6

Kulesza to sie do dymisji nadaje. Jest rownie dobry w zarzadzaniu co Lato

2

https://i.pinimg.com/236x/0f/5a/5f/0f5a5f6a833f3e65be5d7b79e0e64d91.jpg

Cote de pablo aka Ziva z NCIS ;)

Uwielbiam tego typu urode. Az chyba wróce do serialu aczkolwiek z NCIS wole te LA

0

@Esteban_ Widac ze troll i do tego mierny

0

@messi564 Bredzisz. Nie znosze buca ale bez przesady

8

Katla
https://ipla.pluscdn.pl/dituel/cp/hn/hnhp92p28517cr4yuyhx5uwzeba1zwf2.jpg

Jest to aktywny wulkan subglacjalny(podlodowcowy) położony na Islandii. Leży on pod lodowcem Mýrdalsjökull i jest najniebezpieczniejszym wulkanem na Islandii. Wulkan ten ma skłonnosc do bardzo silnych erupcji a w swojej historii wiele razy wybuchał z siła VEI 4-5. Jako ze to wulkan położony pod lodowcem to jego erupcje powoduja gwałtowne powodzie zwiazane z topniejacym lodem. Wulkan ma ok 1512m i posiada kaldere o wymiarze 9x14 km. Wulkan ten zbudowany jest z ryolitu,dacytu i bazaltu. Ostatnia potwierdzona erupcja Katli miała miejsce w 1918 a siłe oszacowano na VEI-5
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @kamyk_23

2

@macio_944 A gdzie przewodniczacy partii ludowej Donald Tusk? Bez tego to pizdryki a nie gorace

2

Dzis pod lupe biore najniebezpieczniejszy z wulkanów na Islandii a mianowicie Katle.

0

Co jest?! Luis Fernandez w Lechii :o

Oj chyba juz nowy własciciel działa bo takiego ruchu sie nie spodziewałem. Chciałem go w Lechu nawet.

1

@barcelonaLM Podrzuc na pw jak załadujesz gdzies

13

@Deviler Wyglada na 30. Ładnie sie trzyma

0

@Rust_Cohle Niestety to nie u mnie :/

9

Nie ma nic lepszego jak burza w nocy. Piekny spektakl swietlny u mnie

13

Bartman i Hajto?

Co to nowa czesc Głupi i głupszy?

23

@Bartula To juz powinno byc usiłowanie zabójstwa.

Jestem toletancyjny ale kur sa granice których nikt przekraczac nie powinien. Takich tylko pozbawic praw obywatelskich

2

@Messibestplayerintheworld Tylko opcja wypozyczenia z obowiazkiem wykupu inaczej nie ma szans na taki ruch

0

@QQL5 Proponuje ban transferowy xd

20

@Edgemoon Kur jakie 60 mln? Zmienne sa za pewne osiagniecia. Ja pier czy wy tego nie ogarniacie?

0

Wszystkie wariaty to porzadne chłopy :)

0

@Bogan To go w styczniu zabiora

22

Kur nareszcie

Ps smieszki Lew a tygrys to nie to samo. Depay sie z lwem identyfikował

7

@kuz To inny kotowaty. Lew a tygrys to nie to samo :/

0

1:48 a za oknem jakis patus krzyczy Dupa.

Eh jak zyc :(

5

@Colon Piłkarski jełop.

0

Zanosi sie na burze.

Dawac deszcz!

0

@Rust_Cohle Pewnie ale to po 10 piwach

1

@MesQueUnClub96 Bokserem a co :]

4

@AFA90 Radlerek dobry jest ale faktycznie na noc lepiej cos mocniejszego

6

Ide do zabki po browara chce ktos cos?

@Luciano99 stawia :)

3

@KlonaZepan I myslisz ze wysuwajac teraz takie żadanie cokolwiek zdziała sie? Co innego gdy sytuacja bedzir stabilna

8

@Luciano99 Dzieki bogu nie ma mnie tu :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?