarabia i promuje młodych

0

@Firestone Pod jakim wzgledem niby? Finansowo najzdrowszym klubem jest Lech. Własciciele tez maja łeb na karku mimo lat posuchy warto było czekac.

Akademia najlepsza w kraju. Stadion utrzymywany przez klub etc

13

@MesQueUnClub96 Nikt tej ligi nigdy nie zdominuje. Za bardzo wyrównana jest

0

Ale na papierze to Lech ma teraz naprawde solidne skrzydła. Hotic Velde a do tego Golizadeh. Rywalizacja moze byc przednia.

Jednak to Andersson dla mnie robi najwieksze wrazenie. Mam takie odczucie ze to Robocho v2 z lepsza gra w obronie. Mega mi sie Szwed podoba.

1

@RomanHoffer @VegetaPolska kolega o rade prosi

1

Ale Hotic ma wejscie do zespołu. Mega inteligentny piłkarz. Andesson tez bardzo dobrze gra.

1

Za chwile lecimy z meczem Lecha z Radomiakiem

2

Zwykły burak i bandzior boiskowy. Tfu

1

To chyba koniec emocji jak chodzi o top 4

0

To co Perez czy Max bierze to?

0

3-3 czy 3-2 bo juz zgłupiałem

0

@KrwawiaceoczyVEB Nie pożałuje

1

@barcanawieki Cos w tym moze byc :)

0

@jac55 Do czego?

0

Ajaja ale bedzie sie fajnie zasypiało. Szkoda ze jakis jełop disco polo właczył i musiałem zamknac okno ;/

6

@Compadre Dzieki bogu

5

Ale sie młodych jak mrówków narobiło w klubie wow.

Fermin Yamal Balde Gavi a pewnie jest ich wiecej..

2

Czekam az Cwiakała wrzuci cos o Ferminie :]

7

Łysy z brazzers jaki mecz zagrał. To serio moze byc doskonały transfer xd

2

Fermin bug giereczki xD

3

Dest to w eklapie by se nie poradził i mówie to serio.

Przeciez nawet nasi ligowcy by go złomowali

0

Ma ktos replay z polskim komentarzem xd?

1

Fermin ty kocie!

2

Dest to grzałby ławe nawet w RKS Huwdu.

Dramat

0

Zaraz Alonso wjedzie na pełnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Coutinho007 Ta bo Barca nic nie stworzyła

0

@abram3k Karma.

3

Stacja 12 Vinicjus upada po raz enty

3

@macio_944 Po co ci głowa? Jem niom

0

Dobra sa rzeczy wazne i wazniejsze. Ide na dwójke ale bynajmniej nie na bernabeu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?