Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Kulesza to sie do dymisji nadaje. Jest rownie dobry w zarzadzaniu co Lato
2
https://i.pinimg.com/236x/0f/5a/5f/0f5a5f6a833f3e65be5d7b79e0e64d91.jpg
Cote de pablo aka Ziva z NCIS ;)
Uwielbiam tego typu urode. Az chyba wróce do serialu aczkolwiek z NCIS wole te LA
0
@Esteban_ Widac ze troll i do tego mierny
0
@messi564 Bredzisz. Nie znosze buca ale bez przesady
8
Katla
https://ipla.pluscdn.pl/dituel/cp/hn/hnhp92p28517cr4yuyhx5uwzeba1zwf2.jpg
Jest to aktywny wulkan subglacjalny(podlodowcowy) położony na Islandii. Leży on pod lodowcem Mýrdalsjökull i jest najniebezpieczniejszym wulkanem na Islandii. Wulkan ten ma skłonnosc do bardzo silnych erupcji a w swojej historii wiele razy wybuchał z siła VEI 4-5. Jako ze to wulkan położony pod lodowcem to jego erupcje powoduja gwałtowne powodzie zwiazane z topniejacym lodem. Wulkan ma ok 1512m i posiada kaldere o wymiarze 9x14 km. Wulkan ten zbudowany jest z ryolitu,dacytu i bazaltu. Ostatnia potwierdzona erupcja Katli miała miejsce w 1918 a siłe oszacowano na VEI-5
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @kamyk_23
2
@macio_944 A gdzie przewodniczacy partii ludowej Donald Tusk? Bez tego to pizdryki a nie gorace
2
Dzis pod lupe biore najniebezpieczniejszy z wulkanów na Islandii a mianowicie Katle.
0
Co jest?! Luis Fernandez w Lechii :o
Oj chyba juz nowy własciciel działa bo takiego ruchu sie nie spodziewałem. Chciałem go w Lechu nawet.
1
@barcelonaLM Podrzuc na pw jak załadujesz gdzies
13
@Deviler Wyglada na 30. Ładnie sie trzyma
0
@Rust_Cohle Niestety to nie u mnie :/
9
Nie ma nic lepszego jak burza w nocy. Piekny spektakl swietlny u mnie
13
Bartman i Hajto?
Co to nowa czesc Głupi i głupszy?
23
@Bartula To juz powinno byc usiłowanie zabójstwa.
Jestem toletancyjny ale kur sa granice których nikt przekraczac nie powinien. Takich tylko pozbawic praw obywatelskich
2
@Messibestplayerintheworld Tylko opcja wypozyczenia z obowiazkiem wykupu inaczej nie ma szans na taki ruch
0
@QQL5 Proponuje ban transferowy xd
20
@Edgemoon Kur jakie 60 mln? Zmienne sa za pewne osiagniecia. Ja pier czy wy tego nie ogarniacie?
0
Wszystkie wariaty to porzadne chłopy :)
0
@Bogan To go w styczniu zabiora
22
Kur nareszcie
Ps smieszki Lew a tygrys to nie to samo. Depay sie z lwem identyfikował
7
@kuz To inny kotowaty. Lew a tygrys to nie to samo :/
0
1:48 a za oknem jakis patus krzyczy Dupa.
Eh jak zyc :(
5
@Colon Piłkarski jełop.
0
Zanosi sie na burze.
Dawac deszcz!
0
@Rust_Cohle Pewnie ale to po 10 piwach
1
@MesQueUnClub96 Bokserem a co :]
4
@AFA90 Radlerek dobry jest ale faktycznie na noc lepiej cos mocniejszego
6
Ide do zabki po browara chce ktos cos?
@Luciano99 stawia :)
3
@KlonaZepan I myslisz ze wysuwajac teraz takie żadanie cokolwiek zdziała sie? Co innego gdy sytuacja bedzir stabilna
8
@Luciano99 Dzieki bogu nie ma mnie tu :]