Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No ale fakty sa takie ze to co graja obroncy Lecha to wielki wstyd.
0
@ChampionLW Co ma Kawu do gry Lecha? Nikomu krzywdy nie robi.
0
@MesQueUnClub96 Najlepiej to nie pisz nic o Lechu
6
@MesQueUnClub96 "Spuchna jak Roma"
Kur wez sie nie odzywaj jak gra Lech bo wszystko na opak sie dzieje
0
@TheNekro94 No własnie nie. Ciekawy ewenement bo do lubina wszysko wygladało ok
1
No to po ptokach.
Fatalny mecz Lecha i nie ma o czym dyskutowac. Beznadziejnie wyglada to w obronie gdzie nikt nikogo nie kryje
0
@FcPortoFan1999 Dogrywka to moze byc wyrok dla nich
0
Przepchnijcie to panowie.
Szkoda tracic pkt do rankingu i ew pieniadze.
0
@Kamiloza91 Dniepro lub Aris
1
To jest niemożliwe. Boże czy ty to widzisz?
0
@FcPortoFan1999 No nie. Ale ciezko mi wytłumaczyc tami zjazd fizyczny
0
@Chaoss Borelioza zostawiła slady. On powinien grac max po 45 min
1
@FcPortoFan1999 Van der brom miał racje. Cos sie odjeb po meczu z Zagłebiem bo oni ledwo oddychaja.
Nie wiem jak to wytłumaczyc
1
Milic i Elias problemy fizyczne. Reszta to samo
Co sie stało po meczu w Lubinie ze oni sie ledwo na nogach trzymaja?
0
Nie bardzo rozumiem jak mozna tak wygladac motorycznie kiedy do Lubina to wygladało przyzwoicie.
7
Lech przepchnij ten mecz..
Byle jak aby wygrac.
4
Komentarz usunięty
2
Najgorsze jest to ze ja sie o Lecha obawiam.
John miedzy wierszami mówił jak zle wygladaja fizycznie piłkarze. Musza szybko gola zdobyc bo beda nerwy :/
Nie szukam wymówek bo powinni ich gładko ograc ale no zle to wyglada
0
@FcPortoFan1999 To nie wina przełożonego meczu. Parametry fizyczne były tak złe ze mogło sie zle skonczyc gdyby ten mecz rozegrali
Wez poprawke ze piłkarze Lecha pózno wrócili do treningów.
W tym meczu zawodzi po prostu kolektyw bo nikt nie asekuruje sie nawzajem.
1
Ok Gol na konto Eliasa ale kur co robi Velde? Ani nie atakuje ani nie pomaga.
Lech jest sam sobie winny. Velde do zmiany i to natychmiast
0
@SkilledHydra16 Na bani jest xD
1
@MesQueUnClub96 Żewłakowa juz bym wolał
1
Znowu kur Zawacki komentuje Lecha...
1
Brawo Warszowioki :)
3
Lech potrafił wysoko ograc Austrie wiec Legia tez moze
3
@MesQueUnClub96 Bo? To ze kobieta nie znaczy ze nie ma pojecia o trenerce. Wbrew pozorom gorsza od Gareta nie bedzie
0
@Dankho94isback No nie jest dla każdego.
0
@JimMorrisonFCB Nigdy nie brałem to nie powiem.
Ja to hydroxyzyne i lekki antydepresant typu zotral biore
0
@Striker No raczej jesli wypożycza to na pewno nie z taka pensja
0
Jesli chca tego Felixa to tylko wypożyczenie z ew opcja wykupu gdyby sie sprawdził w co watpie.