Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Barca 3 pkt
Lech 3 pkt
2 Remontady a do idealnego Weekendu brakuje porażki realu
9
Co to kur jest xDD? Kompromitacja sezonu na 100%
Czegos takiego jeszcze nie widziałem a sporo baboli w życiu widziałem :]
0
@FcPortoFan1999 Kuzera ma za duze zaufanie. Zielinski nie ma go wcale
0
No to kto straci stołek w eklapie w pierwszej kolejnosc?
Stawiam na Zielinskiego z Cracovii.
@FcPortoFan1999
5
@AlexDark00 To co tam wyskrobiesz o Lewym by mu tylko umniejszyc?
0
Brawo Almeria :)
0
@mkord Nie puszcza go
0
Skrót remontady Barcy
1
Brawo Lech za charakter ale szpital konkretny w poznaniu..
4
Filip Marchwinski do Kadry. Jak on powołania nie dostanie to bedzie skandal @FcPortoFan1999
0
Wie ktos czy canal plus wrzuci skrót tego meczu?
0
Ma ktos gola Cancelo z pl komentarzem lub skrót?
3
Dzis po raz kolejny football pokazaľ najpiekniejsze oblicze.
Szkoda ze zwatpiłem i zazdroszcze wam którzy to tutaj przezywali
5
Barca Remontada
Lech Remontada
Z piekła do nieba na ten moment ;)
1
Jprdl @FcPortoFan1999 Hotic tez wypada. Ile jeszcze pecha w tym Lechu bedzie...
Gra jest ujowa ale na litosc boska...
1
Ale ze mnie deb** straciłem wiare a oni pokazali Cojones.
Mea Culpa ;(
0
Co jest kur wtf przełaczyłem na Lecha xD!
2
Dzis zawodzi zespół a nie trener. Szkoda bo mocno utrudniamy sobie droge do mistrzostwa
1
@robsons23 Juz bez przesady. Celta zawsze nam sprawiała problemy
4
W tym meczu akurat Lewego nie ma co ganic. Nie dostaje praktycznie piłek i ciezko cokolwiek zrobic
1
Dalelo mi do krytykowania Xaviego bo takie mecze beda sie przytrafiac ale np 5 lub 4 pkt beda ciążyc chyba ze Real tez wtopi.
11
Ten mecz pokazuje jakim plackiem jest Alonso. Prawa strona przecieka bo ten ani nie ma szybkosci ani ustaeic sie nie potrafi
2
Za duzo niedokładnosci. Okej przegrywamy ale nie mozna tak naiwnie grac. Yamal lub Rafa za Ferrana.
Sezon długi ale nie byłoby dobrze miec 5 pkt straty
1
@don'T.R.I.P.e Ale to w segunda jak juz
1
Dzida na Lewego i lecimy z tematem
1
Kryzys dopadł Motor Lublin :/
0
Alonso jest tak potrzebny jak prostytutce majtki :/
0
@Khajio Pinkne kitki
2
Alez ta bundesliga to mem. Liga Farmerów jak Ligue 1
6
@A4ron Po 1 incydencie taki wniosek? Niezle masz w bani xD