0

I cyk alert rcb o podtopieniach.

Nic dziwne jak nakur deszcz cały dzien bez przerwy xd

Kalosze sie przydadza rano ;)

1

@bartas97 Zdecydowanie 2

2

@escarabajo O no i szanuje za opinie.

0

@BorzyKrzys Mimo wszystko daje liczby i to go broni. Zobacz Ba Loue.

Velde jest chimeryczny ale na nim Lech nie straci pieniedzy.

1

@FcPortoFan1999 Myslisz ze jak sie Golizadeh wyleczy to ogarnie skrzydło Lecha?

Niestety ostatnio Lech miał problem z kupnem porzadnych skrzydłowych poza Velde ofc

0

@LaLigaPD U mnie tez 13 ale odczuwalna jest nieco wyzsza

0

@talizmo Lech ma prosta droge do fazy grupowej

1

@SuperPatsonFCB Byc moze ale po ew Arisie juz beda powazne schody.

0

@FcPortoFan1999 Mysle ze Rakow moze ich przejsc ale odpadnie z jakims Galatasaray.

Widze ich w LE bo tam przy odrobinie farta mozna powalczyc o awans

3

@tomek8756 Stary był okres upałów a teraz czas podlac troche przyrode.

Własnie taki zmienny okres jest najlepszy a nie ze skrajnosci w skrajnosc

0

@FcPortoFan1999 Wiem o tym

1

Nie lekceważyłbym tez Arisu. Z cypryjczykami moze byc tez ciężko no i u nich tez temperatura lekko mowiac niezbyt przyjazna dla naszych

4

Ale fajna temperaturka sie zrobiła. Deszcz nakur.. cały dzien ale jest bardzo ciepło i okno otwarte a deszczyk sobie napieprza w szybe.

0

@SuperPatsonFCB Nie Austrii sie boje a tego pierwszego rywala.

0

Szansa na conajmniej 2 druzyny w fazie grupowej.

Legia bedzie miec ciezko a Pogon to mozna juz spisac na straty.

Fajnie by było miec 1 gwarantowane miejsce w fazie grupowej LE lub LM ale o tym mozna zapomniec.

Lech ma dosyc prosta droge do fazy grupowej LKE i jesli nie bedzie jakiegos kataklizmu to znowu mozemy podbic sobie ranking klubowy

0

@BorzyKrzys Zgaduje ze sie skonczy 2-0 dla Azerów

0

@BorzyKrzys Ajaj Motorek dostarcza rozrywki chociaz czesto nie na boisku :/

1

@Dari0G Ty tez widze udany jestes. Akurat ja to mam szacunek zarówno do Rakowa jak i Legii

Nazywanie Rakowa najwiekszym klubem w polsce to obraza Legii,Lecha czy innych klubów z bogata historia

@barcelonaLM Historia przeczy twojej tezie ;)

3

@barcelonaLM Otóż nie. Nie jest i nie bedzie. Własnie o takich postach pisałem. Kompletny brak pokory ich kibiców

0

@bartekvisca Bo wszystko sie rozstrzyga u nich a tam nasi nie wytrzymuja kondycyjnie

0

Niestety gra z Azerami to istna meka.

Zawsze beda w lepszej sytuacji bo grajac u nich trzeba sie liczyc ze nasi popadaja jak muchy przy tamtejszym klimacie

Postawie teze
Gdyby polskie kluby grały z Karabachem w normalnych temperaturach to awansowalibysmy nie raz.

3

@Kamilos84 Nemezis polskich klubów

0

Szkoda tych 2 goli.

Nie lubie Rakowa ale w europie im kibicowac bede ale no taki prysznic dobrze zrobi kibicom z czestochowy bo czesto szukaja zaczepki u kibiców Legii czy Lecha

0

@barcelonaLM A to oni moga sie smiac z Lecha czy Legii?

7

Powodzenia przy grze w 40 stopniach.

0

Zaraz 3-2 dla Azerów

0

Brawo Medaliki...

0

Aha to niezły recznik.

0

Z kim w ostatniej rundzie moze zagrac Raków?

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?