0

@FCB_dimiC @MesQueUnClub96 takie niegrozny a @AlexDark00 no cóz ma ewidentny problem do Lewego

0

@FCB_dimiC Jeden to troll a drugi uj wie xd

3

@barcelonaLM Polityk ale odda wszystko za ten klub. Uwielbiam go xd

2

@FCB_dimiC Niezwykle trafne spostrzezenie

0

Kurde kusi obejrzec ten nasz mecz...

0

Panie sedzio ale kartki w zła strone pan daje xD

0

Smierdzi golem dla Azerów

0



South Park top xD

3

0

@nwchades Oo bbq powiadasz? Wez pokaz je bo chetnie sprobuje

1

@Mario96w Ej ale bez takich to nie post o polityce :/

Pytam serio bo mi reklama wyskoczyła i ciekawy jestem jak to smakuje

0

Próbował ktos tych orzeszkow o smaku chakalaka?

No i drugie pytanie gdzie mozna je kupic?

1

@DonCarletto To tak jakby złodziej zgłosił ze go okradli

0

@Danny Gaucho Fakty rodem z tvp lub innej partyjnej stacji. Zaraz bym sraczki dostał od nich.

1

Ciekawy jestem genezy tej zawisci @AlexDark00 wobec Lewego. Tyle x go wyjasniano tutaj a ten dalej swoje.

Rozumiem ze mozna kogos nie lubic ale to juz jest lekko nienormalne.

0

Slepy z kulawym lepiej by obrone ogarneli niz ci piłkarze Atlanty.

0

@Hasszz Dzieki.

0

Wkur mnie juz samsungowy odtwarzacz muzyki.

Poleci ktos cos ze sklepu? Byle tez nie był jakis pamieciożerny.

0

Ma ktos problem z messengerem?
Dokładnie to w przegladarce.

Bo mi pokazuje tylko kawałek czatu

0

Ogladał ktos muszkieterów z 2023?

4

@MesQueUnClub96 To pytanie retoryczne?

9

Sangay
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/0c/Sangay2.jpg/640px-Sangay2.jpg

Jest to aktywny stratowulkan położony w Ekwadorze na terenie parku narodowego Sangay. Wulkan ten jest jednym z najwyższych aktywnych i ma wysokosc 5230m n.p.m.
Obecny stożek wulkanu powstał w obrebie kaldery która powstała w wyniku zawalenia sie 2 poprzednich stożków. Sangay obecny liczy sobie ok 14 tys lat a jego aktywnosc to głównie erupcje strombolijskie o sile 2-3 VEI.

Stożek zwienczony jest lodowcem przez co wyglada wrecz niesamowicie zwłaszcza ze po 1 stronie wznosi sie nad lasem deszczowym a druga to równina pokryta pyłem z wulkanu. Sangay powstał w wyniku subdukcji płyty nazca oraz płyty ameryki południowej. Od 1934 wulkan jest stale aktywny. Sangay podobnie jak inne stratowulkany zbudowany jest głownie z andezytu

@barcelonaLM @NeKenI @Comentateiro @AssisMoreira @Kessie @Kidd @Kim Kallstrom @Lucerfi @kamyk_23 @marcinK0000

5

https://zapodaj.net/plik-OJhUY4v7Xw

No i to jest jasny i czytelny znak :)

0

Progres w szkoleniu młodych u nas widac. Co raz wiecej pojawia sie perełek w ekstraklasie typu Skóras Szmyt Marchwinski Łęgowski.

Problem jest taki ze fizycznie oni nie dojezdzaja. O ile faktycznie mamy ci raz wiecej dobrych technicznie piłkarzy tak niestety problem jest z ich sylwetka etc.

Zobaczcie Niemcy i jak tam młodziaki sa zbudowani i przygotowani fizycznie i to jest kierunek w którym eklapa powinna isc. Niestety tak to wyglada ze nawet utalentowany piłkarz po wyjezdzie za granice zderza sie z rzeczywistoscia bo brakuje mu muskulatury i przygotowania.

Zobaczcie rozwój Kaminskiego po wyjezdzie z Lecha do Niemiec zaczał pracowac nad sylwetka bo wszystko inne miał na b dobrym poziomie i teraz to jest zupełnie inny piłkarz

Zgadzasz sie @FcPortoFan1999 ?

1

@FcPortoFan1999 No i rywala Lech miał najtrudniejszego wiec te 2 bramki da warte nieco wiecej niz 3 gole z łksem

5

Marchwinski MVP 1 kolejki eklapy.

W pełni zasłużone wyróżnienie

1

@ranger3120 U mnie drzwi lataja tak wieje a do tego potezne grzmoty i niebo swieci sie co chwile

1

Ooo kur ale epicka burza w lublinie.

Niebo sie swieci jak psu jajca wow!

Za 3 lata takiego czegos u mnie nie widziałem

0

@takisobiektos Nie no z czym do ludzi. Oni to beda sie bic o utrzymanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?