Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://www.sport.pl/pilka/7,65082,30245672,jak-grom-z-jasnego-nieba-barcelonie-grozi-bankructwo-scenariusz.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
Jprdl. Nienawidze polskiego dziennikarstwa sportowego
31
Brawo.
Dziady z Sevilli. Betis>>>>Sevilla.
1
Dobry mecz w Mielcu ale gospodarze mocno naiwni podobnie jak w meczu z Lechem.
8
https://i.dailymail.co.uk/i/pix/scaled/2014/11/05/1415198662336_wps_82_Campari_leads_fans_on_a_t.jpg
Eva Green prosze panstwa. Bardzo ładna kobieta
@tomek8756
0
Brawo Korona :)
3
@tristan87 Oh no,anyway. To moze by tak im manitke załadowac
0
Kuzera jak ze stala nie wygra to moze byc goraco w Kielcach @FcPortoFan1999
Licze ze Korona sie przełamie
0
@FcPortoFan1999 Mozna to wykorzystac.
0
Ale swietnie sie zapowiada mecz Lecha z Pogonia ;)
W przypadku wygranej Lech bedzie potem miał nieco lżejszy terminarz
0
@Emhyr A o co chodzi
0
@FcPortoFan1999 No nie pomaga ostatnio Rakowowi a czasem nawet szkodzi. Moze juz czas na zmiane otoczenia
2
Ogladam 3x ta powtórke i co zrobił Kovacevic xD? Velde zamachem ograł i obronce i bramkarza :]
@bartas97 Co sie z Vladem dzieje? Ostatnio bardzo kiepsko broni.
5
Fajny dzionek sie zapowiada. Oby Barca go kiepsko nie zakonczyła
1
https://gol24.pl/sad-wydal-wyrok-barcelona-winna-przekupstwo-w-sprawie-negreiry-przelewy-barcy-na-konto-wiceszefa-hiszpanskich-arbitrow-byly/ar/c2-17931123
Uwielbiam takie artykuły. Drażni mnie ta strona ostatnio. Najwiecej do powiedzenia maja ci co nie maja o tym pojecia i jak skomplikowana jest to sprawa
7
Chimi to wyjatkowy boiskowy przygłup.
6
Czas sobie 1 słoiczek marynowanej papryki otworzyc :)
0
@tomek8756 Bo jest ale ładniejsza niz Ruby
0
@tomek8756 Meh. Wole Maeve która jest po prostu ze 2x ładniejsza
0
@FcPortoFan1999 Szwarga*
1
@MesQueUnClub_87 A to Lech nie miał problemów? Hotic Ishak Gholizadeh i Dagerstal w trakcie meczu wypadł
1
@FcPortoFan1999 Kubeł zimnej wody sie przyda i kibicom i piłkarzom Rakowa
5
@macio_944 Konszachty własciciela z rzadem Morawieckiego
1
Bez spiny ale niezłe upokorzenie jak gola im wali nawet Ba Loua xD
3
@Kamiloza91 "Piękny Raków! Jazda z pyrami"
Jazda powiadasz? Ez Lech poznan. Dobranoc
0
Co tam o pyrlandii pisałes @Kamiloza91
1
Lewy Marchwinski
Szymanski Zielinski Wszołek
Slisz
Karbownik Kiwior Bednarek Cash
Bułka
Marzenie.
1
@FcPortoFan1999 Wszystko zalezy od oferty. Lech dalej inwestuje w akademie by takich piłkarzy było wiecej. Przynosi to profit jak widac
Nie kazdy ma własciciela który ma tyle kasy. Lech sam na siebie zarabia i za to szacun
0
@FcPortoFan1999 Bez ironi moze własnie bedzie rasowa 9 xD
Ma technike,spryt i jest fajnie zbudowany. Nie jest to typowa silna 9 ale taki typ tez jest git
5
Bez dyskusji Marchwa obecnie najlepszy młody polak w eklapie. Alez on sie rozwinał przy Van den Bromie. Wow
2
Trzeba oddac Lechowi ze od Warty sie sie ruszyło w zespole. Jest wiecej jakosci na boisku