Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Wszystkie siły na audi cup po czym dostana od jakiegos Brendtfordu
11
@don'T.R.I.P.e Sędzia
0
Nie no ja prdl wiecej kur tych urazów...
1
@Pedri16Future Inigo nke gotowy wiec tak :)
@Rewolucja123 Roberto nie nadaje sie do gry.
0
Marc
Kounde Christensen Balde
De jong Romeu Gavi Gundogan
Yamal Lewy Ferran
Jestem ciekaw czy by to chodziło
0
@Dankho94isback Nie znizajmy sie do poziomu kafejkowiczów
0
Ja prdl. Co jest z tymi urazami.
Nie znosze Pajaca Jr ale szkoda goscia
0
Ciekawe czy kibice Realu beda nadal szczekac o Negreirze.
Jesli ktos tu kupuje/kupował sedziów to real.
0
@Rust_Cohle Nr 4 albo mam to w dupie. Ciężki wybór xd
0
No no moze te drugi Araujo po udanym sezonie da nam troche cashu.
Zabawne zwłaszcza po tym jak z niego szydzono
16
Co do jedzenia psów.
https://www.blasty.pl/m/upload/images/large/2020/12/psiarze-psy-sa-najleprze-kociarze_2020-12-31_20-19-03.jpg
1
Ciekawostka
W Lublinie jest aktywny portal który pokazuje obraz z Wilna. Naprawde fajnie to wyglada i jak ktos bedzie w Lublinie to polecam sobie zobaczyc
2
@MessiForeverTheBest Podobnie jak profanacja symboli narodowych :]
1
https://www.meczyki.pl/newsy/zmiana-na-derby-moralnie-watpliwa-ekstraklasa-powinna-tego-zakazac-kwestia-uczciwosci-wobec-innych-klubow/219251-n
O co ten ból dupy? Niech Warta gra skoro chce. Lepsze to niz grodzisk.
1
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQLN-bUl0o6xGtK1W3Q-hbGOgyN4TuRy7KhAQ&usqp=CAU
Najgorzej xD
9
@RoberDzik Okno życia
1
Na dobranoc Linkin Park New divide z ostatniej dobrej czesci Transformerów.
3
Kur co oni zrobili z transformerami.
1 i 2 top. 3 czesc jeszcze ujdzie ale potem to jest totalny syf a Rise of the beast nic w tym temacie nie zmienił a wrecz wpisał sie w poprzednie kiepskie czesci
1
Tobiasz to sie nadaje do tarcia chrzanu
0
@Witekk10 Ludzi odpowiedzialnych za przygotowanie fizycznr
0
Jprdl serio? Głowy powinny poleciec za ten cyrk z urazami
5
@Popitek12 W tym kraju na nikogo nie warto
5
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRcLW8AlRQNxoGAFYKmAK0F6QA7MhBn7uStTw&usqp=CAU
Grałbym xD
@macio_944
3
A gdyby tak rozdupcyc gorace na Ament? Co wy na to @Moderacja
0
@Emhyr Eh. Nic tylko zyczyc powodzenia
0
@SenseiFCB Brawo. Mozna to pod molestowanie podciagnac? Jesli tak to jest skonczony i powinien poniesc prawne konsekwencje
1
@OnlyCules Mroczne czasy
1
Ruskie to mogliby sie wzajemnie wybic :)
0
@tbas PW prosze bo ciekawy jestem
1
@xvcWinterSoldier Ziom hawaje to jeden wielki wulkan. O pożary nie trudno