3

Pije sobie własnie Perłe chmielowa

Zdrowie LaBambiarzy

67

Poki co jestem zadowolony z Romeu. Bardzo przyjemnie sie oglada i wcale nie odstaje na tle lepiej wyszkolonego Pedriego Gundo etc.

Podoba mi sie tez ze próbuje strzelac z dystansu a tego baardzo brakuje w naszej grze.

Naprawde dobry interes zrobilismy

3

@Davvd W koncu ktos próbuje. Kwestia czasu jak strzeli

0

Eh ja i moje rng xD

Drugi raz trafiam sobie 5* Dzyngis Chana :/

6

Komentarz usunięty

0

@Kgorecki2500 Nie maja.

0

@partymaker Wciaga koks

0

Wiem ze pisałem to raz ale ogladajac skrót i widzac co roberto odpier w okolicach 90 min to człowieka szlag bierze.

Gdyby po tym padł gol to koledzy powinni mu lepe zasadzic bo tak nie moze sie obronca zachowywac

11

@Sawik_10 Kolejny solidny mecz. Bardzo dobry transfer poki co

1

@Kgorecki2500 Byłem i polecam. Zawaliste przezycie

0

@Rust_Cohle Zwłaszcza Barce

2

@Emhyr No tu bym jednak nie dyktował. Za miekki faul i różnica postury obu piłkarzy

4

https://x.com/FCB_______1899/status/1693340501296996768

Co to za niedorozwoje pracuja na Var ze olali to mma?

4

@Mario96w Paulinho niczego nikogo nie nauczył

1

Czy na ten moment transfer Romeu jest według LaBamby gites czy nie gites i dlaczego gites?

2

@Encore Nie kop lezacego

4

@barcelonaLM Na opak trzeba jego wpisy i typy traktowac

3

Widzieliscie co odwalił Roberto w 89 min?

Gola z tego nie było ale rzucałem miesem na lewo i prawo bo tak sie nie ma prawa zachowac profesjonalny piłkarz.

Dla mnie to jest karykatura piłkarza na ten moment.

4

I o tym pisałem w kontekscie Pedriego i Jude

Gry Pedriego nie zobrazuja liczby. On robi wszystko na boisku a drybling ma godny Iniesty i dlatego uważam ze Pedri i Jude oraz Musiala to ten sam kaliber talentu.

Ale tylko Pedri ma w sobie ten pierwiastek magii i naprawde dla mnie to jest kalka Iniesty

0

Najlepsi w Barcy:
Pedri Gundogan De jong

Najgorsi
Gavi Lewandowski Sergi Roberto za ten kryminał z Machisem

1

Oddac trzeba miał udział przy 2 golach Lewy.

Mimo to to był katastrofalny wystep i trzba czescie Ferrana na 9 wrzucac

1

Ciekawe kiedy Laporta powie basta.

Piłkarze topowi a wszyscy regres zaliczaja a teraz jeszcze meczymy bułe z getafe i cadizem

7

Najgorsze jest to ze doswiadczony topowy trener zrobiłby z nich maszyne do widowiskowej i skutecznej gry

Pierwszy raz to napisze ale XaviOut

To kolejny raz kiedy trener nie ma pomysłu na autobus i zostaje wyjasniony przez trenera zespołu który ledwo sie utrzymał.

0

W takiej formie RL9 Fati/Ferran na 9 i Abde do Balde

4

Widział ktos Lewego?

Japier jak ma sie gra układac jak Lewy nic temu zespołowi nie daje. Nie zgra piłki,nie poda jak juz leci piłka to albo komus przeszkodzi albo nie trafi.

Dramat

0

@Comentateiro Ah shit...

Co sie stało z ta ovrona wtf

1

Barca prosze mi osłodzic ten wieczór :/

1

@BorzyKrzys Dobry zadaniowiec ale nie na 1 skład

4

Ja pier poprzedni sezon top defensywa a teraz kabaret kabaret pogania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?