Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@VegetaPolska Ekspert przemówił @Pawlak1992
0
@Firestone Znowu? Ah shit
2
Wieczysta widze juz na dzien dobry kompromitacja.
Ten projekt dupnie lada moment xD
0
@VamosRakieta Dobrze prawisz
0
A niech sie kłoca. Przeciez nikt was nie zmusza by to czytac. Ja dopiero teraz spojrzałem o co ta afera i wiecie co? W rzyci to mam.
0
Ale armageddon za oknem xD
5
Brawo ŁKS za walke do konca
0
@tomek8756 Bardzo fajny film. Polecam
1
@Culers No i to jest awatar. Szanuje panie kolego
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQYHt5FglVawSRdWBFrY99ahJdvDtIe9EaMc11Q-RNsYQ&s
1
@Culers Fajny awatar xD
0
No to pierwszym trenerem który poleci bedzie na 90% Niedzwiedz.
Od Wiosny jego Widzew gra tragicznie a przeciez kadra jest solidna. Po kolejnej porazce chyba bedzie brexit.
11
Semeru
https://i.iplsc.com/1/000DWXV3VTH0KVNL-C321-F4.jpg
Jest to aktywny stratowulkan położony we wschodniej Jawie w Indonezji. Wulkan ten ma wysokosc 3676m n.p.m i jest to najwyższa góra Jawy. Wulkan ten lezy w strefie subdukcji płyty indo-australijskiej i płyty euroazjatyckiej. Semeru jest także bardzo popularnym miejscem turystycznym. Podobnie jak inne wulkany tego rejonu Semeru jest czescia pacyficznego pierscienia ognia.
Od 1818 roku wulkan wybuchł conajmniej 55x a siła ich to miedzy 2 a 3 VEI. W 2021 roku w wyniki erupcji Semeru zmarło 57 osób.
@barcelonaLM @AssisMoreira @Comentateiro @NeKenI @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @kamyk_23 @marcinK0000
0
@Emhyr Barca musi tak działac. Moze akurat trafimy złoto.
1
Co to za Niemca kupujo?
Synek pamietaj nie kupuj niczego co Szwabskie(Poza Ter Stegenem)!
0
@Faro Robisz to cały czas
0
@MesQueUnClub96 a ty gałganie nie powinienes dawno lulu? Stary wie ze nocki zarywasz?
3
@Mroziu VPN kolego
0
@SuperPatsonFCB Własnie obawiam sie ze tym razem los nam sprzyjac nie bedzie
2
Szkoda tego Lecha. Niestety brak rozstawienia moze pogrzebac szanse na gre w fazie grupowej :(
1
@SuperPatsonFCB Troche unlucky.
2
Szykuje sie komplet. Baardzo dobrze to wyglada póki co
1
@bartas97 Zostaje tez Ishak,Karlstroem a wiec mozna zatrzymac swoich liderow.
No i Josue z Legii tez zostaľ
1
W tym okienku transferowym mamy naprawde mocne nazwiska w ekstraklasie i fajnie ze niektórzy tez zostaja.
Sonny Kittel
Golizadeh
Hotic
Blazic
Yeboah
Zwolinski
Gual
Andersson
Alez progres nasza liga zalicza.
0
@Mns21 Fajny młody ale bedzie drogi
0
@FcPortoFan1999 Bo latami sie kompromitowalismy. Ale chyba ranking daje taka mozliwosc i trzeba isc w ta strone
1
@FcPortoFan1999 O to chodzi. Musimy zrobic tak by 2 zespoły grały eliminacje do lm.
0
@mekston Barbie kolego Barbie xd
3
Legionisci prosimy o brak kompromitacji.
Mamy szanse mocno podbic ranking wiec nie spierd tego.
0
@Gwyn Spk mnie jako f2p mega uzalezniło xd
2
@Chaoss LKE to zbawienie dla naszych klubow. Poza tym nasze kluby w koncu zaczeły kupowac kozaków i nie wyprzedaja sie