0

Elon Musk niby mądry a głupi.

No i po co on niszczy tego twittera? Po co wprowadzac cos czego nikt nie potrzebował?

3

@MarcepanowyKsiaze Kto normalny dałby mu długa umowe patrzac na historie urazów? Dobrze ze jej nie dostał.

Wez przestan sie osmieszac

Raphinha dał 2x wiecej niz Dembele i jego 60 mln spokojnie sie zwróci no ale jak sie nie ma pojecia o piłce to potem sie takie głupoty pisze

25

Tak przypominam gdyby nie Alemany to nawet grosza bysmy nie dostali wiec te 25 mln trzeba szanowac.

Inna sprawa jest to ze Dembele okazał sie niewdziecznikiem wzgledem Xaviego który go obdarzył zaufaniem na jakie nie zasługiwał. W duzo wiekszym stopniu do mistrzostwa przyczynił sie Raphinha

7

@BordowyPtak Nie no mniej niz Osama Neymar nie da. Gdyby był w 100% zdrowy to da ze 3x tyle co on

1

@xvcWinterSoldier Po konferencji verrattiego

2

Juz dzis mecz rangi ciężkiej a mianowicie derby łodzi :)

4

Nie czarodziejska tylko magiczna i nie fujarka tylko flet Magiczna flet

0

@Kamiloza91 Toni Freixa lubi to

4

@FutbolFan Ament!

2

Topka Mitologii według was?

Grecka/Rzymska
Nordycka
Egipska

Ulubiobe bóstwa?
Posejdon
Atena
Artemida

Thor
Freya
Odyn

Horus
Anubis
Ozyrys

1

@barcanawieki Leonidas. Achillesa ciezko lubic mimo jego powera. Leonidas jak to spartanin giga chad.

1

Jeszcze lepiej smakuje ta remontada Lecha z Piastem ;)

0

Haha Brawo Piast xD

0

O shit zapomniałem ze Sevilla gra xD

2

@Mroziu Co wisi? Spartak przegrał tylko 2-1 bo Lech był nieskuteczny. Rewanz nie bedzie problemem

0

@mkord Nikt w Poznaniu nie narzekał na ten sezon bo rekompensuje to wynik w europie

1

@Mroziu Ciągłe? A sezon temu?

0

@Mroziu Spokojnie bo żyłka ci peknie

1

@Barca1922 Nie chce wrzucac wszystkich do 1 wora ale wyglada na typowego kibica Rakowa z wybujałym ego

1

@Barca1922 Zabawne bo smiali sie kibice Rakowa z Lecha i Legii xd

1

@mkord A bo 3 miejsce i 1/4 LKE to juz nie jest nic warte co? Zabawne jak sie deprecjonuje to zwłaszcza po ostatnich latach.

0

@Mroziu Do zsypu? Ranking obecny w głownej mierze jest zasługa Lecha i Legii. Troche szacunku.

Do zsypu to sie Pogon nadaje.

0

@FcPortoFan1999 Po ich blamażu zapomniałem o ich istnieniu.

Lecha mozna było usprawiedliwic za kleske z Karabachem ale Pogoni sie nie da

0

@Kamilos84 Lech potrafił w tamtym sezonie

0

No i pieknie Piast

Zagłebie w pape i Raków byc moze tez. Fajne wyniki dla Lecha i Legii

1

@FcPortoFan1999 Patrzac na statystyki remis to i tak dobry wynik dla rakowa

9

2

@mrboom Piekny okres ;)

2

Wisła Płock to jest kur dramat.

Nawet w 1 lidze ten zespół jest bezjajeczny a jeszcze recznik maja na bramce

0

@sila101 Szkoda. Mimo wszystko bede mu kibicowac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?