Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Za tydzien Derby Łodzi ale beda dymy i to dosłownie ;)
0
@arasz1819 Podpisuje sie pod tym w 100%
7
Swoja droga zobaczcie na Fornalika. Jak on mądrze potrafi budowac zespoły. Z tym Lubinem spokojnie o puchary moze powalczyc. W opór szanuje Waldka za jego podejscie.
Mega trener i szkoda tylko rysy na CV w postaci przygody z Kadra.
2
@FcPortoFan1999 W lubinie 2 lata Lech bez wygranej wiec tym bardziej szacun
@bartas97 To samo w meczu Warty z Rakowem
4
Za chwile Ruch i Legia
Boże ale teskniłem za ta cholerna liga. Może top poziom to nie jest ale emocji nigdy nie brakowało.
No kocham ta eklape xD
@FcPortoFan1999
3
Zagłebie samo sobie winne. 40 min w przewadze i nie potrafili dobic a z klasowa druzyna to sie zawsze konczy tragicznie.
Lech słaby mecz ale wyrwali pkt charakterem i chwała im za to. Mysle ze 7 pkt po 3 meczach to dobry wynik.
5
Jedno oddac trzeba Van der bromowi.
Podniósł mentalnie ten zespół. To juz nie jest banda panienek ale twarde chłopy którzy walcza do konca.
Brawo panie trenerze!
5
Duma. Alez charakter pokazuje Lech
4
Ale głupota Murawskiego. Przemotywowani zdecydowanie piłkarze Lecha
0
@FcPortoFan1999 Niby nie ale w Lubinie Lech ma ostatnio pod górke
0
@FcPortoFan1999 Remis nie bedzie złym wynikiem biorac pod uwage czwartkowy mecz
1
Zaraz Zagłebie vs Lech. Szykuje sie dobry meczyk
0
@Rust_Cohle Gyrosa
3
@tristan87 100mln lub Klauzula
1
Niezły szok jak sie Motor prezentuje. Beda jajca jak wywalcza ekstraklase
8
Sabancaya
https://volcano.si.edu/gallery/photos/GVP-04768.jpg
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSAIfakJNxvthimywvanDezlSgutLxrVmrzBw&usqp=CAU
Jest to duży aktywny stratowulkan położony w Peru. Jego wysokosc to 5976m n.p.m i jest czescia centralnej strefy wulkanicznej Andów. Sabancaya jest czescia kompleksu wulkanicznego w którego skład wchodza jeszcze Hualca Hualca i Ampato. Wulkan Sabancaya jest takze pokryty niewielka czapa lodowa co stwarza zagrożenie powstania Laharów podczas erupcji. Ten rejon leży nad strefa subdukcji płyt nazca i ameryki południowej. Wulkan wrócił do życia w 1986 roku a jego kulminacja była erupcja o sile VEI 3 w 1990. Od tego czasu wulkan regularnie wybucha
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @kamyk_23 @marcinK0000
4
Fatalny mecz Górnika i Piasta.
Oba zespoły to giga rozczarowanie na ten moment
1
@Uukasz_93 Nie musza bo maja akademie i nie potrzebuja na to kasy wydawac. Mimo wszystko pzpn i władze ligi powinni sie zastanowic jak takie omijanie przepisów wybic z głowy
7
Przepis o młodzieżowcu jest dobry ale nie moze byc tak jak w zeszłym sezonie ze Raków grał na innych zasadach bo wiedział ze kare i tak zapłaci
Moim zdaniem albo kary sa dotkliwsze albo wyrzucmy ten przepis w cholere.
Albo inaczej. Kluby które najmocniej promuja młodych powinny dostac wieksze siano za to.
1
@FcPortoFan1999 I dobrze. Ale Mosór mega żenada
0
Ale pokaz aktorzenia. Mosór miej godnosci troche. .
1
https://www.filmweb.pl/film/Gayniggers+from+Outer+Space-1992-138784
Gdzie obejrzec to cos xD?
1
@mekston Zwolinski
0
Teraz ciekawy mecz. Fatalny Górnik i mocno przecietny Piast.
0
@MesQueUnClub96 Zobaczymy. Nie raz juz takie kluby szybko znikały. Poki co to dobrze bo wymusza to na Lechu i Legii wieksze inwestycje w piłkarzy
1
Powalczyc o Cancelo lub Fresnede i tyle. Nastepny rok to koniecznosc zainwestowania w błyskotliwego skrzydłowego
0
@MatBac1991 What?
1
Szulczek to czarodziej. Ciekawy jestem co zrobiłby np z Widzewem.
3
Brawooo gol Warta!
0
Dzis dla odmiany 1 lige odpale. Znajac zycie mecz Górnika z Miedzia bedzie turbo nudny