Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Chłop szybko spadnie z rowerka xD
1
@JimMorrisonFCB Nie trzeba byc orłem by to wydedukowac. Ale uczciwie przyznam ze ktos inny mi to napisał i wszystko sie zgadza.
2
@FutbolFan Zapomniałes Awesome dopisac ;)))
1
@FCB_dimiC A kto gra gorzej niz my?
3
@Encore Semedo xDD
Wtf?
1
Zadajmy sobie pytania w kwesti przyszłosci kadry.
No wiec tak mamy problem z kreowaniem jakichkolwiek sytuacji z rywalem pokroju wysp owczych i albanii.
Co niby pod tym wzgledem moze zrobic selekcjoner? U nas skrzydłowi nie kreuja ani nie robia przewagi na skrzydle.
Mamy problem z napastnikami bo Robert powoli zjezdza do bazy. Milik to mem w kadrze a Swiderski nigdy nie był poważnie testowany na 9.
Mamy problem w srodku pola z kreacja i rozgrywaniem mimo dobrych piłkarzy jak Zielu czy Szymanski i tutaj to jest zadanie trenera by wydobyc potencjał z tych chłopaków.
Na obronie gramy Bednarkiem który jest paziem. Kiwior nie gra regularnie a i tak bije wszystkich naszych obronców na głowe. Casha nie umiemy wykorzystac.
Tych problemów nie da sie od tak rozwiazac a przypominam ze bedzie co raz gorzej
W przyszłosci trzeba kadre konstruowac tak by nie liczyły sie umiejetnosci jednostek a kolektyw bo nie mamy piłkarzy z samego topu a ci którzy sa beda za chwile po drugiej stronie rzeki
Pytanie brzmi
W jakim ustawieniu w przyszłosci powinnismy grac?
1
@Barcasub Ty bys malucha nie oszukał a co dopiero racjonalnie myslacego człowieka.
21
@Barcasub Tak tak a NASA sfingowała lądowanie na księżycu.
Ludzie kochani...
34
@Kgorecki2500 Nawet nie próbuj z nim dyskutowac. Doskonale wiem kto to jest. Styl nie do podrobienia.
44
@FutbolFan Ja pier niezle tam masz pod kopuła.
Czapeczki foliowej brakuje
2
Srodowa noc to wódy czas to jest wódy czas!
0
@FcPortoFan1999 Boże ratuj xD
1
@RobiS Juz połczyn ze stokrotki lepszy a 3 zł kosztuje xD
Hard Made z owocowych to syf straszny. Lepiej juz warke lub redsa kupic
14
Nigdy kobiety nie pytaj o wiek i wage oraz @AlexDark00 o Lewego.
0
@Homeopata8989 Salamon vibe?
7
Rozumiem krytyke Lewego bo na nia zasługuje. Problem jest taki ze nawet w schyłku zdobył 1/2 bramek naszej reprezentacji w eliminacjach.
Kto wezmie odpowiedzialnosc za gole jak Lewy odejdzie? To jest kur problem ze nie ma nikogo na kim bedzie mkzna oprzec gre naszej kadry.
Mozna nie lubic Lewego ale nawet w takiej formie jest naszym najlepszym strzelcem. Dramat.
My nie mamy jakosci w ataku. Poza Lewym nie ma nikogo kto moze strzelac gole...
2
Szczerze? Kompromitacja z Łotwa to pikus przy tym co we wrzesniu zafundowali nam kopacze.
Skale żenady i wstydu wywaliło w kosmos
0
Przeżyłem wiele kompromitacji naszych kopaczy w tym m.in Łotwe,6-0 od Hiszpanii,4-0 z Dania,czy cyrk z Japonia w 2018.
Ale nigdy nie czułem takiego wstydu i zażenowania jak teraz. Walczyc w barażach majac grupe smiechu to wyższy poziom kompromitacji.
4
Skorża albo Papszun. Tylko to realnie może pomóc kadrze.
0
Jestesmy dziadami.
2
https://istotne.pl/boleslawiec/wiadomosc/fSw/mezczyzna-mial-onanizowac-sie-na-balkonie-przy-lukasiewicza
No cóż...
5
Ja mysle ze nie awansujemy na Euro. Baraże tez przegramy.
Mysle ze to jest ten moment gdzie trzeba nacisnac przycisk resetu i zaczac budowe nowej repki
Podziekowac Weteranom i oprzec gre na młodzieży.
0
@John_Doe KS to sciek. Ich zdanie mnie nid interesuje
1
@John_Doe Eliminacje jeszcze trwaja. Niewiadomo jaki bedzie zestaw w barażach
0
@ObiektywnyKibic121 Poczytaj sobie na dole.
18
Czy Lewy gra guwno? Tak
Czy Lewy to słaby kapitan? Tak
Czy Lewy sie konczy? Tak
Jednak paru dzbanów sie zagalopowało. Zapomina sie o tym ile Lewy zrobił dla reprezentacji i klubów i bynajmniej nie był tylko typowym lisem pola karnego
Deprecjonowanie jego osiagniec to wyzszy poziom spier umysłowego
0
@tomek8756 Zgadza sie
0
@HighestInTheRoom Kazde miejsce nam daje przez LN
0
@tomek8756 Tak.
0
Najgorzej ze mamy i tak baraże
Moze brak awansu jest potrzebny tej reprezentacji?