Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://www.se.pl/wiadomosci/exclusive/robbie-williams-myslal-ze-pusci-cichacza-a-narobil-w-gacie-podczas-koncertu-zacisnal-zeby-i-dokonczyl-wystep-aa-m8a1-euQ4-Ggex.html?utm_source=facebook&utm_medium=organic&utm_campaign=wwwsepl&utm_content=post-link
Gówniana sprawa xDDD
0
@Joe_Barbaro Keita,Henry
1
https://www.polsatsport.pl/film/gruzja-hiszpania-17-skrot-meczu_7118915/
Skrót mecz Hiszpanów :)
1
Niedługo bedzie skrót na polsat sport i bedzie brameczka Lamina
3
Yamal ma ten magic touch i tez widac ze ma solidne uderzenie.
Xavi musi go stopniowo rozwijac. Kwestia czasu kiedy strzeli w lidze.
0
Dobry mecz Hiszpanów
Licze na gola Yamala
5
Dzien dobry
Pragne zauwazyc ze jestesmy dziadami. Męczyc bułe z wyspami owczymi... Jak nisko zdołamy upasc?!
7
Nadal jestesmy dziadami
1
Czesi tez nam pomagaja xD
6
Jestesmy dziadami
0
XaviBall wruc pls.
To co oni graja to jest wyzszy poziom żenady. Meczyc bułe z wyspami owczymi a 3/4 kopaczy ma problem z przejsciem 1 rywala.
Zaorac to guwno
3
Chociaz duet na majku zacny Laskowski Podolinski :)
1
@HighestInTheRoom Nie powiedziałem których frajerów golimy :)
1
Golimy frajerów panowie. 5-0 do przerwy.
1
@tomek8756 Tak a o co chodzi
3
@Encore Lepiej posrac sie w galoty jak za gacie dac 100zł
2
@Deviler O i to jest konkret. Akurat mam pepco w 2 miejscach wiec pewnie sie wybiore
0
@PatrykBarca Lol? Póki co swietny transfer
1
@Barcanajlepszyteam Spadł z lowelka. Ale spodziewałem sie tego i nie mam za złe. Chciałem poddymic
0
Dobra panowie
Jakie bokserki polecacie(Firma)? Potrzebuje kupic kilka par bo mi sie deficyt zrobił.
Uprzedzam ze slipy mnie nie interesuja.
0
Brakuje tylko Hailujacego teczowego Adolfa
2
@Compadre Juz ma bana.
4
@dniel Kur chłopie ile mozna tłumaczyc. Orzełek w swietle prawa jest ok bo według prokuratury nie profanuje godła
Swastyka jest symbolem zakazanym a jej uzywanie jest niezgodne z prawem
Gdzie masz podwójne standardy?
Orzełek może kogos razic w oczy i rozumiem to ale nie łamie on prawa. Moderator juz to tłumaczył
3
@dniel Jest róznica miedzy wstawianiem teczowego orła a ustawieniem swastyki.
Promowanie symboli nazistowskuch jest karane
4
@Krystian_Kawalarz Nie kolego to nie jest tylko obrazek.
To symbol ideologi która zabiła mnóstwo ludzi w tym miliony polakow. Za taki avatar z miejsca perm powinien byc.
Szacunku miej troche do ofiar. Może jeszcze ustaw Hailujacego Adolfa?
Dla mnie jestes dzbanem miesiaca a konkurencje masz spora.
@Moderacja tutaj juz grubo przekroczono granice dobrego smaku.
3
@Krystian_Kawalarz Wiesz ze to jest przestepstwo/wykroczenie?
Promujesz Nazistowska ideologie.
Tęczowy orzeł nie łamie prawa a swastyka owszem
1
@Ziemny OJEJ nie popłacz sie. Wolne forum to bede wylewał swoje żale jesli najdzie mnievtaka ochota a tobie nic do tego
Dramatem to jestes ty kolego tylko i wyłącznie i nikt nie bedzie dostosowywał forum bo paniszcze na problem ze dyskutujesie tu o wszystkin
2
@Ziemny Jprd. Nie taka była idea LaBamby
Istota tego podforum jest to ze mozna dyskutowac o WSZYSTKIM
0
@TheNekro94 Że głodny jestem ;)
0
@TheNekro94Nie masz psychy ;]