Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC @MesQueUnClub96 takie niegrozny a @AlexDark00 no cóz ma ewidentny problem do Lewego
0
@FCB_dimiC Jeden to troll a drugi uj wie xd
3
@barcelonaLM Polityk ale odda wszystko za ten klub. Uwielbiam go xd
2
@FCB_dimiC Niezwykle trafne spostrzezenie
0
Kurde kusi obejrzec ten nasz mecz...
0
Panie sedzio ale kartki w zła strone pan daje xD
0
Smierdzi golem dla Azerów
0
South Park top xD
3
@michal26 @AmigoBlancos
0
https://www.meczyki.pl/newsy/wlasciciel-tottenhamu-trafi-do-wiezienia-ogromne-klopoty-londynskiego-klubu/216976-n
Ciężki jest żywot kibicow kfc.
0
@nwchades Oo bbq powiadasz? Wez pokaz je bo chetnie sprobuje
1
@Mario96w Ej ale bez takich to nie post o polityce :/
Pytam serio bo mi reklama wyskoczyła i ciekawy jestem jak to smakuje
0
Próbował ktos tych orzeszkow o smaku chakalaka?
No i drugie pytanie gdzie mozna je kupic?
1
@DonCarletto To tak jakby złodziej zgłosił ze go okradli
0
@Danny Gaucho Fakty rodem z tvp lub innej partyjnej stacji. Zaraz bym sraczki dostał od nich.
1
Ciekawy jestem genezy tej zawisci @AlexDark00 wobec Lewego. Tyle x go wyjasniano tutaj a ten dalej swoje.
Rozumiem ze mozna kogos nie lubic ale to juz jest lekko nienormalne.
0
Slepy z kulawym lepiej by obrone ogarneli niz ci piłkarze Atlanty.
0
@Hasszz Dzieki.
0
Wkur mnie juz samsungowy odtwarzacz muzyki.
Poleci ktos cos ze sklepu? Byle tez nie był jakis pamieciożerny.
0
Ma ktos problem z messengerem?
Dokładnie to w przegladarce.
Bo mi pokazuje tylko kawałek czatu
0
Ogladał ktos muszkieterów z 2023?
4
@MesQueUnClub96 To pytanie retoryczne?
9
Sangay
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/0c/Sangay2.jpg/640px-Sangay2.jpg
Jest to aktywny stratowulkan położony w Ekwadorze na terenie parku narodowego Sangay. Wulkan ten jest jednym z najwyższych aktywnych i ma wysokosc 5230m n.p.m.
Obecny stożek wulkanu powstał w obrebie kaldery która powstała w wyniku zawalenia sie 2 poprzednich stożków. Sangay obecny liczy sobie ok 14 tys lat a jego aktywnosc to głównie erupcje strombolijskie o sile 2-3 VEI.
Stożek zwienczony jest lodowcem przez co wyglada wrecz niesamowicie zwłaszcza ze po 1 stronie wznosi sie nad lasem deszczowym a druga to równina pokryta pyłem z wulkanu. Sangay powstał w wyniku subdukcji płyty nazca oraz płyty ameryki południowej. Od 1934 wulkan jest stale aktywny. Sangay podobnie jak inne stratowulkany zbudowany jest głownie z andezytu
@barcelonaLM @NeKenI @Comentateiro @AssisMoreira @Kessie @Kidd @Kim Kallstrom @Lucerfi @kamyk_23 @marcinK0000
5
https://zapodaj.net/plik-OJhUY4v7Xw
No i to jest jasny i czytelny znak :)
0
Progres w szkoleniu młodych u nas widac. Co raz wiecej pojawia sie perełek w ekstraklasie typu Skóras Szmyt Marchwinski Łęgowski.
Problem jest taki ze fizycznie oni nie dojezdzaja. O ile faktycznie mamy ci raz wiecej dobrych technicznie piłkarzy tak niestety problem jest z ich sylwetka etc.
Zobaczcie Niemcy i jak tam młodziaki sa zbudowani i przygotowani fizycznie i to jest kierunek w którym eklapa powinna isc. Niestety tak to wyglada ze nawet utalentowany piłkarz po wyjezdzie za granice zderza sie z rzeczywistoscia bo brakuje mu muskulatury i przygotowania.
Zobaczcie rozwój Kaminskiego po wyjezdzie z Lecha do Niemiec zaczał pracowac nad sylwetka bo wszystko inne miał na b dobrym poziomie i teraz to jest zupełnie inny piłkarz
Zgadzasz sie @FcPortoFan1999 ?
1
@FcPortoFan1999 No i rywala Lech miał najtrudniejszego wiec te 2 bramki da warte nieco wiecej niz 3 gole z łksem
5
Marchwinski MVP 1 kolejki eklapy.
W pełni zasłużone wyróżnienie
1
@ranger3120 U mnie drzwi lataja tak wieje a do tego potezne grzmoty i niebo swieci sie co chwile
1
Ooo kur ale epicka burza w lublinie.
Niebo sie swieci jak psu jajca wow!
Za 3 lata takiego czegos u mnie nie widziałem
0
@takisobiektos Nie no z czym do ludzi. Oni to beda sie bic o utrzymanie