0

@lucca87 Przeciez to bezbek jest xd

1

@whoocash19841 Ty jestes mem i to taki niesmieszny

1

@Kapitan hawk Wszystkiego

0

@Kuba_1 No imo jutro wszystko sie wyjasni

0

Dobra jeszcze tylko Cancelo i Felix(Oby sie udało) i jazda z kurłami

1

@Antajbandaj Jaki Lenglet

14

Abidal wątrobo ty moja!

Słaby z ciebie dyrektor sportowy ale w kulki leciec umiesz ;)

4

@ChampionLW Gdzies to słyszałem

4

Ale beda sie lac po mordach w grupie F xD

1

@macio_944 Wreszcie troche farta

0

Widac wątoba działa ;)

7

Byle ominac Milan i Newcastle

4

@aspr1me Wątróbke hue hue ;)

14

Abidal daj z wątroby i wylosuj nam przyzwoita grupe ;]

2

@MesQueUnClub96 A co mu pomaga?

0

@whoocash19841 Zaraz znowu wyłapiesz xD

2

@Popitek12 Wybór miedzy dzuma a cholera

1

@MarcepanowyKsiaze Bedzie cie dupa bolec w grudniu xD

1

@MarcepanowyKsiaze Unlucky. Było jasne ze po mundialu balon wyląduje u Leo

0

@MarcepanowyKsiaze Jedno nie wyklucza drugiego. Haaland ma pecha ma ma taka a nie inna narodowosc.

5

@MarcepanowyKsiaze Tak za mundial. Sam sobie odpowiedziałes.

Poprowadził druzyne do najwazniejszego trofeum bedac mvp turnieju. I to jest Messi a jego fanbase zapewni mu balona z palcem w nosie bo osiagnał to co Maradona

4

@MarcepanowyKsiaze Messi. Bez dyskusji :)

1

@AduŚ07 Dzieki ekspercie zaoszczedze duzo czasu

2

@takisobiektos Haha to ja juz wole Bednarka xD

9

@Mns21 Rudnevs? Halo

0

@martin43 Felix>>>>>Ansu

5

@pt9 Dzis nigdzie by tego nie puscili. Feministki w ryk. O podtekstach nie wspominajac xd

11

Kompilacja tekstów Johnego Bravo



Jezu ale to było arcydzieło xD

Halo telefon Zaufania? Rzucił cie chłopak? A to pech xD

2

Celtic Vibe hah ;)

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?