2

Ale widac ze forma Lecha po urlopowa. Wiekszosc niedawno z wakacji wróciła i widac to. Ishak tez odstaje ale to zrozumiałe.

Dobrze by było chociaz zremisowac ale tak jak pisałem Lech bedzie miał problem na poczatku sezonu.

Andersson fajnie wyglada chociaz tyle dobrego.

Ba Loua kompromitacja.

1

Zaraza mnie tez zarazili sraczka.

Xavi do lipca!

0

@TaughtMule Kessie powinien płacic za wszystko lub ktokolwiek za to odpowiedzialny

3

@Gaz A wiesz ze wysiłek +grypa moze sie fatalnie skonczyc?

Uwielbiam takich ekspertow

0

@takisobiektos Teraz tak kolorowo nie bedzie. Gdy kazdy bedzie w formie to moze ze 3 bedzie w 11. Bednarek Szymczak Marchwinski

2

Brawo Łęczna 2-2!

1

@takisobiektos Tez ich nie lubie w sumie to ich kibicow ale bez przesady. Lech tez nie gra zgraja polaków

0

Bednarek; Pereira, Czerwiński, Milić, Andersson, Ba Loua, Murawski, Karlstrom, Marchwiński, Velde, Ishak.

Oo jest i Elias

1

@Comentateiro Tak remis byłby okej patrzac na to gdzie Lech jest z forms obecnie

0

@SuperPatsonFCB I oceniasz to po meczu z Flora i nijaka Jagielonia? Bez przesady.

1

Ajaj Lech chyba tylko z Blasiciem na piast.

Szkoda bo Hoticia i Andersona bym zobaczył.

Znowu start ligi zapowiada sie bez wygranej bo sporo problemow z kontuzjami i forma po urlopowa

3

@Essos Ale mi chodzi ogólnie. Laskowski gdzie lub co komentuje to zawsze trzyma wysoki poziom

6

Laskowski wybitny komentator i do tego cules. Obok Wolskiego to moj ulubiony.

0

Brawo Łeczna ;)

3

@DonAndrzejos Oby nigdy

0

@FcPortoFan1999 Ale jaka napinka. Mam szacunek do Rakowa i Legii mimo ze nie lubie ich a ten wyjezdza mi z tekstem ze Lech i Rakow to gowno.

Typowy sebix legionista

2

@messi564 Na pewno nie moge nazwac cie inteligentnym a o reszcie nie chce mi sie z toba dyskutowac bo szkoda czasu. Karma lubi wracac kolego

0

@messi564 No i o tym mówie. Jestes tak samo bystry jak kolega wyżej bez pokory i szacunku do innych druzyn i ich kibicow

0

@messi564 Kolejny ynteligentny kibic widze. Moze troche szacunku?

0

Komentarz usunięty

6

@kulek22 kazdy go zna

Ps kiedys topowy soczek

1

Leon wez zbombarduj kitajców :]

Raz dwa wywiesza biała flage

3

Niezle wyglada stal mielec.

Cracovia niestety znowy pożałowała na transfery i kolejny nijaki sezon sie szykuje

0

@tristan87 No Margott top

0

Dobra prosto z mostu.

Barbie warto czy nie warto?

0

Co tam zrobili ze w Lublinie tyle doliczonego czasu?

2

Motor 2-1 xD ale dra tam ryje :]

0

Co jak co ale kibiców motoru słychac a do stadionu to mam kawał drogi xd

2

@SenseiFCB Dałbym tyle samo. Tragedia za 200 mln

6

Własnie obejrzałem sobie Matrixa 4.

Moj boze dlaczego to jest taki syf...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?