0

O 14 fajny meczyk Girony z Las Palmas

2

0

@Barceloniarz0 Rosja xd

1

Doktor Kuzniak top :)

0

Ale ten Roque to dzik. Oby tak ładował u nas

0

Dobry impuls Hoticia. Oby pojsc za ciosem

0

@takisobiektos Akurat straty do top 4 duze nie beda a o mistrza i tak nie powalcza bo brakuje jakosci w ataku zwłaszcza na 9 bo Ishak nie jest soba

2

Szykuje sie dramatyczny weekend. Moze chociaz Barca z bracmi Joao osłodza mi to

0

@takisobiektos To czy bedzie wtopa oceniny po sezonie jak pogra troche. Umiejetnosci na bardzo duze.

1

@Comentateiro Po Sezonie pewnie bedzie debata. Nie pozbeda sie go w trakcie. Dostanie szanse na odbudowe ale bardzo zle wyglada atak Lecha. Wszystko bez ładu i składu

0

@mkord Ta. Najgorsze ze na papierze wygladał dobrze a tu piłkarski neandertalczyk.

5

Historia zatacza koło. Znowu zacznie sie temat zwolnienia Broma jak Lech znowu przegra.

Wszystko sie posypało. Zero schematów,gra na alibi,głupota poszczególnych piłkarzy i masa kontuzji.

0

Wyjeb tego Ba Loue dawno tak głupiego i nawinego piłkarza nie widziałem. Schodzi uj wie po co z tego skrzydła i zostawie pokrake Czerwinskiego na 2 rywali

4

Ja pier

Najpierw strata Ishaka a teraz taki karny. Kur dlaczego oni maja taki problem z mysleniem zwłaszcza Ba Loua i Sousa...

3

Btw Newcastle póki co rozczarowuje imo

0

@Faro Bo w trolling to trzeba umiec

0

@Firestone Sznur byłby rozwiazaniem xD

1

@dominox1998 Nie ma to znaczenia jak Max ich porobi

2

Jak waszym zdaniem bedzie wygladac once de gala?

Felix Lewy Raphinha
Pedri De jong Gundogan
Balde Araujo Kounde Cancelo
Ter Stegen

0

@bodzio10 Może nie było zachowawcze ale zapomniano o zmienniku Ishaka i Pereiry.

1

Za 1h Lech spróbuje sie otrzasnac z kryzysu. Licze na dobra ofensywna gre

Mam nadzieje ze kolejne okienko bedzie mniej zachowawcze bo brakuje min zmiennika dla Pereiry i Ishaka.

Lech ma solidny fundamenty ale brakuje siły ognia. Potrzebny jest ktos w stylu Iviego,Amarala za Skorży lub Josue z Legii.

0

Mam nadzieje ze po transferach zacznie nasza gra wygladac chociaz przyzwoicie.

Felix Lewy Ferran
Gundogan Romeu De jong
Balde Inigo Kounde Cancelo
Ter Wall

5

@Deviler Taki który pomaga realowi

1

Kur no Golizadeh ma mega skilla ale ten jego uraz jest nieco uciazliwy. Dopiero po kadrze bedzie chyba dostępny...

5

@kostek579 Adios

1

@Artysta9 Na pewno nie kiblarzy

5

@Derean Bo sędziowie w wiekszosci to kibice realu. Patologia.

14

Barcelone oszukano na conajmniej 2 karne

Realowi 2 kontrowersyjne bramki uznano

Naprawde ktos sie łudzi o uczciwa bezstronna rywalizacje?

3

Sezon na 1-0 po wałach sędziego. Gdzies to widziałem juz..

0

@Bartula U nas to było uzasadnione

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?