Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Hahahahaha z grupy smiechu nie wyjdziemy i zostana nam tylko baraże xDDDD
0
Na pocieszenie mozemy zajac ostatnie miejsce a i tak mamy baraże xD
9
Szkoda mi Lewego
Nie za to jak gra ale za to ze to głównie on obrywa za to jak gramy. Lewy to nie Messi ze zrobic cos z niczego :/
Po ludzku szkoda mi Roberta bo latami ciagnał za uszy tych patałachów a teraz kto pociagnie Lewego? Żodyn
0
@barcelonaLM Oo no to mozna sie kompromitowac xd
2
@macio_944 Jest czym sie chwalic xD
0
Hah co to kur jest ze bedziemy modlic sie o baraże z 3 miejsca...
1
Nigdy wiecej portugoli w kadrze
0
@TheNekro94 Cholibka smierdzi brakiem Euro xD
0
Z kim ew baraże zagramy xD?
18
Japrdl ja rozumiem krytyke Lewego ale on nawet 1 dobrej piłki nie dostał.
2
Brak wygranej z Mołdawia i Czechami powoduje ze zabraknie nas na euro xDDDDD
4
Najgorsze jest to ze my nie gramy o wyjscie z grupy a o baraże a i to moze nam uciec xDDDD
0
Haha SantosBall..
Do dymisji natychmiast.
Módlmy sie o baraże z 3 miejsca
21
Za to cyrk powinni walkowera dostac. Gdzie szacunek do rywala?
0
Czy bedziemy swiadkiem epokowej kompromitacji? Porażka to bedzie dramat. Baraże bodajże mamy zapewnione ale...
1
Wtf co to za skład emerytów...
W ogóle rozpisze ktos gdzie kto gra?
3
Teksty Wielkich Ludzi part 2
All Bundy
Credo Bundych brzmi: „Jeżeli z jednego robią idiotę, reszta czuje się lepsza”.
Dziś dałem nauczkę kolejnym przegrańcom. Ministerstwo Edukacji przysłało do sklepu młodzież, żeby im udowodnić jak istotne jest wykształcenie. Musieli patrzeć jak pracuję przez 3 godziny. Potem nawet najtwardsi płakali, że chcą do szkoły. To nowy program: „Strach przed biedą”. Szkoda, że nie mieli programu „strach przed żoną”, kiedy byłem młody.
Gdyby twój ojciec nie podał mi alkoholu, byłbym kawalerem.
Jechałem do domu, Bóg wie po co…
Jestem w domu, gorzej być nie może
0
W ogóle jak to kuriozalnie wyglada ze my sie martwiny meczem Wysp Owczych z Mołdawia i meczem Albanii z Polska.
Quo vadis Polsko?
0
Komentarz usunięty
0
Hah bedzie turbo wstyd jak zajmiemy 3 miejsce. A baraże wcale łatwe byc nie musza.
Polsza musi dzis wygrac
0
Trafny opis PZPN
https://nonsa.pl/wiki/Polski_Zwi%C4%85zek_Pi%C5%82ki_No%C5%BCnej
6
Teksty Wielki Ludzi part 1
Andy Anderson:
Kiedys latałem na lotni bez lotni
Wyzwoliłem francje majac tylko durszlak!
Kiedy byłem mały, nie miałem stojaka, musiałem sam trzymać choinkę!
W czasie wojny postrzelono mnie 13 razy,13 razy w tył głowy!
Kiedy miałem 5 lat miałem własny dom i prace!
Kiedy byłem na wojnie to o 4 rano piłem popołudniowa herbate
Gwiazdka? Dawniej bylismy za biedni by dawac sobie prezenty. Dawalismy sobie ból głowy!
Na wojnie nie mielisny łyżek,jedlismy zupy nożami.
I to ma byc mróz? Opalałem sie przy takiej pogodzie
Cicha noc…
Nie, jak się ma jedenaścioro dzieci.
Święta noc…
A widzieli moje odciski?
Pokój niesie…
Aż nie przyjedzie moja matka.
Ludziom wszem.
A u żłóbka…
Tego nigdy nie umiałem.
Kiedy byłem na wojnie (…), jako poduszki używałem wiązki dynamitu!
Kiedy byłem na wojnie, musiałem wytrzymać przez 3 kontynenty.
Pan McDonald farmę miał… Ija, ija, oou!
Ta, ale zabrał mu ją rząd…
Ija, ija, oou!
W te święta dostałem od was w prezencie:
dwanaście robaków, jedenaście dzieciaków,
sąsiadów okropnych, dziewięć lat bezrobotnych,
osiem psów, co wyją, siedem krów, co tyją,
sześć długów do spłacenia,
pięć napraw do zrobienia,
cztery sprawy karne
i trzy sny koszmarne,
proszki od bólu głowy dwa
i tę żonę, która zawsze przy mnie wiernie trwa!
3
@BordowyPtak Martwe prawo. Porno ma to do siebie ze obejrzy je nawet taki 12 latek jak @MesQueUnClub96 i nic mu nie zrobia
0
Komentarz usunięty
4
Zło w potrawce
Pieknie poryta bajka ze starej stajni CN. Była tak poryta jak billy i mandy xD
@Kgorecki2500 @bartoszplucinski
2
@Danny Gaucho W punkt ;)
1
@Rewolucja123 Wygrała 70 lat temu. Prosze nie kłamac
1
Jak ktos lubi absurdalne horrory klasy B to polecam Poultyrgeista i noc kurczęcich trucheł.
https://www.filmweb.pl/film/Poultrygeist%3A+Noc+kurcz%C4%99cich+truche%C5%82-2006-229938
Niesamowicie obrzydliwy,absurdalny i smieszny horrorek. No i dużo cycków ;)
Swietny film do odmóżdzenia.
3
Poki co wszyscy zdrowi u nas. Oby tak zostało :)
2
@Kgorecki2500 Obecne kreskówki to takie guwno ze guwniakom wolałbym puscic chojraka,edków czy zło w potrawce albo billy i mendy xD