2

Barca 3 pkt
Lech 3 pkt

2 Remontady a do idealnego Weekendu brakuje porażki realu

9



Co to kur jest xDD? Kompromitacja sezonu na 100%

Czegos takiego jeszcze nie widziałem a sporo baboli w życiu widziałem :]

0

@FcPortoFan1999 Kuzera ma za duze zaufanie. Zielinski nie ma go wcale

0

No to kto straci stołek w eklapie w pierwszej kolejnosc?

Stawiam na Zielinskiego z Cracovii.
@FcPortoFan1999

5

@AlexDark00 To co tam wyskrobiesz o Lewym by mu tylko umniejszyc?

0

Brawo Almeria :)

0

@mkord Nie puszcza go

0



Skrót remontady Barcy

1

Brawo Lech za charakter ale szpital konkretny w poznaniu..

4

Filip Marchwinski do Kadry. Jak on powołania nie dostanie to bedzie skandal @FcPortoFan1999

0

Wie ktos czy canal plus wrzuci skrót tego meczu?

0

Ma ktos gola Cancelo z pl komentarzem lub skrót?

3

Dzis po raz kolejny football pokazaľ najpiekniejsze oblicze.

Szkoda ze zwatpiłem i zazdroszcze wam którzy to tutaj przezywali

5

Barca Remontada
Lech Remontada

Z piekła do nieba na ten moment ;)

1

Jprdl @FcPortoFan1999 Hotic tez wypada. Ile jeszcze pecha w tym Lechu bedzie...

Gra jest ujowa ale na litosc boska...

1

Ale ze mnie deb** straciłem wiare a oni pokazali Cojones.

Mea Culpa ;(

0

Co jest kur wtf przełaczyłem na Lecha xD!

2

Dzis zawodzi zespół a nie trener. Szkoda bo mocno utrudniamy sobie droge do mistrzostwa

1

@robsons23 Juz bez przesady. Celta zawsze nam sprawiała problemy

4

W tym meczu akurat Lewego nie ma co ganic. Nie dostaje praktycznie piłek i ciezko cokolwiek zrobic

1

Dalelo mi do krytykowania Xaviego bo takie mecze beda sie przytrafiac ale np 5 lub 4 pkt beda ciążyc chyba ze Real tez wtopi.

11

Ten mecz pokazuje jakim plackiem jest Alonso. Prawa strona przecieka bo ten ani nie ma szybkosci ani ustaeic sie nie potrafi

2

Za duzo niedokładnosci. Okej przegrywamy ale nie mozna tak naiwnie grac. Yamal lub Rafa za Ferrana.

Sezon długi ale nie byłoby dobrze miec 5 pkt straty

1

@don'T.R.I.P.e Ale to w segunda jak juz

1

Dzida na Lewego i lecimy z tematem

1

Kryzys dopadł Motor Lublin :/

0

Alonso jest tak potrzebny jak prostytutce majtki :/

0

@Khajio Pinkne kitki

2

Alez ta bundesliga to mem. Liga Farmerów jak Ligue 1

6

@A4ron Po 1 incydencie taki wniosek? Niezle masz w bani xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?