4

@IronSanHybrid Nie no az tak to nie. Chociaz ten 1 powinien byc

0

@IronSanHybrid Podobnie było z Lechem kiedys

Ale tak to musi wygladac jak chcemy cos znaczyc w europie

0

@Colon Sanatorium w Barcelonie

1

@dafik85 Przeciez to spalony jest. Nikogo nie obchodzi jak wielki

2

Ale tak szczerze to przepisy sa do wyje... Za duzo pola do interpretacji w różnych kwestiach.

Dla mnie kazda reka powinna byc gwizdana

3

@Kamilos84 Był.

0

@Dari0G Ty to niezle na bani jestes. Lecha skrzywdzono w trnawie a rok wczesniej z karabahem

1

Kur rozumiem frustracje ale nie ma znaczenia jak mały był spalony.

4

@D10SLEO Aha. Spalony to spalony bez znaczenia jak mały

0

@Zoker Mieli tez duzo szczescia w poprzednich meczach

1

Nie no spalony... Szkoda

1

Mam takie wrazenie ze Raków zginie od swojej broni

Dunczycy nie graja dobrze ale jeden gol i bedzie bardzo trudna sytuacja

1

@Roobo Bo im wynik pasuje. Moga grac na kontre i warunki tez słabe

0

@michal26 Ciezko znalezc napastnika dobrego w zasiegu naszych klubów. Lech tez ma ten problem przy formie Ishaka

0

@whoocash19841 Pech po prostu

0

@takisobiektos Az tak zdesperowani w poznaniu nie sa(chyba)

0

@takisobiektos Dej exposito mamy horego Ishaka :/

6

@Kidd Albo chcemy polski zespół albo gre w europie

2

Teraz Dunczycy w mega uprzywilejowanej sytuacji. Moga spokojnie kontrowac Rakow

10

@Comentateiro Dzieci wincyj niz trofeów xD

1

@Kidd Ujowe imie xD

0

1

Ciekawy jestem czy Angole zmarnuja swoje pokolenie jak Belgia i nic nie wygraja.

Na papierze top 5 na swiecie a sukcesów jak nie było tak nima i nawet ta bieda Hiszpania potrafi chociaz LN zdobyc

4

@Kapitan hawk Karma is a bitch

7



Hahaha co to ma byc? Sedzia nienormalny ze kazał im grac xD

5

@matirix20 16 latek... Ja prdl xD

1



No i fajnie xD

0

@FcPortoFan1999 Oby strzelili

0

@tomek8756 "W dupie mam twoj granat"
Zgadza sie :]
Boom

0

@TheNekro94 Tak raczej tak. Nie pamietam ile na 100m wiem tylko ze ponizej 13

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?