10

0

@wojopancer Masz racje. Edytowac juz nie moge

0

@Xpert77 Zazwyczaj na takie narracje nie zwracam uwagi. Dzieki odpale sobie :)

W serialach bardziej drazni mnie zmiana aparycji bohatera wzgledem ksiazkowego odpowiednika niz watki homo etc

@Rust_Cohle Niby dlaczego? Moje poglada sie zmieniły w pewnych kwestiach.

0

@Rust_Cohle Rączka mnie wszystkiego nauczyła :]

Teraz mnie walory serialu interesuja zwłaszcza po dosyc długiej przerwie

0

Dobra pany warto sobie wrócic do Sex Education? Na s1 zakonczyłem i zastanawiam sie czy serial nie podupadł.

Opinie mile widziane :)

1

@D10SLEO Pewnie nie opłaca sie. Teraz mało kto tv oglada

@FcPortoFan1999 Mimo wszystko mistrzowie od 62 odcinka byli moja ulubiona ekipa z Awantury o Kase

2

@Kessie Ale fakt troche ich Ibisz faworyzował potem xd

@MesQueUnClub96 Hmm co ma piernik do wiatraka? Chcesz mnie sprowokowac to wysil sie troche :]

3

Apropo teleturnieji trzeba sobie odpalic awanture o kase z rekordem mistrzów ;)

Od 62 odcinka :)

1

@Barcasub Wszyscy :]

1

@MesQueUnClub96 To samo mozna powiedziec o twoich próbach zwrócenia uwagi przez liczne bezsensowne posty.

Zdarza ci sie cos ciekawego napisac i czasem nawet to herbuje szkoda ze tak rzadko

Ja tez ci sugeruje żebys przyjrzał sie tez swoim znajomym zanim mnie bedziesz pouczał.

W sumie tyle mam ci do powiedzenia w tej konkretnej dyskusji

@Mario96w Spoko nie wszyscy musza siebie lubic. Po prostu musiałem z siebie to wyrzucic bo strasznie męczacy sie zrobił moim zdaniem.

2

@Mario96w Nie do konca. Do pewnego momentu to było nawet zabawne dopóki nie stało sie męczące

@MesQueUnClub96 Naprade myslisz ze taka riposta na mnie zrobj wrażenie?

10

@MesQueUnClub96 Wiesz ze na tym w sumie polega twoja egzystencja tutaj xD ?

Wiele razy sie powtarzałes i w sumie pewnie bedziesz. Męczysz każdego na tej stronie.

Bardzo czesto szukasz pretekstu by poddymic a potem jęczysz ze ciebie cisna

5

@MesQueUnClub96 Oby na zawsze. Wtedy moze se Dodi honorowego szczelic

1

@Rewolucja123 Za duzo zarabiał i wiem to nie jego wina ale musielismy sie go pozbyc.

0

@Emhyr Mogliby tak zagrac 1 cały mecz xD

7

"Sprzedaż Semedo jest jedną z największych kompromitacji tego klubu w historii. Zostawiliśmy leszcza Roberto i niewiadomą Desta a pozbyliśmy się jednego z najlepszych PO na świecie. Dzisiejszy mecz Wolves tylko to potwierdza"

Kurła kiedys to było xDDD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9205645#comment-9205645

11

@abram3k A o co chodzi?

1

@FcPortoFan1999 Byłbym zdziwiony gdyby teraz to zrobił z taka iloscia urazów

0

@FcPortoFan1999 W ciemno stawiaj na Rakow. W Poznaniu szpital konkretny

0

@Medium I fajnie. Dobrze tak czerwonym dziadom

5

@Emhyr I dobrze. Moze na nim cos zarobimy bo gra powyzej oczekiwan xD

6

@MarcepanowyKsiaze Okno życia ino roz

0

Komentarz usunięty

8

0

Ter Stegen
Cancelo Araujo Inigo Balde
Gundogan Gavi Fermin
Raphinha Ferran Felix

Taki skład bym widział. Trzeba troche rotacji

6

@Danny Gaucho Aua xD

7

Zaplute mordy. Klub bez wstydu i godnosci. Wszyscy winni porażki tylko nie real

Powinna sie liga zainteresowac klubowa telewizja realu

0

Nie ma co Jude sie podpalił hue hue :]

0

0

Czas odpalic kafejke o ile żyje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?