Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Lech przepchnij ten mecz..
Byle jak aby wygrac.
4
Komentarz usunięty
2
Najgorsze jest to ze ja sie o Lecha obawiam.
John miedzy wierszami mówił jak zle wygladaja fizycznie piłkarze. Musza szybko gola zdobyc bo beda nerwy :/
Nie szukam wymówek bo powinni ich gładko ograc ale no zle to wyglada
0
@FcPortoFan1999 To nie wina przełożonego meczu. Parametry fizyczne były tak złe ze mogło sie zle skonczyc gdyby ten mecz rozegrali
Wez poprawke ze piłkarze Lecha pózno wrócili do treningów.
W tym meczu zawodzi po prostu kolektyw bo nikt nie asekuruje sie nawzajem.
1
Ok Gol na konto Eliasa ale kur co robi Velde? Ani nie atakuje ani nie pomaga.
Lech jest sam sobie winny. Velde do zmiany i to natychmiast
0
@SkilledHydra16 Na bani jest xD
1
@MesQueUnClub96 Żewłakowa juz bym wolał
1
Znowu kur Zawacki komentuje Lecha...
1
Brawo Warszowioki :)
3
Lech potrafił wysoko ograc Austrie wiec Legia tez moze
3
@MesQueUnClub96 Bo? To ze kobieta nie znaczy ze nie ma pojecia o trenerce. Wbrew pozorom gorsza od Gareta nie bedzie
0
@Dankho94isback No nie jest dla każdego.
0
@JimMorrisonFCB Nigdy nie brałem to nie powiem.
Ja to hydroxyzyne i lekki antydepresant typu zotral biore
0
@Striker No raczej jesli wypożycza to na pewno nie z taka pensja
0
Jesli chca tego Felixa to tylko wypożyczenie z ew opcja wykupu gdyby sie sprawdził w co watpie.
1
Oo burza u mnie tylko szkoda ze deszczu nimo
0
@Emhyr No to patrzac na twój sposób to mam równowage. 166/66
Tak tak wiem mikrus jestem ale nie wstydze sie tego :)
1
@HighestInTheRoom Tak tego szukałem. Dzieki.
Wychodzi na to ze wage mam idealna o zgrozo zawsze miałem niedowage xd
0
Mam prosbe gdzie najlepiej sprawdzic optmalna wage wzgledem wzrostu etc. Poleci ktos cos?
1
No i Van der brom zaplusował. Kibic Barcy :)
3
@SantiagoBB Nie no ale twoje przezycia mnie nie interesuja. Zachowaj te miłe wspomnienia dla siebie
1
@SantiagoBB Czytac i pisac poprawnie nie nauczyli co? No ale troglodyci z kafejki tego nie potrzebuja
0
To niezły deszcz. 2 krople na szybie i tyle z tego było xD
0
@SantiagoBB Spokojna twoja głowa
1
Komentarz usunięty
0
@Transu96 Pełna zgoda
1
Sevilla nie umi w superpuchar
1
Skus baba na dziada
2
Kto wygra ten podniesie puchar ;]
1
@takisobiektos No dziurawi sa strasznie no ale własciciele w rzyci mieli transfery do obrony i teraz sa tegk efekty