8

Zauważcie jak fajnie Lech penetruje rynek Szwedzki. Tam naprawde za grosze mozna fajnych piłkarzy kupic.

Brawo dla włascicieli.

6

Andersson baardzo dobry grajek. Szybko o Rebocho zapomni Lech.

Hotic bardzo fajnie sie porusza po boisku. I co wazne on mysli nie to co Ba Loua.

1

@FcPortoFan1999 Nie no ich to powinni 3 bramkami ograc a w drugim poprawic 2 składem

0

@HighestInTheRoom No ale odpasc z Juve to nic strasznego

1

Kompromitacja piłkarzy legii w koncowce i całym meczu

2 piłki meczowe i żadnej nie wykorzystali. Ja prdl

0

@HighestInTheRoom Bez przesady. Ja rozumiem wszystko ale nie usprawiedliwiaj tego kabaretu.

Powinni wejsc wbic 2 gole i zamknac mecz.

0

Lech i Raków w fazach grupowych. Tak to widze w tym sezonie.

Pogon odpadnie z Belgami a Legia pewnie tez dostanie oklep od kogos :/

2

Nie no ale wstyd to co Legia gra w tym meczu. Jeszcze im sedzia dupe ratuje xd

0

Ale przekrecili kazachów :/

Oj bedzie smród po meczu

3

Brawo. Teraz dobic lub utrzynac i rewanz w teorii powinien byc łatwiejszy

0

@Awtameok_Klana Bedzie opcja odkupu jak sie sprawdzi.

0

Wyczuwam gola z dupy dla Kazachów

0

Kur no ludzie kochani. Strzelcie tego gola ile mozna sytuacji marnowac

0

@HighestInTheRoom Lepiej zeby tak było

0

@Emhyr Wiem wiem pomyłka

0

Hah tak jak pisałem dla Legii gorszym rywalem beda Kazachowie* niz Austria Wieden.

63

@Peciak Przeciez tak samo robia kibice Warszawy w stosunku do Lecha i Rakowa.

0

Co ci amatorzy z Legii robia...

3

@gumaz Niby jak jak on 12 lat ma

0

Legła w gruzach xD

0

@John_Doe Moj idol.

1

@HighestInTheRoom To spodenki z mikołajem. Mocno przetarte i uzywam gdy gotuje bo do niczego innego juz sie nie nadaja :/

2

@macio_944 No kill bedzie jak bedzie zimny hue hue ;)

3

@Kidd Nikt z tego szczylac nie bedzie ;)

12

https://ibb.co/jLGLQ4Z

Cukiernik ze mnie taki jak z Adolfa malarz. No ale smakuje dobrze i siostra powinna byc zadowolona :]

0

@MesQueUnClub_87 Można i tak :]

0

@MesQueUnClub_87 Kwestia przyzwyczajenia ;)

0

@Dari0G Prosze.
https://depilacja.pl/blog/pielegnacja/zimny-prysznic-8-zalet-ktore-przekonaja-cie-do-niego/

@kuz Ja niestety nie mieszkam sam. Mam pod opieka babcie i siostre wiec rachunki sa wieksze a ulga od 2 lat jest znaczaca. Pomijam fakt ze po prostu czuje sie duzo lepiej zarowno fizycznie jak i psychicznie

9

@Medium Tez dobry pomysł :)

Częste mycie skraca życie,skóra sie wyciera i człowiek umiera

1

Dobry biznes z tym myciem sie w zimnej wodzie. Rachunki mniejsze o 50%.

Jesli ktos szuka oszczednosci to polecam zaczac bo to ulga dla portfela jak i dla ciała.

2 lata ponad od kiedy sie przestawiłem i nie żałuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?