Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LM10GOAT Jak widze czym my wtedy gralismy to az chce sie parsknac ze smiechu xD
1
@Barcabarca3562157 Cama to 2 półki niżej conajmniej xD
Tylko kontuzje Pedriego sa problemem i tylko tutaj Francuz jest lepszy
26
https://pbs.twimg.com/media/FtYDeylX0AAdl03.jpg
Haha pamietam to. Alez wtedy zasadzili kopa w jajca realu xD
0
@HighestInTheRoom Moze i sa ale inne kluby nie sa tak uposledzone jak Getafe
17
@Cule1234 Niedorozwiniety klub i trener.
Takie kluby powinno sie utylizowac bo obrzydzaja piłke.
0
@escarabajo Mimo wszystko stanał przed kamerami i przeprosił
W takich sytuacjach VAR musi interweniowac
1
https://pobierak.jeja.pl/images/3/d/0/188742_inwazja-kotow-poduszkowcow.jpg
Kocia inwazja ruszyła
@Kgorecki2500
1
@MesQueUnClub96 Dlatego Koty>>>>Psy
16
https://images.ctfassets.net/jpo18ojnqq5r/4EYGXJ52nze320Px7Kl6R4/e54179f6488a76211f7029c8f6a19335/60dc8245800b0_9em1l7ht7z671__700.jpg
Kot złodziejaszek dobrał sie do obiadu.
Mina w stylu: Nie macie dowodów :]
6
@Rewolucja123 Nie potrzebny na był kolejny kreator w stylu busquetsa a zwyczajny przecinak. Poza tym Oriol tez nie jest tak bezpłciowy w ataku jak sie ludziom wydaje. Próbuje strzelac i zagrywac ciekawe piłki
4
@against_modern_football Urban to dobra opcja nie to co beton probierz
0
@Uukasz_93 Komunikuja sie ale nie przy takich sytuachach tylko wtedy kiedy var moze interweniiwac
3
@Uukasz_93 Tutaj nie ma winy sędziego a przepisów.
Sedzia miał prawo tu sie pomylic bo Hinokio niezle przyaktorzył. Kwestia tego ze Var nic zrobic nie mógł bo to nie bezposrednia czerwona
1
@FcPortoFan1999 No to jest kur dramat. Tutaj powinien byc obowiazek sprawdzenia na Varze przy takich stykowych kluczowych sytuacjach
2
@FcPortoFan1999 To nie kwestia VARu a przepisów. Nie mogli tego nawet sprawdzic bo to nie bezposrednia czerwona
1
Japrdl najpierw Josue teraz Nalepa dostaje 2 żółtko z dupy a VAR nie moze tu interweniowac.
Co za głupota przepisów
1
Dobra konczymy kolejke meczem w Mielcu z Lubinem.
5
Niby 3.4 mln a jakosc której wiekszosc ekip z ww LM moze zazdroscic.
Jak ma tak to wygladac co roku to nie mam nic przeciwko
1
@FcPortoFan1999 Ogólnie bardzo sympatyczny trener. Nawet jak mu z Lechem nie wyjdzie to miło go bede wspominał
1
https://wpoznaniu.pl/trener-lecha-poznan-przerwal-konferencje-by-zwrocic-sie-do-siatkarzy/
Mega zachowanie BrumBruma :)
@Encore
1
Aha. Co za niedorozwój. Przeciez za to powinno byc zawieszenie na 10 meczy
0
Fajny odcinek cwiakały podsumowujacy mecz z betisem :)
2
0.7 chłodz sie :)
0
@Antajbandaj To jedna z moich zalet :]
0
@FCB_dimiC Obys czorne dzieci miał :)
2
@KrwawiaceoczyVEB Szykuje sie top pomocnik od brudnej roboty
5
@Faro Gdzie mieliby grac i za kogo xD?
Nie sa lepsi od Gaviego Pedriego De jonga czy Gundogana
0
@takisobiektos A moze sa po prostu słabi?
0
@Krzysztof1987 I to tez jest prawda. Ale jak sie gra ciagle to samo to czego on oczekuje?
0
@FcPortoFan1999 Prawda. Mimo wszystko powinni skupic sie na boisku a nie na stadionie. Nie ma przypadku ze Lech ich ogrywa bez wysiłku.
Szulczek jest dobrym trenerem ale musi grac z Lechem inaczej. Lech przed meczem wie jak Warta zagra bo oni ciagle graja to samo w derbach. Zero zaskoczenia wiec prosto sie ustawic na nich