Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Nie no gdzie z Hawajska. Przecie to nie pizza.
0
@tomek8756 Gdzie jest Borubar?
4
@tomek8756 Ci to sie nie pieprza. Brawo :)
1
@Androchem Win/Win
5
Fable zapomniane opowiesci ale to jest stara ale jara gierka.
Trzeba odpalic na nowo i wydebic od pewnej laski wielki miecz :]
0
@krol211 O ile wszyscy zdrowi beda xD
1
@pt9 Moim zdaniem ktos taki był potrzebny. Nie kolejny busquets a prosty drwal do kasowania rywali
1
Co myslicie o Romeu?
Dla mnie super historia troche przypominajaca Paulinho. Bardzo pozytywne zaskoczenie na ten moment i tez próbuje uderzac co u nas nie jest norma.
1
@kamilos1214 Nie indetyfikuje sie z kibolami to raz. Dwa Kibole z wisły to wyższy poziom spier..
6
@AssisMoreira Kiboli nie zrozumiesz
5
@DaPidejpi Bo kibole to niższa forma życia. Nie sa inteligentni a stwarzaja zagrożenie. Powinno sie ich wykluczac ze społeczenstwa
0
Ciekawy jestem czy jakikolwiek klub 1 ligi wpusci teraz tych przygłupów z Krakowa. Mowa ofc o kibolach.
Moim zdaniem powinni kibice wisły dostac bana na każdym stadionie bo przekroczyli juz wszystkie granice.
0
@tomek8756 Ha tfu. Co to jest za onuca
9
Patologia rodem z polski za czasów Lato etc..
5
@barcelonaLM Mogliby upasc na ryj ostatecznie
2
https://echotrybun.pl/bramkarz-puszczy-napadniety-przez-kiboli-grozili-mu-maczetami-te-runde-ma-z-glowy/
Aha. Kibole Wisły to jeszcze wieksze patusy niz ci z Wawy i Poznania. Szkoda chłopa
2
Autentycznie niedobrze mi sie robi jak widze Soto Grado
2 karny zasłużony w 100% ale pierwszy to nur Williamsa.
2
https://weszlo.com/2023/08/27/barcelona-villarreal-4-3-la-liga-mecz-wynik-relacja/
Zgadzam sie. Mecz ogólnie rewelacja pomijajac ze grało sporo paralityków typu sergi biegne roberto i marcos złamie linie spalonego i innych gałganów z villareal
14
@qbuteq Bez jaj. Nie był to top mecz ale był solidny
16
Pragne zauważyc ze Gavi zagrał bardzo dobry mecz.
1
@abram3k Ament!
3
@Esteban_ Powonnismy im wysłac bezcenny argentynski kaktus
1
@VamosRakieta Znowu :)
5
Ciekawe
16 latek ma wieksza inteligencje i odpowiedzialnosc boiskowo niz taki jeden Osama z PSG który jak był tak dalej jest boiskowym troglodyta xD
9
Ja pitole co ten Yamal robi. 16 lat kur to jest niepojete jaki on ma luz w grze. Gol to kwestia czasu
MVP meczu jak dla mnie. Razem z Ferranem Carrowali giereczke
8
Lewy ocena 2/10 i to tylko za pustaka. Dramat
Yamal i Ferran najlepsi
3
Yamal MVP na ten moment. Chryste jaki to jest niebywały talent
1
Lewy? Won amatorze.
Ferran top xD
0
Roberto i Robercik powinni z buta wracac po tym meczu
1
Dosc. Odpuszczam to. Niedobrze mi sie robi jak widze kim w obronie gramy.
Kounde i 3 pokraki.