La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

konto usunięte

9

https://www.meczyki.pl/newsy/powoduje-zmiany-porownywalne-do-gwaltu-odrazajacy-plakat-przeciwko-polonii-warszawa-grozny-pobicia-dzieci/219531-n

Haha, jaka to patola jest xD dlaczego u nas te środowiska kibicowskie to taki ściek? Przecież co chwile jakieś głośniejsze akcje robią, albo nowe ugrupowania się tworzą

5

@DaPidejpi Bo kibole to niższa forma życia. Nie sa inteligentni a stwarzaja zagrożenie. Powinno sie ich wykluczac ze społeczenstwa

konto usunięte

1

@Sulimo jaki masz na to pomysł kolego? Co robisz w tej kwestii? Może tak podejdź pod Żyletę przed meczem Legii i zacznij tam nawracać na właściwą drogę jak powinno się kibicować i gdzie jest granica?

2

@DaPidejpi kiedyś zastanawiałem się, czy naprawdę dosadne ukaranie kiboli nie byłoby czymś korzystnym społecznie, ale potem sobie pomyślałem, że:
1. Byłoby to zniżenie się do ich poziomu.
2. I tak to nic nie da, bo to nasterydowane, naćpane, czy nachlane bandy kretynów.
3. W Policji też są kibole, którzy normalnie potrafią się nawalać.

Ale! Znalazłem jedno rozwiązanie. Pójście na kompromis. Zaostrzenie prawa z jednoczesnym dopuszczeniem ustawek, gdzie będą mogli się wyżyć do woli i pozabijać jak będą mieli ochotę. Dla społeczeństwa sama korzyść.
Za samą napaść na ulicy X2 kara co teraz, etc. Ale jak chcecie się nawalać, to zorganizujcie sobie ustawki i tyle. No...żeby było cywilizowanie, to musieliby zapewnić służby medyczne xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?