La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

4

LKE

To moim zdaniem gamechanger dla polskich klubów. Nie dosc ze stosunkowo prosta droga do fazy grupowej to jeszcze mozna solidnie zarobic. Przede wszysytkim to moze nauczyc naszych regularnej gry co 3 dni i to tez wymusi wieksze inwestowanie w zespoły.

Niestety mimo wielu plusów trzeba pamietac o tym ze to puchar 3 kategorii i nawet w nim nasze zespoły nie maja szans na jego zdobycie.

Lata zaniedban spowodowało to ze jestesmy nikim w piłce klubowej. Moze sie z czasem doczekamy 2 zespołów w el do lm ale to nadal sa eliminacje :/

konto usunięte

0

@Sulimo Nie no rok temu gdyby Kolejorz przeszedł Fiorentinę przeszedłby też Basel. A finał to finał

0

@MesQueUnClub96 Nie no szanujmy sie. Lech nie ograłby nikogo w finale a i tak mielismy sporo farta w losowaniach


konto usunięte

0

@Sulimo farta to tylko z tym Djurgarden mieliśmy

1

@Sulimo mecze co 3 dni musiałyby być bez możliwości przełożenia, w ostatni weekend Legia i Raków przełożyli swoje mecze

1

@adambądkowski93 Tak powinno byc ale nie u nas. My to po 3 meczach juz zmeczeni jestesmy xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?