0

@Joe_Barbaro Keita,Henry

1

1

Niedługo bedzie skrót na polsat sport i bedzie brameczka Lamina

3

Yamal ma ten magic touch i tez widac ze ma solidne uderzenie.

Xavi musi go stopniowo rozwijac. Kwestia czasu kiedy strzeli w lidze.

0

Dobry mecz Hiszpanów

Licze na gola Yamala

5

Dzien dobry

Pragne zauwazyc ze jestesmy dziadami. Męczyc bułe z wyspami owczymi... Jak nisko zdołamy upasc?!

7

Nadal jestesmy dziadami

1

Czesi tez nam pomagaja xD

6

Jestesmy dziadami

0

XaviBall wruc pls.

To co oni graja to jest wyzszy poziom żenady. Meczyc bułe z wyspami owczymi a 3/4 kopaczy ma problem z przejsciem 1 rywala.

Zaorac to guwno

3

Chociaz duet na majku zacny Laskowski Podolinski :)

1

@HighestInTheRoom Nie powiedziałem których frajerów golimy :)

1

Golimy frajerów panowie. 5-0 do przerwy.

1

@tomek8756 Tak a o co chodzi

3

@Encore Lepiej posrac sie w galoty jak za gacie dac 100zł

2

@Deviler O i to jest konkret. Akurat mam pepco w 2 miejscach wiec pewnie sie wybiore

0

@PatrykBarca Lol? Póki co swietny transfer

1

@Barcanajlepszyteam Spadł z lowelka. Ale spodziewałem sie tego i nie mam za złe. Chciałem poddymic

0

Dobra panowie

Jakie bokserki polecacie(Firma)? Potrzebuje kupic kilka par bo mi sie deficyt zrobił.

Uprzedzam ze slipy mnie nie interesuja.

0

Brakuje tylko Hailujacego teczowego Adolfa

2

@Compadre Juz ma bana.

4

@dniel Kur chłopie ile mozna tłumaczyc. Orzełek w swietle prawa jest ok bo według prokuratury nie profanuje godła

Swastyka jest symbolem zakazanym a jej uzywanie jest niezgodne z prawem

Gdzie masz podwójne standardy?

Orzełek może kogos razic w oczy i rozumiem to ale nie łamie on prawa. Moderator juz to tłumaczył

3

@dniel Jest róznica miedzy wstawianiem teczowego orła a ustawieniem swastyki.

Promowanie symboli nazistowskuch jest karane

4

@Krystian_Kawalarz Nie kolego to nie jest tylko obrazek.

To symbol ideologi która zabiła mnóstwo ludzi w tym miliony polakow. Za taki avatar z miejsca perm powinien byc.

Szacunku miej troche do ofiar. Może jeszcze ustaw Hailujacego Adolfa?

Dla mnie jestes dzbanem miesiaca a konkurencje masz spora.

@Moderacja tutaj juz grubo przekroczono granice dobrego smaku.

3

@Krystian_Kawalarz Wiesz ze to jest przestepstwo/wykroczenie?

Promujesz Nazistowska ideologie.

Tęczowy orzeł nie łamie prawa a swastyka owszem

1

@Ziemny OJEJ nie popłacz sie. Wolne forum to bede wylewał swoje żale jesli najdzie mnievtaka ochota a tobie nic do tego

Dramatem to jestes ty kolego tylko i wyłącznie i nikt nie bedzie dostosowywał forum bo paniszcze na problem ze dyskutujesie tu o wszystkin

2

@Ziemny Jprd. Nie taka była idea LaBamby

Istota tego podforum jest to ze mozna dyskutowac o WSZYSTKIM

0

@TheNekro94 Że głodny jestem ;)

0

@TheNekro94Nie masz psychy ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?