0

@MesQueUnClub96 W sumie ciekawy jestem. Bedzie trzeba test zrobic.

Na pewno ponizej 13 robiłem ale ja to krótko dystansowiec

0

@gumaz 11-12s z kawałkiem

1

@draxidox Ze 3x

2

@kamyk_23 Co to za Aslan?

1

@bari_94 Usuwam wszystko ze znakiem zapytania włacznie

4



Co to jest xD

3

@HighestInTheRoom Patrzac na ostatnie zimy to takich temperatur albo nke bedzie albo beda rzadko

Szczerze wole -10 niz 30+

1

Baba jest jak smietana,bita smakuje najlepiej. Może z takiego założenia wyszedł Mason.

A tak serio piłkarz dobry ale piarowo to jest granat bez zawleczki

0

@Odcinkowy Nie prosze o wiele ale 1 deszczowy dzien by sie przydał

0

@Emhyr No autentycznie nie ma. Najgorszr jest to ze nawet w nocy próbujac schłodzic mieszkanie nie ma takiej mozliwosci bo jest ok 17 stopni i efektu prawie nie ma.

A wez potem otwórz okno to po 20 min nie da sie wysiedziec bez klimy

0

@MesQueUnClub96 Polecam zajrzec do lublina i sie przekonac jaki piekarnik jest.

@GeneralXavi Wiem ze padało ale tak sie pechowo składało ze przechodziło obok lublina

Owszem troche pogrzmiało tylko co z tego jak deszczu nie było

1

@MesQueUnClub96 Temperatura to jedno a duchota to drugie.

Jak od 2 tyg nie padało u mnie to 30 stopni jest duzo bardziej odczuwalne zwłaszcza ze nie ma wiatru a powietrze stoi

0

@DaPidejpi Często? Raczej okazjonalnie.

Rozumiem do czego pijesz ale prawda jest taka ze jest bardzo nieprzyjemnie pod wzgledem pogody i organizm ma prawo sie zbuntowac.

Byc moze faktycznie piwo nie było dobrym pomysłem ale czasu nie cofne. No nic trzeba isc sie schłodzic

0

@DaPidejpi Naprawde musze tłumaczyc ze to przejezyczenie było? Wypiłem 1 piwo dzis i 1 w tamtym tygodniu.

Z racji ze biore leki to na piwo moge sobie rzadko pozwolic co za tym idzie nie ma mowy o regularmosci w tej kwestii

Rozumiem twój przekaz ale nie zgadza sie to z moim przypadkiem. Wypiłem 1 piwo dzis i 1 w zeszła srode a wczesniej długa przerwa od alkoholu


@Esteban_ No okej ale wiesz ze kazdy organizm inaczej reaguje? Każdy ma inna budowe i tolerancje na temperatury.

1

@Medium Nie popijam leków piwem to po pierwsze. Jak chce wypic piwo to leków nie biore bo wiem czym sie to moze skonczyc.

Po 2 wbrew temu co myslicie wypiłem 1 schłodzone piwo.

Po 3 nawet gdybym go nie wypił to na duchote nie zaradze.

Moze byc i 35 stopni ale nie przy takim powietrzu gdzie autentycznie po 20 30 min na słoncu idzie udaru dostac.

Lublin dzis to autentyczny piekarnik

0

@tristan87 Możliwe ale serio byłem bliski przegrzania organizmu.

Dramat. Nie przeszkadza mi temperatura ale ta duchota bo od chyba 2 tyg kropla deszczu nie spadła

2

Ja pier. Jest tak duszno ze autentycznie zrobiło mi sie ciemno przed oczami... Klima tez nie wyrabia..

17

@esem91 Oblesny typ

4

@Niente Zgadza sie ;]

8

@mekston Oj boli dupa boli xd

0

@MesQueUnClub_87 Nie no tyle to bym nie mógł. 2 browar w tym tygodniu ale nl pogoda jest taka ze piwko z lodówki pomaga przetrwac ten skwar

3

Pije sobie własnie Perłe chmielowa

Zdrowie LaBambiarzy

67

Poki co jestem zadowolony z Romeu. Bardzo przyjemnie sie oglada i wcale nie odstaje na tle lepiej wyszkolonego Pedriego Gundo etc.

Podoba mi sie tez ze próbuje strzelac z dystansu a tego baardzo brakuje w naszej grze.

Naprawde dobry interes zrobilismy

3

@Davvd W koncu ktos próbuje. Kwestia czasu jak strzeli

0

Eh ja i moje rng xD

Drugi raz trafiam sobie 5* Dzyngis Chana :/

6

Komentarz usunięty

0

@Kgorecki2500 Nie maja.

0

@partymaker Wciaga koks

0

Wiem ze pisałem to raz ale ogladajac skrót i widzac co roberto odpier w okolicach 90 min to człowieka szlag bierze.

Gdyby po tym padł gol to koledzy powinni mu lepe zasadzic bo tak nie moze sie obronca zachowywac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?