7

Lech przepchnij ten mecz..

Byle jak aby wygrac.

4

Komentarz usunięty

2

Najgorsze jest to ze ja sie o Lecha obawiam.

John miedzy wierszami mówił jak zle wygladaja fizycznie piłkarze. Musza szybko gola zdobyc bo beda nerwy :/

Nie szukam wymówek bo powinni ich gładko ograc ale no zle to wyglada

0

@FcPortoFan1999 To nie wina przełożonego meczu. Parametry fizyczne były tak złe ze mogło sie zle skonczyc gdyby ten mecz rozegrali

Wez poprawke ze piłkarze Lecha pózno wrócili do treningów.

W tym meczu zawodzi po prostu kolektyw bo nikt nie asekuruje sie nawzajem.

1

Ok Gol na konto Eliasa ale kur co robi Velde? Ani nie atakuje ani nie pomaga.

Lech jest sam sobie winny. Velde do zmiany i to natychmiast

0

@SkilledHydra16 Na bani jest xD

1

@MesQueUnClub96 Żewłakowa juz bym wolał

1

Znowu kur Zawacki komentuje Lecha...

1

Brawo Warszowioki :)

3

Lech potrafił wysoko ograc Austrie wiec Legia tez moze

3

@MesQueUnClub96 Bo? To ze kobieta nie znaczy ze nie ma pojecia o trenerce. Wbrew pozorom gorsza od Gareta nie bedzie

0

@Dankho94isback No nie jest dla każdego.

0

@JimMorrisonFCB Nigdy nie brałem to nie powiem.

Ja to hydroxyzyne i lekki antydepresant typu zotral biore

0

@Striker No raczej jesli wypożycza to na pewno nie z taka pensja

0

Jesli chca tego Felixa to tylko wypożyczenie z ew opcja wykupu gdyby sie sprawdził w co watpie.

1

Oo burza u mnie tylko szkoda ze deszczu nimo

0

@Emhyr No to patrzac na twój sposób to mam równowage. 166/66

Tak tak wiem mikrus jestem ale nie wstydze sie tego :)

1

@HighestInTheRoom Tak tego szukałem. Dzieki.

Wychodzi na to ze wage mam idealna o zgrozo zawsze miałem niedowage xd

0

Mam prosbe gdzie najlepiej sprawdzic optmalna wage wzgledem wzrostu etc. Poleci ktos cos?

1

No i Van der brom zaplusował. Kibic Barcy :)

3

@SantiagoBB Nie no ale twoje przezycia mnie nie interesuja. Zachowaj te miłe wspomnienia dla siebie

1

@SantiagoBB Czytac i pisac poprawnie nie nauczyli co? No ale troglodyci z kafejki tego nie potrzebuja

0

To niezły deszcz. 2 krople na szybie i tyle z tego było xD

0

@SantiagoBB Spokojna twoja głowa

1

Komentarz usunięty

0

@Transu96 Pełna zgoda

1

Sevilla nie umi w superpuchar

1

Skus baba na dziada

2

Kto wygra ten podniesie puchar ;]

1

@takisobiektos No dziurawi sa strasznie no ale własciciele w rzyci mieli transfery do obrony i teraz sa tegk efekty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?