Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 W sumie ciekawy jestem. Bedzie trzeba test zrobic.
Na pewno ponizej 13 robiłem ale ja to krótko dystansowiec
0
@gumaz 11-12s z kawałkiem
1
@draxidox Ze 3x
2
@kamyk_23 Co to za Aslan?
1
@bari_94 Usuwam wszystko ze znakiem zapytania włacznie
4
Co to jest xD
3
@HighestInTheRoom Patrzac na ostatnie zimy to takich temperatur albo nke bedzie albo beda rzadko
Szczerze wole -10 niz 30+
1
Baba jest jak smietana,bita smakuje najlepiej. Może z takiego założenia wyszedł Mason.
A tak serio piłkarz dobry ale piarowo to jest granat bez zawleczki
0
@Odcinkowy Nie prosze o wiele ale 1 deszczowy dzien by sie przydał
0
@Emhyr No autentycznie nie ma. Najgorszr jest to ze nawet w nocy próbujac schłodzic mieszkanie nie ma takiej mozliwosci bo jest ok 17 stopni i efektu prawie nie ma.
A wez potem otwórz okno to po 20 min nie da sie wysiedziec bez klimy
0
@MesQueUnClub96 Polecam zajrzec do lublina i sie przekonac jaki piekarnik jest.
@GeneralXavi Wiem ze padało ale tak sie pechowo składało ze przechodziło obok lublina
Owszem troche pogrzmiało tylko co z tego jak deszczu nie było
1
@MesQueUnClub96 Temperatura to jedno a duchota to drugie.
Jak od 2 tyg nie padało u mnie to 30 stopni jest duzo bardziej odczuwalne zwłaszcza ze nie ma wiatru a powietrze stoi
0
@DaPidejpi Często? Raczej okazjonalnie.
Rozumiem do czego pijesz ale prawda jest taka ze jest bardzo nieprzyjemnie pod wzgledem pogody i organizm ma prawo sie zbuntowac.
Byc moze faktycznie piwo nie było dobrym pomysłem ale czasu nie cofne. No nic trzeba isc sie schłodzic
0
@DaPidejpi Naprawde musze tłumaczyc ze to przejezyczenie było? Wypiłem 1 piwo dzis i 1 w tamtym tygodniu.
Z racji ze biore leki to na piwo moge sobie rzadko pozwolic co za tym idzie nie ma mowy o regularmosci w tej kwestii
Rozumiem twój przekaz ale nie zgadza sie to z moim przypadkiem. Wypiłem 1 piwo dzis i 1 w zeszła srode a wczesniej długa przerwa od alkoholu
@Esteban_ No okej ale wiesz ze kazdy organizm inaczej reaguje? Każdy ma inna budowe i tolerancje na temperatury.
1
@Medium Nie popijam leków piwem to po pierwsze. Jak chce wypic piwo to leków nie biore bo wiem czym sie to moze skonczyc.
Po 2 wbrew temu co myslicie wypiłem 1 schłodzone piwo.
Po 3 nawet gdybym go nie wypił to na duchote nie zaradze.
Moze byc i 35 stopni ale nie przy takim powietrzu gdzie autentycznie po 20 30 min na słoncu idzie udaru dostac.
Lublin dzis to autentyczny piekarnik
0
@tristan87 Możliwe ale serio byłem bliski przegrzania organizmu.
Dramat. Nie przeszkadza mi temperatura ale ta duchota bo od chyba 2 tyg kropla deszczu nie spadła
2
Ja pier. Jest tak duszno ze autentycznie zrobiło mi sie ciemno przed oczami... Klima tez nie wyrabia..
17
@esem91 Oblesny typ
4
@Niente Zgadza sie ;]
8
@mekston Oj boli dupa boli xd
0
@MesQueUnClub_87 Nie no tyle to bym nie mógł. 2 browar w tym tygodniu ale nl pogoda jest taka ze piwko z lodówki pomaga przetrwac ten skwar
3
Pije sobie własnie Perłe chmielowa
Zdrowie LaBambiarzy
67
Poki co jestem zadowolony z Romeu. Bardzo przyjemnie sie oglada i wcale nie odstaje na tle lepiej wyszkolonego Pedriego Gundo etc.
Podoba mi sie tez ze próbuje strzelac z dystansu a tego baardzo brakuje w naszej grze.
Naprawde dobry interes zrobilismy
3
@Davvd W koncu ktos próbuje. Kwestia czasu jak strzeli
0
Eh ja i moje rng xD
Drugi raz trafiam sobie 5* Dzyngis Chana :/
6
Komentarz usunięty
0
@Kgorecki2500 Nie maja.
0
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/pilka-nozna-kobiet/skandal-podczas-ceremonii-mistrzostw-swiata-prezes-federacji-pocalowal-pilkarke/bnd4kjk
Aha? Rubiales co za...
0
@partymaker Wciaga koks
0
Wiem ze pisałem to raz ale ogladajac skrót i widzac co roberto odpier w okolicach 90 min to człowieka szlag bierze.
Gdyby po tym padł gol to koledzy powinni mu lepe zasadzic bo tak nie moze sie obronca zachowywac