31

Brawo.

Dziady z Sevilli. Betis>>>>Sevilla.

1

Dobry mecz w Mielcu ale gospodarze mocno naiwni podobnie jak w meczu z Lechem.

8

0

Brawo Korona :)

3

@tristan87 Oh no,anyway. To moze by tak im manitke załadowac

0

Kuzera jak ze stala nie wygra to moze byc goraco w Kielcach @FcPortoFan1999

Licze ze Korona sie przełamie

0

@FcPortoFan1999 Mozna to wykorzystac.

0

Ale swietnie sie zapowiada mecz Lecha z Pogonia ;)

W przypadku wygranej Lech bedzie potem miał nieco lżejszy terminarz

0

@Emhyr A o co chodzi

0

@FcPortoFan1999 No nie pomaga ostatnio Rakowowi a czasem nawet szkodzi. Moze juz czas na zmiane otoczenia

2

Ogladam 3x ta powtórke i co zrobił Kovacevic xD? Velde zamachem ograł i obronce i bramkarza :]



@bartas97 Co sie z Vladem dzieje? Ostatnio bardzo kiepsko broni.

5

Fajny dzionek sie zapowiada. Oby Barca go kiepsko nie zakonczyła

1

https://gol24.pl/sad-wydal-wyrok-barcelona-winna-przekupstwo-w-sprawie-negreiry-przelewy-barcy-na-konto-wiceszefa-hiszpanskich-arbitrow-byly/ar/c2-17931123


Uwielbiam takie artykuły. Drażni mnie ta strona ostatnio. Najwiecej do powiedzenia maja ci co nie maja o tym pojecia i jak skomplikowana jest to sprawa

7

Chimi to wyjatkowy boiskowy przygłup.

6

Czas sobie 1 słoiczek marynowanej papryki otworzyc :)

0

@tomek8756 Bo jest ale ładniejsza niz Ruby

0

@tomek8756 Meh. Wole Maeve która jest po prostu ze 2x ładniejsza

0

@FcPortoFan1999 Szwarga*

1

@MesQueUnClub_87 A to Lech nie miał problemów? Hotic Ishak Gholizadeh i Dagerstal w trakcie meczu wypadł

1

@FcPortoFan1999 Kubeł zimnej wody sie przyda i kibicom i piłkarzom Rakowa

5

@macio_944 Konszachty własciciela z rzadem Morawieckiego

1

Bez spiny ale niezłe upokorzenie jak gola im wali nawet Ba Loua xD

3

@Kamiloza91 "Piękny Raków! Jazda z pyrami"

Jazda powiadasz? Ez Lech poznan. Dobranoc

0

Co tam o pyrlandii pisałes @Kamiloza91

1

Lewy Marchwinski
Szymanski Zielinski Wszołek
Slisz
Karbownik Kiwior Bednarek Cash
Bułka

Marzenie.

1

@FcPortoFan1999 Wszystko zalezy od oferty. Lech dalej inwestuje w akademie by takich piłkarzy było wiecej. Przynosi to profit jak widac

Nie kazdy ma własciciela który ma tyle kasy. Lech sam na siebie zarabia i za to szacun

0

@FcPortoFan1999 Bez ironi moze własnie bedzie rasowa 9 xD

Ma technike,spryt i jest fajnie zbudowany. Nie jest to typowa silna 9 ale taki typ tez jest git

5

Bez dyskusji Marchwa obecnie najlepszy młody polak w eklapie. Alez on sie rozwinał przy Van den Bromie. Wow

2

Trzeba oddac Lechowi ze od Warty sie sie ruszyło w zespole. Jest wiecej jakosci na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?