1

@LM10GOAT Jak widze czym my wtedy gralismy to az chce sie parsknac ze smiechu xD

1

@Barcabarca3562157 Cama to 2 półki niżej conajmniej xD

Tylko kontuzje Pedriego sa problemem i tylko tutaj Francuz jest lepszy

26

https://pbs.twimg.com/media/FtYDeylX0AAdl03.jpg

Haha pamietam to. Alez wtedy zasadzili kopa w jajca realu xD

0

@HighestInTheRoom Moze i sa ale inne kluby nie sa tak uposledzone jak Getafe

17

@Cule1234 Niedorozwiniety klub i trener.

Takie kluby powinno sie utylizowac bo obrzydzaja piłke.

0

@escarabajo Mimo wszystko stanał przed kamerami i przeprosił

W takich sytuacjach VAR musi interweniowac

1

@MesQueUnClub96 Dlatego Koty>>>>Psy

16

6

@Rewolucja123 Nie potrzebny na był kolejny kreator w stylu busquetsa a zwyczajny przecinak. Poza tym Oriol tez nie jest tak bezpłciowy w ataku jak sie ludziom wydaje. Próbuje strzelac i zagrywac ciekawe piłki

4

@against_modern_football Urban to dobra opcja nie to co beton probierz

0

@Uukasz_93 Komunikuja sie ale nie przy takich sytuachach tylko wtedy kiedy var moze interweniiwac

3

@Uukasz_93 Tutaj nie ma winy sędziego a przepisów.

Sedzia miał prawo tu sie pomylic bo Hinokio niezle przyaktorzył. Kwestia tego ze Var nic zrobic nie mógł bo to nie bezposrednia czerwona

1

@FcPortoFan1999 No to jest kur dramat. Tutaj powinien byc obowiazek sprawdzenia na Varze przy takich stykowych kluczowych sytuacjach

2

@FcPortoFan1999 To nie kwestia VARu a przepisów. Nie mogli tego nawet sprawdzic bo to nie bezposrednia czerwona

1

Japrdl najpierw Josue teraz Nalepa dostaje 2 żółtko z dupy a VAR nie moze tu interweniowac.

Co za głupota przepisów

1

Dobra konczymy kolejke meczem w Mielcu z Lubinem.

5

Niby 3.4 mln a jakosc której wiekszosc ekip z ww LM moze zazdroscic.

Jak ma tak to wygladac co roku to nie mam nic przeciwko

1

@FcPortoFan1999 Ogólnie bardzo sympatyczny trener. Nawet jak mu z Lechem nie wyjdzie to miło go bede wspominał

1



Aha. Co za niedorozwój. Przeciez za to powinno byc zawieszenie na 10 meczy

0

Fajny odcinek cwiakały podsumowujacy mecz z betisem :)


2

0.7 chłodz sie :)

0

@Antajbandaj To jedna z moich zalet :]

0

@FCB_dimiC Obys czorne dzieci miał :)

2

@KrwawiaceoczyVEB Szykuje sie top pomocnik od brudnej roboty

5

@Faro Gdzie mieliby grac i za kogo xD?

Nie sa lepsi od Gaviego Pedriego De jonga czy Gundogana

0

@takisobiektos A moze sa po prostu słabi?

0

@Krzysztof1987 I to tez jest prawda. Ale jak sie gra ciagle to samo to czego on oczekuje?

0

@FcPortoFan1999 Prawda. Mimo wszystko powinni skupic sie na boisku a nie na stadionie. Nie ma przypadku ze Lech ich ogrywa bez wysiłku.

Szulczek jest dobrym trenerem ale musi grac z Lechem inaczej. Lech przed meczem wie jak Warta zagra bo oni ciagle graja to samo w derbach. Zero zaskoczenia wiec prosto sie ustawic na nich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?