3

Ja pier ja rozumiem ze Warta szuka usprawiedliwienia ale stadion to marna wymówka

Po to sie gra w piłke by na takich stadionach grac wiec o jakiej on tremie mówi? Przeciez kibice Warty to w wiekszosci kibice Lecha.

Z punktu widzenia Warty powinni byc zadowoleni z takiej publiki bo wiecej kasy wpada z dnia meczowego.

Szuka sie w tym spisku a prawda jest taka ze Lech po prostu punktuje Warte bo ta cały czas gra to samo.

Łatwiej zwalic wine na stadion niz przyznac sie do tego ze nie ma sie pomysłu na Lecha

Pierwszy raz zawiodłem sie na Szulczku bo szuka prostej wymówki zamiast poszukac innego sposobu na Kolejorza

Lech bardzo wspiera Warte a potem takie teksty sie słyszy. Troche to słabe z ich strony

1

@fart Tak jak z Duda. Nikt nie słuchał a kazdy głosował

0

@SuperPatsonFCB Nie uważam by to aż takie miało znaczenie. Koniec konców licza sie umiejetmosci piłkarzy a nie stadion na którym gramy.

Mozna o tym dyskutowac ale winna jest tu tylko Warta.

0

@SuperPatsonFCB Dlaczego powinna zabraniac skoro klub moze z tego powodu sobie dorobic? Inna sprawa ze Warta sama powinna postarac sie o rozbudowe/budowe stadionu

Dla mnie to akurat fajny gest ze strony Lecha ze mniejszemu bratu pozwala sobie zarobic

Zreszta były juz o tym dyskusje i żadna ze stron nie da sie przekonac. Poki Ekstraklada nie widzi problemu to tematu nie ma

Z drugiej strony czy ktokolwiek protestuje w tej sprawie? Dla mnie to fajna sprawa ale rozumiem ze moze to innych draznic. No ale poki co władze ligi problemu niecwidza

1

@SuperPatsonFCB Kasa misiu kasa

Klub szuka pieniedzy a na tym 1 meczu sporo moze zarobic i tutaj trener niewiele ma do gadania.

Lech im pozwala na to bo kluby żyja w zgodzie a Lech przyokazji nie musi wybierac sie do grodziska

Poza tym ta wypowiedz ma drugie dno a mianowicie nowy stadion dla warty którego Poznan słusznie nie chce finansowac majac juz 1 duzy.

Warta musi sama znalezc inwestorów i ta wypowiedz to próba nacisku na własciciela

1

@FutbolFan Incredible.

1

@FcPortoFan1999 No a powinno sie krytykowac przegranego a zwłaszcza takiego który nawet sie nie stara

1

@FcPortoFan1999 Tylko nie czaje czemu krytykuje sie za to Lecha a nie Warte. Wystarczy spojrzec jak mocno defensywnie wychodzi Warta na mecze derbowe

Przeciez Lech chce grac w piłke z nimi a ci zawsze graja to samo. Szanuje Szulczka ale no ile mozna

0

@Uukasz_93 Spisek xDDD

1

Nie no ale Warta to mogłaby w koncu zagrac z Lechem w piłke a nie czekac 90 min uj wie na co

0

@Barcasub Nie wymagaj za wiele od kibica bodajze wisły xd

0

@FcPortoFan1999 No to jest dramat. Sobiech to dzoker a nie gosc na podstawowy skład. Szymczak to bardziej 10 a Marchewa moze grac jako fałszywa 9 ale no brakuje killera typowego

0

@RomanHoffer Tak lepiej zabierac maczety niz kulturalnie ogladac mecz obok kibica drugiego zespołu

Dzban Alert

@mkord Bo ich nie stac. Po 2 stadion jest praktycznie Lecha a miasto moze go uzyc tylko kilka razy do jakis imprez

0

@FcPortoFan1999 Mimo wszystko zobacz ile urazów i absencji. Ciezko złapac rytm jak co chwile ktos wypada

0

Nie jest to wybitny mecz ale cos rusza w Lechu.

Baardzo dobry Gurgul Hotic Sousa i Marchewa

0

@Uukasz_93 Warta zarabia wiecej a to dla nich ważne a to ze nie potrafia z Lechem grac wynika z ich defensywnego stylu.

Lepiej grac na bułgarskiej niz w grodzisku

0

@BulaKG Ujowa ciekawostka

1

Derby poznania bez Ishaka i Sousa na 9 xD

Eh niech to bedzie przełamanie.

1

@Khajio Skład jakis randomów z wyjatkami xD

3

@Coutinho007 A to prawda. Mega niedoceniany transfer

0

@Barcasub No De jonga mozna by troche odciążyc

7

@ZiggyStardust Tam były 3 sita xD

Srogo smiechłem jak widziałem to na żywo xd

10

@AdiKingu96 Ja mówie o 4 mln a nie 80 xD

1

Najbardziej szkoda Fermina bo ciezko o minuty przy takiej linii pomocy a jeszcze Pedri bedzie. Oby dostawał minuty bo teraz rotacje beda potrzebne i Fermin moze pokazc co potrafi a potrafi sporo.

4

Romeu to najlepiej wydane 4 mln w historii klubu

Factos.

1

@goldmetaxa I podobnie kasuje rywali :)

7

@Rewolucja123 Nie chodzi o ustawienie a o dobór piłkarzy. Gavi męczył tam bułe na LS. Wszedł Felix i zobacz jak gra płynnie wyglądała

Gavi jest stworzony do gry w srodku a nie jako fałszywy skrzydłowy co udowadnia takze reprezentacja

1

@Gaz Bystry jak woda w klozecie. We Francji zaraz skonczy sie parasol ochronny xd

7

@sendesara Może jeszcze przypomnisz gola z PSG?

Mnie nie interesuje to co było dobre kilka lat temu. Roberto to wrak piłkarza od conajmniej 5 lat

Ale nie dziwi mnie ze ktos taki jak ty to napisał.

0

Tak swoja droga Cancelo to grał absolutnie wszedzie z Betisem. Nawet na LS sie pokazywał xd

Juz widze jak Roberto tak zapieprza w te i nazad i to z takim skillem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?