Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O 14 fajny meczyk Girony z Las Palmas
2
@Rewolucja123 Tak
0
@Barceloniarz0 Rosja xd
1
Doktor Kuzniak top :)
0
Ale ten Roque to dzik. Oby tak ładował u nas
0
Dobry impuls Hoticia. Oby pojsc za ciosem
0
@takisobiektos Akurat straty do top 4 duze nie beda a o mistrza i tak nie powalcza bo brakuje jakosci w ataku zwłaszcza na 9 bo Ishak nie jest soba
2
Szykuje sie dramatyczny weekend. Moze chociaz Barca z bracmi Joao osłodza mi to
0
@takisobiektos To czy bedzie wtopa oceniny po sezonie jak pogra troche. Umiejetnosci na bardzo duze.
1
@Comentateiro Po Sezonie pewnie bedzie debata. Nie pozbeda sie go w trakcie. Dostanie szanse na odbudowe ale bardzo zle wyglada atak Lecha. Wszystko bez ładu i składu
0
@mkord Ta. Najgorsze ze na papierze wygladał dobrze a tu piłkarski neandertalczyk.
5
Historia zatacza koło. Znowu zacznie sie temat zwolnienia Broma jak Lech znowu przegra.
Wszystko sie posypało. Zero schematów,gra na alibi,głupota poszczególnych piłkarzy i masa kontuzji.
0
Wyjeb tego Ba Loue dawno tak głupiego i nawinego piłkarza nie widziałem. Schodzi uj wie po co z tego skrzydła i zostawie pokrake Czerwinskiego na 2 rywali
4
Ja pier
Najpierw strata Ishaka a teraz taki karny. Kur dlaczego oni maja taki problem z mysleniem zwłaszcza Ba Loua i Sousa...
3
Btw Newcastle póki co rozczarowuje imo
0
@Faro Bo w trolling to trzeba umiec
0
@Firestone Sznur byłby rozwiazaniem xD
1
@dominox1998 Nie ma to znaczenia jak Max ich porobi
2
Jak waszym zdaniem bedzie wygladac once de gala?
Felix Lewy Raphinha
Pedri De jong Gundogan
Balde Araujo Kounde Cancelo
Ter Stegen
0
@bodzio10 Może nie było zachowawcze ale zapomniano o zmienniku Ishaka i Pereiry.
1
Za 1h Lech spróbuje sie otrzasnac z kryzysu. Licze na dobra ofensywna gre
Mam nadzieje ze kolejne okienko bedzie mniej zachowawcze bo brakuje min zmiennika dla Pereiry i Ishaka.
Lech ma solidny fundamenty ale brakuje siły ognia. Potrzebny jest ktos w stylu Iviego,Amarala za Skorży lub Josue z Legii.
0
Mam nadzieje ze po transferach zacznie nasza gra wygladac chociaz przyzwoicie.
Felix Lewy Ferran
Gundogan Romeu De jong
Balde Inigo Kounde Cancelo
Ter Wall
5
@Deviler Taki który pomaga realowi
1
Kur no Golizadeh ma mega skilla ale ten jego uraz jest nieco uciazliwy. Dopiero po kadrze bedzie chyba dostępny...
5
@kostek579 Adios
1
@Artysta9 Na pewno nie kiblarzy
5
@Derean Bo sędziowie w wiekszosci to kibice realu. Patologia.
14
Barcelone oszukano na conajmniej 2 karne
Realowi 2 kontrowersyjne bramki uznano
Naprawde ktos sie łudzi o uczciwa bezstronna rywalizacje?
3
Sezon na 1-0 po wałach sędziego. Gdzies to widziałem juz..
0
@Bartula U nas to było uzasadnione