1

@macio_944 Chłop szybko spadnie z rowerka xD

1

@JimMorrisonFCB Nie trzeba byc orłem by to wydedukowac. Ale uczciwie przyznam ze ktos inny mi to napisał i wszystko sie zgadza.

2

@FutbolFan Zapomniałes Awesome dopisac ;)))

1

@FCB_dimiC A kto gra gorzej niz my?

3

@Encore Semedo xDD

Wtf?

1

Zadajmy sobie pytania w kwesti przyszłosci kadry.

No wiec tak mamy problem z kreowaniem jakichkolwiek sytuacji z rywalem pokroju wysp owczych i albanii.

Co niby pod tym wzgledem moze zrobic selekcjoner? U nas skrzydłowi nie kreuja ani nie robia przewagi na skrzydle.

Mamy problem z napastnikami bo Robert powoli zjezdza do bazy. Milik to mem w kadrze a Swiderski nigdy nie był poważnie testowany na 9.

Mamy problem w srodku pola z kreacja i rozgrywaniem mimo dobrych piłkarzy jak Zielu czy Szymanski i tutaj to jest zadanie trenera by wydobyc potencjał z tych chłopaków.

Na obronie gramy Bednarkiem który jest paziem. Kiwior nie gra regularnie a i tak bije wszystkich naszych obronców na głowe. Casha nie umiemy wykorzystac.


Tych problemów nie da sie od tak rozwiazac a przypominam ze bedzie co raz gorzej

W przyszłosci trzeba kadre konstruowac tak by nie liczyły sie umiejetnosci jednostek a kolektyw bo nie mamy piłkarzy z samego topu a ci którzy sa beda za chwile po drugiej stronie rzeki


Pytanie brzmi
W jakim ustawieniu w przyszłosci powinnismy grac?

1

@Barcasub Ty bys malucha nie oszukał a co dopiero racjonalnie myslacego człowieka.

21

@Barcasub Tak tak a NASA sfingowała lądowanie na księżycu.

Ludzie kochani...

34

@Kgorecki2500 Nawet nie próbuj z nim dyskutowac. Doskonale wiem kto to jest. Styl nie do podrobienia.

44

@FutbolFan Ja pier niezle tam masz pod kopuła.

Czapeczki foliowej brakuje

2



Srodowa noc to wódy czas to jest wódy czas!

0

@FcPortoFan1999 Boże ratuj xD

1

@RobiS Juz połczyn ze stokrotki lepszy a 3 zł kosztuje xD

Hard Made z owocowych to syf straszny. Lepiej juz warke lub redsa kupic

14

Nigdy kobiety nie pytaj o wiek i wage oraz @AlexDark00 o Lewego.

0

@Homeopata8989 Salamon vibe?

7

Rozumiem krytyke Lewego bo na nia zasługuje. Problem jest taki ze nawet w schyłku zdobył 1/2 bramek naszej reprezentacji w eliminacjach.

Kto wezmie odpowiedzialnosc za gole jak Lewy odejdzie? To jest kur problem ze nie ma nikogo na kim bedzie mkzna oprzec gre naszej kadry.

Mozna nie lubic Lewego ale nawet w takiej formie jest naszym najlepszym strzelcem. Dramat.


My nie mamy jakosci w ataku. Poza Lewym nie ma nikogo kto moze strzelac gole...

2

Szczerze? Kompromitacja z Łotwa to pikus przy tym co we wrzesniu zafundowali nam kopacze.

Skale żenady i wstydu wywaliło w kosmos

0

Przeżyłem wiele kompromitacji naszych kopaczy w tym m.in Łotwe,6-0 od Hiszpanii,4-0 z Dania,czy cyrk z Japonia w 2018.

Ale nigdy nie czułem takiego wstydu i zażenowania jak teraz. Walczyc w barażach majac grupe smiechu to wyższy poziom kompromitacji.

4

Skorża albo Papszun. Tylko to realnie może pomóc kadrze.

0

Jestesmy dziadami.

5

Ja mysle ze nie awansujemy na Euro. Baraże tez przegramy.

Mysle ze to jest ten moment gdzie trzeba nacisnac przycisk resetu i zaczac budowe nowej repki

Podziekowac Weteranom i oprzec gre na młodzieży.

0

@John_Doe KS to sciek. Ich zdanie mnie nid interesuje

1

@John_Doe Eliminacje jeszcze trwaja. Niewiadomo jaki bedzie zestaw w barażach

0

@ObiektywnyKibic121 Poczytaj sobie na dole.

18

Czy Lewy gra guwno? Tak
Czy Lewy to słaby kapitan? Tak
Czy Lewy sie konczy? Tak

Jednak paru dzbanów sie zagalopowało. Zapomina sie o tym ile Lewy zrobił dla reprezentacji i klubów i bynajmniej nie był tylko typowym lisem pola karnego

Deprecjonowanie jego osiagniec to wyzszy poziom spier umysłowego

0

@tomek8756 Zgadza sie

0

@HighestInTheRoom Kazde miejsce nam daje przez LN

0

@tomek8756 Tak.

0

Najgorzej ze mamy i tak baraże

Moze brak awansu jest potrzebny tej reprezentacji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?