Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone A to Rutkowski to byle kto? Warto bys popatrzył na szerszy kontekst a nie 2 czy 3 lat ostatnich. Rutkowski doprowadził klub do tego ze sam na siebie zarabia i promuje młodych
0
@Firestone Pod jakim wzgledem niby? Finansowo najzdrowszym klubem jest Lech. Własciciele tez maja łeb na karku mimo lat posuchy warto było czekac.
Akademia najlepsza w kraju. Stadion utrzymywany przez klub etc
13
@MesQueUnClub96 Nikt tej ligi nigdy nie zdominuje. Za bardzo wyrównana jest
0
Ale na papierze to Lech ma teraz naprawde solidne skrzydła. Hotic Velde a do tego Golizadeh. Rywalizacja moze byc przednia.
Jednak to Andersson dla mnie robi najwieksze wrazenie. Mam takie odczucie ze to Robocho v2 z lepsza gra w obronie. Mega mi sie Szwed podoba.
1
@RomanHoffer @VegetaPolska kolega o rade prosi
1
Ale Hotic ma wejscie do zespołu. Mega inteligentny piłkarz. Andesson tez bardzo dobrze gra.
1
Za chwile lecimy z meczem Lecha z Radomiakiem
2
Zwykły burak i bandzior boiskowy. Tfu
1
To chyba koniec emocji jak chodzi o top 4
0
To co Perez czy Max bierze to?
0
3-3 czy 3-2 bo juz zgłupiałem
0
@KrwawiaceoczyVEB Nie pożałuje
1
@barcanawieki Cos w tym moze byc :)
0
@jac55 Do czego?
0
Ajaja ale bedzie sie fajnie zasypiało. Szkoda ze jakis jełop disco polo właczył i musiałem zamknac okno ;/
6
@Compadre Dzieki bogu
5
Ale sie młodych jak mrówków narobiło w klubie wow.
Fermin Yamal Balde Gavi a pewnie jest ich wiecej..
2
Czekam az Cwiakała wrzuci cos o Ferminie :]
7
Łysy z brazzers jaki mecz zagrał. To serio moze byc doskonały transfer xd
2
Fermin bug giereczki xD
3
Dest to w eklapie by se nie poradził i mówie to serio.
Przeciez nawet nasi ligowcy by go złomowali
0
Ma ktos replay z polskim komentarzem xd?
1
Fermin ty kocie!
2
Dest to grzałby ławe nawet w RKS Huwdu.
Dramat
0
Zaraz Alonso wjedzie na pełnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Coutinho007 Ta bo Barca nic nie stworzyła
0
@abram3k Karma.
3
Stacja 12 Vinicjus upada po raz enty
3
@macio_944 Po co ci głowa? Jem niom
0
Dobra sa rzeczy wazne i wazniejsze. Ide na dwójke ale bynajmniej nie na bernabeu.