La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1818 Culés

konto usunięte

0

Tracimy bardzo dobrego piłkarza na lata.

Brak realnego testu przez Xaviego oznacza, że nigdy już nie zobaczymy Nico w Barcy.
Chłopak ma dobrze poukładane w głowie. Widać profesjonalne podejście do swojej pracy. A tacy ludzie oczekują szacunku.
.

0

@Awtameok_Klana Bedzie opcja odkupu jak sie sprawdzi.

konto usunięte

0

@Sulimo
Jak pisałem. Tacy ludzie nie wracają. Nawet jak się zmieni prezes i trener.
Nie dano mu szansy w USA. Nie potraktowano go profesjonalnie.

konto usunięte

0

@Awtameok_Klana przykład Oriola pokazał, że nigdy nie jest za późno na powrót do Barcelony. a Nico może wrócić szybciej niż się tego możemy spodziewać.
np. gdy jest forma wystrzeli niebotycznie albo gdy Xavi przestanie trenować Barcę i jego następca uzna, że chce Nico do swojego zespołu - jest to obecnie mało prawdopodobne ale niewykluczone.

konto usunięte

0

@Braniś Toure
Już na ten temat pisałem, ale posty znikają, przy każdej aktualizacji artykułu na stronie.

Krótko: profesjonaliści jak Nico nie wracają, jeśli zostali potraktowani bez szacunku. Nie zabranie go do USA i danie szansy na sprawdzenie się - jest brakiem szacunku. Obojętnie kto będzie prezesem i trenerem.

konto usunięte

0

@Awtameok_Klana nie wierzysz w magię Camp Nou, miłość i przywiązanie Nico do Barcelony? ;)
nigdy, nie mów nigdy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?