Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@IronSanHybrid Nie no az tak to nie. Chociaz ten 1 powinien byc
0
@IronSanHybrid Podobnie było z Lechem kiedys
Ale tak to musi wygladac jak chcemy cos znaczyc w europie
0
@Colon Sanatorium w Barcelonie
1
@dafik85 Przeciez to spalony jest. Nikogo nie obchodzi jak wielki
2
Ale tak szczerze to przepisy sa do wyje... Za duzo pola do interpretacji w różnych kwestiach.
Dla mnie kazda reka powinna byc gwizdana
3
@Kamilos84 Był.
0
@Dari0G Ty to niezle na bani jestes. Lecha skrzywdzono w trnawie a rok wczesniej z karabahem
1
Kur rozumiem frustracje ale nie ma znaczenia jak mały był spalony.
4
@D10SLEO Aha. Spalony to spalony bez znaczenia jak mały
0
@Zoker Mieli tez duzo szczescia w poprzednich meczach
1
Nie no spalony... Szkoda
1
Mam takie wrazenie ze Raków zginie od swojej broni
Dunczycy nie graja dobrze ale jeden gol i bedzie bardzo trudna sytuacja
1
@Roobo Bo im wynik pasuje. Moga grac na kontre i warunki tez słabe
0
@michal26 Ciezko znalezc napastnika dobrego w zasiegu naszych klubów. Lech tez ma ten problem przy formie Ishaka
0
@whoocash19841 Pech po prostu
0
@takisobiektos Az tak zdesperowani w poznaniu nie sa(chyba)
0
@takisobiektos Dej exposito mamy horego Ishaka :/
6
@Kidd Albo chcemy polski zespół albo gre w europie
2
Teraz Dunczycy w mega uprzywilejowanej sytuacji. Moga spokojnie kontrowac Rakow
10
@Comentateiro Dzieci wincyj niz trofeów xD
1
@Kidd Ujowe imie xD
0
https://www.blasty.pl/m/upload/images/large/2021/02/wybieramy-imie-dla-kota-prosze-tylko_2021-02-01_02-21-45.jpg
Haha kot ewidentnie nie trafił dobrze z genami ;)
1
Ciekawy jestem czy Angole zmarnuja swoje pokolenie jak Belgia i nic nie wygraja.
Na papierze top 5 na swiecie a sukcesów jak nie było tak nima i nawet ta bieda Hiszpania potrafi chociaz LN zdobyc
4
@Kapitan hawk Karma is a bitch
7
Hahaha co to ma byc? Sedzia nienormalny ze kazał im grac xD
5
@matirix20 16 latek... Ja prdl xD
1
No i fajnie xD
0
@FcPortoFan1999 Oby strzelili
0
@tomek8756 "W dupie mam twoj granat"
Zgadza sie :]
Boom
0
@TheNekro94 Tak raczej tak. Nie pamietam ile na 100m wiem tylko ze ponizej 13