Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ludzie kochani 2 mecz gramy. O jakiej wy formie myslicie? Spokojnie.
0
Znowu casus Paulinho?
Romeu to moze byc dobry interes jak bedzue tak złomował xd
0
Az sie prosi o rasistowski zarcik w kierunku realu ale no nie wypada bo i naszych bym obraził
3
Ciemno mam przed oczami. Oh wait to tylko real.
A tak serio to niech wyluzuja bo szkoda zdrowia
2
Dlatego w footballu nie ma i nie bedzie nic lepszego od Klasyku ;)
3
Roberto twarz która leczy xD
1
Brawo Lubin za kolejna remontade
1
Z czego wynika fakt ze majac takich utalentowanych piłkarzy jak Kaminski Skóras Kiwior Lederman a w kolejce Łegowski i Marchwinski kadra gra taki syf a oni sa na boisku tak stłamszeni?
Nie chodzi o trenera bo tak jest z kazdym nowym trenerem.
Moze za duze ego w szatni?
Serio mamy naprawde jedns z najlepszych pokolen i mase naprawde fajnych młodych a gramy taki syf i łomot spuszcza nam Mołdawia.
2
Komentarz usunięty
0
30 mln odkupu? Jesli zaliczy sezon dobry to moze bedzie tego wart. Szczerze? Watpie by zagrał na tyle dobrze by Barca chciała go za tyle odkupic.
Moim zdaniem nie wróci do Barcelony i moim zdaniem dobrze i dla niego jak i dla nas
1
Ale cudowny tytuł zarzucił Cwiakała
0
Powodzenia Nico :)
6
Lanin
https://live.staticflickr.com/65535/52648805164_08cf25177f_o.jpg
Jest to prawdopodobnie wygasły stratowulkan położony na granicy Chile i Argentyny. Ma wysokosc 3776m n.p.m i jest czescia 2 parków narodowych. Po czesci Argentynskiej lezy na terenie parku Lanin a po stronie Chilijskiej na terenie parku narodowego Villarica.
Wulkan jest pokryty lodem a ostatnia erupcja nie jest znana. Według szacunków ostatni wybuch mógł nastapic w okresie ostatnich 10 tys lat. Jest czescia południowej strefy wulkanicznej andów.
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @marcinK0000 @kamyk_23
0
Wszystko przez tego gałgana
4
Brak cojones w dyrekcji wyscigu. Dajcie im sie scigac w deszczu...
0
@Kgorecki2500 Szczerze to nie wiem i gunwo mnie to obchodzi. Po 1 odcinku s2 straciłem nadzieje ze bedzie to dobry serial
0
@Kgorecki2500 Nie dawaj tym platfusom zarobic bo jeszcze s4 zrobia :/
Showrunerzy z ROP i Wieska moga razem isc na wodke i bedzie fabuła na Głupi i głupszy 3
2
@Destroyer_of_Worlds Bo to guwno jest nawet wieksze od Pierscieni Władzy a to nie lada wyczyn.
Nie chodzi o 1:1 ale fabuła w wiedzminie netfliksa to hanba dla tego uniwersum. Głupota i wszechobecna poprawnosc.
Nikt nie kazał robic 1:1 fabuły ale nikt nie prosił o jej zbeszczeszczenie
5
Haha Motor 1-0 i Lider 1 ligi xD
7
@Arkadio90 On ratuje klub a Kaczka rozwala kraj. Taki drobny szczegół
5
Łks znowu szybki powrót do 1 ligi.
Fatalnie to wyglada a to drugi mecz dopiero
0
Łks po 1.5 meczu wyglada fatalnie. Dziwne to bo kadra wyglada solidnie
0
@titikaka Młody fajnie rozwijajacy sie zespół i lige która mimo tebasa dalej jest atrakcyjniejsza niz Ligue 1
Marka Barcelony a PSG to przepasc na korzysc FCB.
Co mu zaoferuje PSG po odejsciu Mbappe? Klub z paryza to wieksze bagno niz barca za Bartomeu
0
@bartas97 To tym bardziej nie ma psg nic do zaoferowania
0
Po co miałby Pedri isc do tego bagna? Poza Mbappe ten klub wyglada na papierze bardzo srednio o lidze nie wspominajac.
Druga sprawa nie chce mi sie wierzyc ze Pedri w ogole rozwaza taki ruch i nawet Lucho tu nic nie zmieni. Kazdy widzi jaki to jest klub i jak traktuje piłkarzy.
8
@Odcinkowy Serio traktujesz go poważnie? Panie daj pan se z nim spokoj
0
@Emhyr On sie do choroszczy nadaje
9
Po słabej 2 połowie Lecha wracam z ciekawym wulkanem.
Iliamna
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b8/Iliamna_Volcano.jpg/1599px-Iliamna_Volcano.jpg
To duży pokryty lodowcem aktywny stratowulkan położony na Alasce. Iliamna ma wysokosc 3053m n.p.m i jest czescia Aleuckiego łuku wulkanicznego. Leży na terenie parku narodowego Lake Clark. W czasach w miare współczesnych wulkan wybuchał stosunkowo niegroznie było to w latach 1867-79.
Co ciekawe w obecnym kształcie wulkan nie posiada krateru w szczytowej czesci wulkanu a szczyt jest bardzo płaski. W czasach prehistorycznych ok 5000 lat temu wulkan miał kilka silnych erupcji o sile VEI-4
We wschodniej czesci wulkan posiada liczne fumarole które znajduja sie na wysokosci 2740m.
Ostatnia potwierdzona erupcja przypada na rok 1876(VEI-3)
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @kamyk_23 @marcinK0000
2
@FcPortoFan1999 Lech ma szeroki skład. Warto dobic rywala i potem tryb eko. Ishak potrzebuje rytmu wiec moze cos dorzuci
1
@FcPortoFan1999 Czekam az za rynek Latynoski sie wezma bo tez mozna perełki wyrwac