Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skuteczniejsza druzyna i Rakow odpadnie.
1
Alez farta ma Rakow. W 1 mecz brzamkarz Rywali a teraz napastnicy kiksuja
7
Pico
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSrI7qIe5KXKN_dc0yyq3u2gCfyTHZ57t03eA&usqp=CAU
Jest to uspiony stratowulkan położony na Azorach na wyspie Pico. Wulkan ten ma wysokosc 2351m n.p.m co czyni go najwyższym szczytem Portugalii. Pico jest czescia kompleksu wulkanicznego Madalena. Bazaltowy stratowulkan pico zwienczony jest kraterem o szerokosci 500m i stromym małym stożkiem. Szacuje sie ze Pico ma mniej niz 250 tys lat. Wulkan ostatni raz wybuchł miedzy 1718 a 1720 rokiem.
@barcelonaLM @AssisMoreira @NeKenI @Comentateiro @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @kamyk_23 @marcinK0000
1
@FcPortoFan1999 uff bo były obawy ze nigdzie nie pokaza
22
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2023/07/cH5cOlWjlf003PHi.jpg
Factos.
11
@Ojciec5tkidzieci Pierwszy raz sie z nim zgadzam.
Zgineło wielu cywili bo ktos sie porwał z motyka na słonce. Ktos powinien beknac za to
0
@BorzyKrzys Mi dubbing nie przeszkadzał w odbiorze. Dla mnie był przyzwoity
1
Jestem po seansie Barbie
Szczerze? Duzo lepszy niz sie spodziewałem. Dubbing tez trzyma poziom. Absolutnie warty obejrzenia a Margot jak zwykle TOP.
Jak ktos sie zastanawia czy warto to moim zdaniem absolutnie tak.
Ps nawet w necie juz jest link do dubbingu z przyzwoita jakoscia
0
Komentarz usunięty
1
@FCB_dimiC Nie ma. Przeczytaj dokładnie
2
@bari_94 Bez przesady. TurboDzban ma sufit gdzie Dembele ma podłoge.
Ousman ma poza zdrowiem i inteligencja boiskowa wszystko by byc crackiem.
Nie zrozumieliscie.
0
Dobra wezcie zabierajcie go w cholere z tego klubu.
Nadal mamy kim grac i teraz 4 4 2 to raczej wyjsciowe ustawienie bedzie. Za rok trzeba kupic PS i LS jesli chcemy grac skrzydłami
Strasznie jestem zawiedziony jego pobytem w tym klubie.
3
@MarcepanowyKsiaze 442
Lewy Roque/Raphinha
Gundo De jong Pedri Gavi/Romeu
Balde Christensen/Inigo Araujo Kounde
Marc
0
Nienawidze Netii tfu. Trzeba pomyslec o zmianie
0
@Dari0G Ja nie mam nawet prawka. Wole mpk lub chodzic z buta
0
@barcelonaLM Tez tak uważam. I brzemienna w skutkach. Decyzje ktos podjał i ma krew cywilow na rekach
0
https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/golf-zastapil-bmw-na-miejscu-dla-niepelnosprawnych-juz-dostal-na-szybe-karnego-ku,n,1000328102.html
Hah moze 2 km od mojego bloku.
1
@blazeq Tylko i az sprzedac tych gałganów
0
@Pedri16Future Sprawdz profil Muniaka xD
0
@Pedri16Future ElJarek,Klatus,Muniak,Evans. Troche tych durni tam jest
1
@Pedri16Future Przeciez to przygłup pokroju Muniaka. Zakompleksiony malutki fan klubu z paryza którego uwiera w dupe remontada Barcy.
Nie moze zniesc faktu ze PSG przy Barcelonie jest nikim i ostatnie chude lata tego nie zmienia
5
No i zaczynamy.
Co sadzicie o powstaniu? Moim zdaniem to było bezsensowne i nie miało prawa sie udac. Mam szacunek do walczacych ale nie mam do ludzi którzy podjeli ta decyzje bo w wyniku tego gineli bogu ducha winni cywile.
0
@HighestInTheRoom Pewnie ale nie z takimi rywalami. Rakow jeszcze rozumiem ale was po tej kompromitacji nic nie usprawiedliwia
0
Zmarł Andrzej Glazer znany m.in z Barw szczescia,klanu itp seriali obyczajowych. Miał 72 lata ale nie podano przyczyny.
0
@HighestInTheRoom To o was swiadczy :)
0
Oficjalnie
Dino Hotic MVP 2 kolejki ekstraklasy.
Bez zaskoczenia :)
3
Dino Hotic vs Radomiak
Ten zewnetrzniak to przypomniał mi Lovrencsicia
2
MVP 2 kolejki znowu zostanie piłkarz Lecha. W głosowaniu Hotic bije konkurencje w postaci Szczepana i Zahovicia ;)
Oj Dino to jest kozak totalny poki co
2
@FcPortoFan1999 Wiem. Pewnie Lech go w koncu zaprosi ;)
3
https://gol24.pl/brazylijczyk-oddanym-kibicem-lecha-poznan-ma-polskie-korzenie-i-tworzy-najlepsze-memy/ar/c2-17763709
Dawac go na bułgarska ;)