0

@MeMyselfAndI Do białych pasuje xd

4

@Pedri16Future Karma? Smiali sie z nas to i teraz maja za swoje

2

Ale meczycho w Łodzi wow.

Łks troche naiwnie gra i prosi sie o kolejne gole

0

Dzis jestem za ŁKSem z Dani Ramirezem :)

1

Dawaj Górnik po 3 pkt

1

@Rastafarnianin Z miejsca bym sie nawrócił a wode w piwo bym zamieniał xD

0

@Emhyr Juz widze artykuły autorstwa Kowala xD

"Jestesmy dziadami"

2

Moder to niech ucieka od tych lekarzy z Anglii. Zniszczyli mu kariere prawdopodobnie.

Ide o zakład ze w Polsce po roku juz by grał a tutaj niewiadomo czy w ogóle wróci w 2023

Paranoja

5

Co to za baner fuksiarza co?

0

@FcPortoFan1999 Mocny kandydat do spadku obok Puszczy i Ruchu

0

@aldewir Ale babol o panocku

0

Slask znowu kandydat do spadku. 3 bramy im Stal wsadziła xd

0

Los oddał Stali Gola

2

@VamosRakieta Raz spróbowałem i tak sie moja przygoda zakonczyła xD

0

@Messi1000000 Tylko po co?

1

@Pedri16Future Mówie ogólnie o zmianie loga etc

0

Elon Musk niby mądry a głupi.

No i po co on niszczy tego twittera? Po co wprowadzac cos czego nikt nie potrzebował?

3

@MarcepanowyKsiaze Kto normalny dałby mu długa umowe patrzac na historie urazów? Dobrze ze jej nie dostał.

Wez przestan sie osmieszac

Raphinha dał 2x wiecej niz Dembele i jego 60 mln spokojnie sie zwróci no ale jak sie nie ma pojecia o piłce to potem sie takie głupoty pisze

25

Tak przypominam gdyby nie Alemany to nawet grosza bysmy nie dostali wiec te 25 mln trzeba szanowac.

Inna sprawa jest to ze Dembele okazał sie niewdziecznikiem wzgledem Xaviego który go obdarzył zaufaniem na jakie nie zasługiwał. W duzo wiekszym stopniu do mistrzostwa przyczynił sie Raphinha

7

@BordowyPtak Nie no mniej niz Osama Neymar nie da. Gdyby był w 100% zdrowy to da ze 3x tyle co on

1

@xvcWinterSoldier Po konferencji verrattiego

2

Juz dzis mecz rangi ciężkiej a mianowicie derby łodzi :)

4

Nie czarodziejska tylko magiczna i nie fujarka tylko flet Magiczna flet

0

@Kamiloza91 Toni Freixa lubi to

4

@FutbolFan Ament!

2

Topka Mitologii według was?

Grecka/Rzymska
Nordycka
Egipska

Ulubiobe bóstwa?
Posejdon
Atena
Artemida

Thor
Freya
Odyn

Horus
Anubis
Ozyrys

1

@barcanawieki Leonidas. Achillesa ciezko lubic mimo jego powera. Leonidas jak to spartanin giga chad.

1

Jeszcze lepiej smakuje ta remontada Lecha z Piastem ;)

0

Haha Brawo Piast xD

0

O shit zapomniałem ze Sevilla gra xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?