Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Dekalog ekstraklapy xD
https://pliki.meczyki.pl/big/464/6511c68b0aee9.jpg
@FcPortoFan1999
0
@wojopancer Masz racje. Edytowac juz nie moge
0
@Xpert77 Zazwyczaj na takie narracje nie zwracam uwagi. Dzieki odpale sobie :)
W serialach bardziej drazni mnie zmiana aparycji bohatera wzgledem ksiazkowego odpowiednika niz watki homo etc
@Rust_Cohle Niby dlaczego? Moje poglada sie zmieniły w pewnych kwestiach.
0
@Rust_Cohle Rączka mnie wszystkiego nauczyła :]
Teraz mnie walory serialu interesuja zwłaszcza po dosyc długiej przerwie
0
Dobra pany warto sobie wrócic do Sex Education? Na s1 zakonczyłem i zastanawiam sie czy serial nie podupadł.
Opinie mile widziane :)
1
@D10SLEO Pewnie nie opłaca sie. Teraz mało kto tv oglada
@FcPortoFan1999 Mimo wszystko mistrzowie od 62 odcinka byli moja ulubiona ekipa z Awantury o Kase
2
@Kessie Ale fakt troche ich Ibisz faworyzował potem xd
@MesQueUnClub96 Hmm co ma piernik do wiatraka? Chcesz mnie sprowokowac to wysil sie troche :]
3
Apropo teleturnieji trzeba sobie odpalic awanture o kase z rekordem mistrzów ;)
Od 62 odcinka :)
1
@Barcasub Wszyscy :]
1
@MesQueUnClub96 To samo mozna powiedziec o twoich próbach zwrócenia uwagi przez liczne bezsensowne posty.
Zdarza ci sie cos ciekawego napisac i czasem nawet to herbuje szkoda ze tak rzadko
Ja tez ci sugeruje żebys przyjrzał sie tez swoim znajomym zanim mnie bedziesz pouczał.
W sumie tyle mam ci do powiedzenia w tej konkretnej dyskusji
@Mario96w Spoko nie wszyscy musza siebie lubic. Po prostu musiałem z siebie to wyrzucic bo strasznie męczacy sie zrobił moim zdaniem.
2
@Mario96w Nie do konca. Do pewnego momentu to było nawet zabawne dopóki nie stało sie męczące
@MesQueUnClub96 Naprade myslisz ze taka riposta na mnie zrobj wrażenie?
10
@MesQueUnClub96 Wiesz ze na tym w sumie polega twoja egzystencja tutaj xD ?
Wiele razy sie powtarzałes i w sumie pewnie bedziesz. Męczysz każdego na tej stronie.
Bardzo czesto szukasz pretekstu by poddymic a potem jęczysz ze ciebie cisna
5
@MesQueUnClub96 Oby na zawsze. Wtedy moze se Dodi honorowego szczelic
1
@Rewolucja123 Za duzo zarabiał i wiem to nie jego wina ale musielismy sie go pozbyc.
0
@Emhyr Mogliby tak zagrac 1 cały mecz xD
7
"Sprzedaż Semedo jest jedną z największych kompromitacji tego klubu w historii. Zostawiliśmy leszcza Roberto i niewiadomą Desta a pozbyliśmy się jednego z najlepszych PO na świecie. Dzisiejszy mecz Wolves tylko to potwierdza"
Kurła kiedys to było xDDD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9205645#comment-9205645
11
@abram3k A o co chodzi?
1
@FcPortoFan1999 Byłbym zdziwiony gdyby teraz to zrobił z taka iloscia urazów
0
@FcPortoFan1999 W ciemno stawiaj na Rakow. W Poznaniu szpital konkretny
0
@Medium I fajnie. Dobrze tak czerwonym dziadom
5
@Emhyr I dobrze. Moze na nim cos zarobimy bo gra powyzej oczekiwan xD
6
@MarcepanowyKsiaze Okno życia ino roz
0
Komentarz usunięty
8
https://tiny.pl/c59t5
Magia :]
0
Ter Stegen
Cancelo Araujo Inigo Balde
Gundogan Gavi Fermin
Raphinha Ferran Felix
Taki skład bym widział. Trzeba troche rotacji
6
@Danny Gaucho Aua xD
7
Zaplute mordy. Klub bez wstydu i godnosci. Wszyscy winni porażki tylko nie real
Powinna sie liga zainteresowac klubowa telewizja realu
0
Nie ma co Jude sie podpalił hue hue :]
0
@MesQueUnClub96 Każdy>>>> @MesQueUnClub96
0
Czas odpalic kafejke o ile żyje xD