Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A poza tym uważam ze reprezetacja polski w piłce kopanej męzczyzn powinna zostac zniszczona
8
No jak w choco od Wysp Owczych dostanieny to trzeba myslec nad rozwiazaniem tej kadry xd
1
@MesQueUnClub_87 To niezle. Tylko kolego ja jestem z Lublina xD
Trafiłes kula w płot
4
@Klejnot_Nilu I to zamyka jakakolwiek dyskusje na ten temat.
Ofc nie musza sie z tym wszyscy zgadzac.
15
@MesQueUnClub_87 Czy ty jestes normalny? Czemu to łaczysz z Lechem
Sprawa jest jasna i nic z tym nie zrobicie. Tęczowy orzeł nie profanuje godła w swietle prawa. Przeszkadza ci? Dodaj do ignorowanych i nie bedzie cie kuc w oczy. Proste jak budowa cepa
4
@tristan87 Ignoruj to najlepsza opcja bo nic mu nie zrobicie czy komus sie to podoba czy nie gosc nie łamie ani prawa ani regulaminu.
25
@MesQueUnClub_87 Nie profanuje.
https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art1766411-teczowy-orzel-nie-zniewaza-godla-polski
Jeszcze jakies pytania?
17
@dniel Płacz ci nic nie da. Nie profanuje godła ani nie łamie regulaminu. Zamykam temat który juz był z 10x wałkowany xd
Dodaj do ignorowanych i tyle
1
Cwiakała w punkt. Bardzo dobry materiał
5
@MarcepanowyKsiaze Gdzie on jest niewinny? Puknij sie w głowe
Naruszył jej prawa. Jest także osoba publicza która powinna soba cos prezentowac.
Mniejsza o cała otoczke tej sprawy. Gosc nie miał prawa tego zrobic i tyle w temacie
0
LaBamba bez głównej jest jak bigos bez chlebka. Niby można ale nie jestes do konca zadowolony
0
https://images.iberion.media/images/750/5_80be74fb60.jpg
Hahaha Ameryka Style. Gosc co to zrobił dostał tylko pouczenie xD
2
@okiemtypera_lucaxx95 Bo uzytkownicy meczykow maja ujemne iq
Strona spoko ale fanbase najgorszego sortu
0
Miedzinsky rozpieprza system. Komediowe złoto na yt.
2
@SkilledHydra16 Swietny pomysł
43
Laporta? Top. Nie ma o czym dyskutowac
0
@MesQueUnClub96 zrobili ci juz kebaba?
Jak tam plan lekcji? Wracasz o 20?
0
@Emhyr Pan jest moim pasterzem :)
0
@Emhyr Znowu go ukrzyzowali?
23
Każda pora jest dobra na plucie na klubowa telewizje realu
To jaka tam hipokryzja panuje i jak uprzywilejowanu jest real wzgledem sedziowania to jest żart. Za takie filmiki powinny byc kary bo to wywieranie presji na arbitrach.
Tfu
19
Przerwa na kadre. Jak ja jej kur nienawidze zwłaszcza we wrzesniu gdzie zabija to rozgrywki ligowe.
Teraz 2 tyg meczenia buły z repka :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 Inny Adolf podobno był dobrym malarzem...
16
Afolf Hütter xD
Co chłop ma nazwisko i do tego austriak i jak na ironie bierze sie za podbój francji ;)
3
@QuaReL Gdzie on ulany jest?
11
@MesQueUnClub96 To bait na 100%
6
@Encore Dobrze ze nie poszedł do niebieskiego cyrku z londynu xd
1
@MOLESTA Kwestia czasu jak wygraja. Maja fajny projekt
9
@jacob345 Powinien lepe dostac za takie stwierdzenia. Co to kur jest za cyrk dziennikarski
17
Jules Kounde najlepszy obecnie piłkarz Barcy moim zdaniem.
Pewny w obronie i daje konkrety w ataku. Trzyma równy dobry poziom i wart był tych 50 mln bez dwoch zdan.