Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://gloswielkopolski.pl/dyrektor-akademii-lecha-poznan-o-wspolpracy-z-bayernem-monachium-jestesmy-rozwijajaca-sie-czescia-tego-projektu/ar/c1-17732775
Polecam poczytac. Skills lab to najnowoczesniejsze narzedzie do pracy z młodzieza w polsce i jest wart kazdej złotówki. Lech w przyszłosci bedzie zarabiac jeszcze wiecej na młodziezy.
1
@Rust_Cohle Do logopedy albo do choroszczy sie nadaje kasztan.
Gardze nim w opór
6
@MesQueUnClub96 Guwna nie da sie zaspoilerowac.
0
@Gwyn A co to ma do rzeczy?
4
@Rust_Cohle Za pozno ;/
1
@Comentateiro Słaby mecz Szymona to prawda.
2
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/156twz1/ekstraklasaboners_arkadiusz_pyrka_piast_gliwice/
Hahahaha co ten typ odwalił. Dzieki ci Pyrka. Pyrolandia nie zapomni ;)
4
Najlepsza trylogia:
Władca Pierscieni
2
Ale John zrobił kozaka z Marchwinskiego. Kolejna perła ze stajni Lecha i pewnie kolejne min 6 mln wpadnie.
Do kadry go!
@FcPortoFan1999 @Comentateiro
0
Andersson naprawde bardzo solidny debiut poki co
2
Marchewaaaa alez złoty chłopak!
0
@takisobiektos A patrzyłes historie przed? Na papierze wszystko sie zgadzało
Niestety to jest mega niewypał i kasa w błoto.
0
@Dari0G Sparingi to akurat nie sa wyznacznikiem. Widac po piłkarzach ze tego rytmu nie ma a fizycznie tez odstaja. Falstart sie szykuje. Oby za duzych strat nie narobili bo potem moze byc za pozno na odrabianie
Ale nie moge zniesc bezjajecznosci Ba Loua. Na papierze chłop miał wszystko a jest posmiewiskiem
2
Ale widac ze forma Lecha po urlopowa. Wiekszosc niedawno z wakacji wróciła i widac to. Ishak tez odstaje ale to zrozumiałe.
Dobrze by było chociaz zremisowac ale tak jak pisałem Lech bedzie miał problem na poczatku sezonu.
Andersson fajnie wyglada chociaz tyle dobrego.
Ba Loua kompromitacja.
1
Zaraza mnie tez zarazili sraczka.
Xavi do lipca!
0
@TaughtMule Kessie powinien płacic za wszystko lub ktokolwiek za to odpowiedzialny
3
@Gaz A wiesz ze wysiłek +grypa moze sie fatalnie skonczyc?
Uwielbiam takich ekspertow
0
@takisobiektos Teraz tak kolorowo nie bedzie. Gdy kazdy bedzie w formie to moze ze 3 bedzie w 11. Bednarek Szymczak Marchwinski
2
Brawo Łęczna 2-2!
1
@takisobiektos Tez ich nie lubie w sumie to ich kibicow ale bez przesady. Lech tez nie gra zgraja polaków
0
Bednarek; Pereira, Czerwiński, Milić, Andersson, Ba Loua, Murawski, Karlstrom, Marchwiński, Velde, Ishak.
Oo jest i Elias
1
@Comentateiro Tak remis byłby okej patrzac na to gdzie Lech jest z forms obecnie
0
@SuperPatsonFCB I oceniasz to po meczu z Flora i nijaka Jagielonia? Bez przesady.
1
Ajaj Lech chyba tylko z Blasiciem na piast.
Szkoda bo Hoticia i Andersona bym zobaczył.
Znowu start ligi zapowiada sie bez wygranej bo sporo problemow z kontuzjami i forma po urlopowa
3
@Essos Ale mi chodzi ogólnie. Laskowski gdzie lub co komentuje to zawsze trzyma wysoki poziom
6
Laskowski wybitny komentator i do tego cules. Obok Wolskiego to moj ulubiony.
0
Brawo Łeczna ;)
3
@DonAndrzejos Oby nigdy
0
@FcPortoFan1999 Ale jaka napinka. Mam szacunek do Rakowa i Legii mimo ze nie lubie ich a ten wyjezdza mi z tekstem ze Lech i Rakow to gowno.
Typowy sebix legionista
2
@messi564 Na pewno nie moge nazwac cie inteligentnym a o reszcie nie chce mi sie z toba dyskutowac bo szkoda czasu. Karma lubi wracac kolego