0

@tomek8756 Nie no gdzie z Hawajska. Przecie to nie pizza.

0

@tomek8756 Gdzie jest Borubar?

4

@tomek8756 Ci to sie nie pieprza. Brawo :)

1

@Androchem Win/Win

5

Fable zapomniane opowiesci ale to jest stara ale jara gierka.

Trzeba odpalic na nowo i wydebic od pewnej laski wielki miecz :]

0

@krol211 O ile wszyscy zdrowi beda xD

1

@pt9 Moim zdaniem ktos taki był potrzebny. Nie kolejny busquets a prosty drwal do kasowania rywali

1

Co myslicie o Romeu?

Dla mnie super historia troche przypominajaca Paulinho. Bardzo pozytywne zaskoczenie na ten moment i tez próbuje uderzac co u nas nie jest norma.

1

@kamilos1214 Nie indetyfikuje sie z kibolami to raz. Dwa Kibole z wisły to wyższy poziom spier..

6

@AssisMoreira Kiboli nie zrozumiesz

5

@DaPidejpi Bo kibole to niższa forma życia. Nie sa inteligentni a stwarzaja zagrożenie. Powinno sie ich wykluczac ze społeczenstwa

0

Ciekawy jestem czy jakikolwiek klub 1 ligi wpusci teraz tych przygłupów z Krakowa. Mowa ofc o kibolach.

Moim zdaniem powinni kibice wisły dostac bana na każdym stadionie bo przekroczyli juz wszystkie granice.

0

@tomek8756 Ha tfu. Co to jest za onuca

9

Patologia rodem z polski za czasów Lato etc..

5

@barcelonaLM Mogliby upasc na ryj ostatecznie

2

https://echotrybun.pl/bramkarz-puszczy-napadniety-przez-kiboli-grozili-mu-maczetami-te-runde-ma-z-glowy/

Aha. Kibole Wisły to jeszcze wieksze patusy niz ci z Wawy i Poznania. Szkoda chłopa

2

Autentycznie niedobrze mi sie robi jak widze Soto Grado

2 karny zasłużony w 100% ale pierwszy to nur Williamsa.

2

https://weszlo.com/2023/08/27/barcelona-villarreal-4-3-la-liga-mecz-wynik-relacja/

Zgadzam sie. Mecz ogólnie rewelacja pomijajac ze grało sporo paralityków typu sergi biegne roberto i marcos złamie linie spalonego i innych gałganów z villareal

14

@qbuteq Bez jaj. Nie był to top mecz ale był solidny

16

Pragne zauważyc ze Gavi zagrał bardzo dobry mecz.

1

@abram3k Ament!

3

@Esteban_ Powonnismy im wysłac bezcenny argentynski kaktus

1

@VamosRakieta Znowu :)

5

Ciekawe

16 latek ma wieksza inteligencje i odpowiedzialnosc boiskowo niz taki jeden Osama z PSG który jak był tak dalej jest boiskowym troglodyta xD

9

Ja pitole co ten Yamal robi. 16 lat kur to jest niepojete jaki on ma luz w grze. Gol to kwestia czasu

MVP meczu jak dla mnie. Razem z Ferranem Carrowali giereczke

8

Lewy ocena 2/10 i to tylko za pustaka. Dramat

Yamal i Ferran najlepsi

3

Yamal MVP na ten moment. Chryste jaki to jest niebywały talent

1

Lewy? Won amatorze.

Ferran top xD

0

Roberto i Robercik powinni z buta wracac po tym meczu

1

Dosc. Odpuszczam to. Niedobrze mi sie robi jak widze kim w obronie gramy.

Kounde i 3 pokraki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?