Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Zauważcie jak fajnie Lech penetruje rynek Szwedzki. Tam naprawde za grosze mozna fajnych piłkarzy kupic.
Brawo dla włascicieli.
6
Andersson baardzo dobry grajek. Szybko o Rebocho zapomni Lech.
Hotic bardzo fajnie sie porusza po boisku. I co wazne on mysli nie to co Ba Loua.
1
@FcPortoFan1999 Nie no ich to powinni 3 bramkami ograc a w drugim poprawic 2 składem
0
@HighestInTheRoom No ale odpasc z Juve to nic strasznego
1
Kompromitacja piłkarzy legii w koncowce i całym meczu
2 piłki meczowe i żadnej nie wykorzystali. Ja prdl
0
@HighestInTheRoom Bez przesady. Ja rozumiem wszystko ale nie usprawiedliwiaj tego kabaretu.
Powinni wejsc wbic 2 gole i zamknac mecz.
0
Lech i Raków w fazach grupowych. Tak to widze w tym sezonie.
Pogon odpadnie z Belgami a Legia pewnie tez dostanie oklep od kogos :/
2
Nie no ale wstyd to co Legia gra w tym meczu. Jeszcze im sedzia dupe ratuje xd
0
Ale przekrecili kazachów :/
Oj bedzie smród po meczu
3
Brawo. Teraz dobic lub utrzynac i rewanz w teorii powinien byc łatwiejszy
0
@Awtameok_Klana Bedzie opcja odkupu jak sie sprawdzi.
0
Wyczuwam gola z dupy dla Kazachów
0
Kur no ludzie kochani. Strzelcie tego gola ile mozna sytuacji marnowac
0
@HighestInTheRoom Lepiej zeby tak było
0
@Emhyr Wiem wiem pomyłka
0
Hah tak jak pisałem dla Legii gorszym rywalem beda Kazachowie* niz Austria Wieden.
63
@Peciak Przeciez tak samo robia kibice Warszawy w stosunku do Lecha i Rakowa.
0
Co ci amatorzy z Legii robia...
3
@gumaz Niby jak jak on 12 lat ma
0
Legła w gruzach xD
0
@John_Doe Moj idol.
1
@HighestInTheRoom To spodenki z mikołajem. Mocno przetarte i uzywam gdy gotuje bo do niczego innego juz sie nie nadaja :/
2
@macio_944 No kill bedzie jak bedzie zimny hue hue ;)
3
@Kidd Nikt z tego szczylac nie bedzie ;)
12
https://ibb.co/jLGLQ4Z
Cukiernik ze mnie taki jak z Adolfa malarz. No ale smakuje dobrze i siostra powinna byc zadowolona :]
0
@MesQueUnClub_87 Można i tak :]
0
@MesQueUnClub_87 Kwestia przyzwyczajenia ;)
0
@Dari0G Prosze.
https://depilacja.pl/blog/pielegnacja/zimny-prysznic-8-zalet-ktore-przekonaja-cie-do-niego/
@kuz Ja niestety nie mieszkam sam. Mam pod opieka babcie i siostre wiec rachunki sa wieksze a ulga od 2 lat jest znaczaca. Pomijam fakt ze po prostu czuje sie duzo lepiej zarowno fizycznie jak i psychicznie
9
@Medium Tez dobry pomysł :)
Częste mycie skraca życie,skóra sie wyciera i człowiek umiera
1
Dobry biznes z tym myciem sie w zimnej wodzie. Rachunki mniejsze o 50%.
Jesli ktos szuka oszczednosci to polecam zaczac bo to ulga dla portfela jak i dla ciała.
2 lata ponad od kiedy sie przestawiłem i nie żałuje