Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Był ktos na nowym Indianie?
Niestety z braku czasu nie byłem do tej pory. Warto sie wybrac? Mam obawy ze moze byc to kiepskie zakonczenie wspaniałej serii
1
@adambądkowski93 Tak powinno byc ale nie u nas. My to po 3 meczach juz zmeczeni jestesmy xd
5
@Rust_Cohle Nie wiem ale omijałbym szerokim łukiem
0
@Rust_Cohle Narodowy ostatnimi czasy tez xd
0
@bartas97 A co to ma do gry w europie? Poza tym pierwse słysze bys mi zadawał to pytanie.
2
@macio_944 Nie kazdy. Janusz Kowalski to ten sam poziom co dodi
0
@MesQueUnClub96 Nie no szanujmy sie. Lech nie ograłby nikogo w finale a i tak mielismy sporo farta w losowaniach
0
@bartas97 Mówie o europie kolego. Widze ciezko wywnioskowac takie oczywistosci.
Serio tak trudno ci zrozumiec ze mówie o grze w europie? I to jest akurat prawda. Na ten moment ogranie Karabahu to najwiekszy sukces Rakowa w europie.
4
LKE
To moim zdaniem gamechanger dla polskich klubów. Nie dosc ze stosunkowo prosta droga do fazy grupowej to jeszcze mozna solidnie zarobic. Przede wszysytkim to moze nauczyc naszych regularnej gry co 3 dni i to tez wymusi wieksze inwestowanie w zespoły.
Niestety mimo wielu plusów trzeba pamietac o tym ze to puchar 3 kategorii i nawet w nim nasze zespoły nie maja szans na jego zdobycie.
Lata zaniedban spowodowało to ze jestesmy nikim w piłce klubowej. Moze sie z czasem doczekamy 2 zespołów w el do lm ale to nadal sa eliminacje :/
1
@Firestone W mysl zasady kiedys sie uda. Niestety to nie działa
2
@HighestInTheRoom No fajnie ze ich ograli. A kogos z top 5 ligi? Ah wait...
@TheNekro94 Nie chodzi o parafraze. Prawda jest ze kibice rakowa maja ego wyj w kosmos po mistrzostwie. Prawda jest taka ze Lech czy Legia potrafili ogrywac zespoły z top 5. Na ten moment jedybyn sukcesem Rakowa jest ogranie Karabahu
1
@MesQueUnClub96 Znowu wszystko na opak. Chłopie serio zaczne stawiac odwrotnie do twoich typów bo mnie juz kur bierze.
3
@LM10GOAT Ranking swoje zrobił. Mamy teraz nieco prostsza droge do fazy grupowej europejskiego pucharu.
Ale to nadal niewiele zmieni bo lata zaniedban nie da sie od tak zatuszowac.
1
@takisobiektos Oj ciezko sie nie zgodzic
0
@SuperPatsonFCB No i to bedzie weryfikacja. To pokaze gdzie jest miejsce Mistrza Polski
0
@bartas97 To po uja te prowokacje? Jeszcze bym zrozumiał gdybyscie ograli kogos z europejskiej topki.
Przypomniec ci jak wygladał Lech na poczatku sezonu? Strata trenera,Rudko na bramce,Var który dymał kolejorza i plaga kontuzji w obronie.
Wyciagasz 5-1 ale nie wspomnisz ile Lech miał problemow na starcie sezonu.
Prawda jest taka ze gdyby tak samo zagrał Karabah jak z Lechen to tez bt awansowali. I prawda jest tez taka ze druzyna z lepsza skutecznoscia wbije wiecej goli.
0
@bartas97 Fajnie a pokaz mi zespoły które ogrywał do tej pory raków. 1 przeciwnik którego Lech nie ograł nie wiele zmienia bo poki co to Lech ogrywał m.in Fiorentine Bodo czy Villareal.
Czym sie pochwali mistrz polski? Karabachem i estonczykami?
2
@Pressinho Warunki zbliżone ale cypryjczycy to niecsa ogórki
0
@bartas97 Ego widze w kosmos wywalone. Moze najpierw niech Rakow zagra z kims poważnyn?
Zagracie z Dynamo czy Galatasaray i zobaczysz jak to wyglada.
Serio jak kibicuje wszystkim polskim zespołom tak zycze wam by ktos kur utarł wam nosa. Bo kibice rakowa chyba zapomnieli dzieki komu obecny ranking zawdzieczamy
0
@talizmo Cwiercfinał europejskiego pucharu to mało? Ogrywanie Juve City czy Salzburga tez? Litosci.
Rakow nigdy nawet nie zagrał z takimi zespołami wiec troche pokory
0
@bartas97 Gdyby byli skuteczni jak z Lechem to by nie wystarczyło
0
@talizmo Spójrz w historie moze najpierw? Rakow moze sie uczyc a nie Lech czy Legia bo to te 2 zespoły nam ranking nabiły
1
Taka gra nie wystarczy na kogos kto potrafi celnie strzelac. Karabah sam sobie winny bo zmarnował w dwoch meczach mnostwo sytuacj
0
@whoocash19841 Po takiej grze? Napiwno xD
0
Skuteczniejsza druzyna i Rakow odpadnie.
1
Alez farta ma Rakow. W 1 mecz brzamkarz Rywali a teraz napastnicy kiksuja
7
Pico
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSrI7qIe5KXKN_dc0yyq3u2gCfyTHZ57t03eA&usqp=CAU
Jest to uspiony stratowulkan położony na Azorach na wyspie Pico. Wulkan ten ma wysokosc 2351m n.p.m co czyni go najwyższym szczytem Portugalii. Pico jest czescia kompleksu wulkanicznego Madalena. Bazaltowy stratowulkan pico zwienczony jest kraterem o szerokosci 500m i stromym małym stożkiem. Szacuje sie ze Pico ma mniej niz 250 tys lat. Wulkan ostatni raz wybuchł miedzy 1718 a 1720 rokiem.
@barcelonaLM @AssisMoreira @NeKenI @Comentateiro @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @kamyk_23 @marcinK0000
1
@FcPortoFan1999 uff bo były obawy ze nigdzie nie pokaza
22
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2023/07/cH5cOlWjlf003PHi.jpg
Factos.
11
@Ojciec5tkidzieci Pierwszy raz sie z nim zgadzam.
Zgineło wielu cywili bo ktos sie porwał z motyka na słonce. Ktos powinien beknac za to