0

@FcPortoFan1999 Moze kibice pokory sie naucza. Nie mówie o wszystkich ofc

0

Swietny mecz Lecha. Rakow mimo gola jest dzis czesto bezradny

1

Marchewa kolejne 10 mln xD

Fenomenalny chłopak

0

No kur... Powinien byc remis.

0

Lubie Alana ale na boga niech on juz odejdzie z tego Lecha..

0

Szybko poszło. Ja prdl ma Pereire to kombinuja z tymi wachadłami a Lech nie umie tak grac a Alan nie umi bronic

0

@BorzyKrzys Pogubiłem sie juz xD

Pewnie w tej lub nastepnej powinien byc w kadrze meczowej

1

Dawaj Lech przełam zła passe :)

2

@Danny Gaucho To zależy. W wieku 18 lat nadal bardziej mi sie podobały dojrzalsze dziewczyny 25-30.

Moze to mylne wrażenie ale co raz bardziej nastolatkom podobaja sie dziewczyny dojrzalsze i doswiadczone niz te dziewuchy rodem z liceum etc

1

@Ojciec5tkidzieci Milfy>>>>>Dwudziestki.

Znalezc fizycznie i seksualnie dojrzała 20 a nie jakas rozpuszczona guwniare to jak szukanie igły w stogu siana.

Osobiscie wolałbym szukac w granicach 25-35 niz brac jakas nastolatke

0

@FcPortoFan1999 Legia idzie na mistrza bo maja kadre znacznie lepsza niz Lech i Raków+ doswiadczenie z europy którego brakuje Rakowowi.

Remis nie bedzie zły bo sezon długi ale no nie wypada przegrac

0

@FcPortoFan1999 Remis tez bedzie okej. Na pewno nie moga meczu przegrac. Z drugiej strony Lech z nimi grac nie umie poza meczem pod koniec sezonu ale wtedy mieli wywalone jajca

3

Mea culpa Raków ma duzo wieksze problemy kadrowe. W Lechu brak Golizadeha I byc moze Ishaka.

@FcPortoFan1999 To bez wymówek Lecha musi grac o pełna pule

2




Stary filmik ale kot pokazał co mysli o młodym niedzwiedziu.

A tutaj z CNN

https://toronto.ctvnews.ca/mobile/video?clipId=2764819

W ogóle koty pod tym wzgledem sa niesamowite bo wykorzystuja psychologie do konfrontacji z wiekszymi od siebie i czesto to one takie starcia wygrywaja. Albo kot przestraszy rywala albo go pokiereszuje przez swoja zwinnosc. Bardzo czesto rozmiar jest atutem kitku.

1

Ale metal Legii o baben xD

Jutro Lech musi powalczyc z Rakowem

4

@Mns21 Ten klub zaorac trzeba

0

Imo uważam ze tutaj jedza nie powinien czerwa dostac. Nie jest to jednoznaczna sytuacja.

Ps jestem ostatnim który broniłby tego buraka

0

Podoba mi sie Mitchel jako trener


Jestem ciekaw jak by wygladał w klubie z duzo wieksza presja. Jak nie Barca to Girona na mistrza :)

2

@Seledynowy Japrdl oni nie maja presji na sobie xDDD

0

@FcPortoFan1999 Remis byłby git jesli ogramy Seville

1

Girona na mistrza jak Leicester xD

0

@Rewolucja123 Dla mnie to juz jest przesada. Mało jest meczy?

0

@Destroyer_of_Worlds Bo? Mam do nich słabosc. Wiem o czym piszesz ale w rzyci mam te nowe kms. Jakby mało grania było

0

Cieszy rosnaca forma Villareal bo niedługo graja z realem.

0

@MesQueUnClub96 Spisek.

1

Odpaliłem sobie na DVD Lotra z edycji rozszerzonej która imo dostałem od @AssisMoreira i to jest hit ze filmowa trylogia majaca 20 lat wyglada lepiej niz nie jedna produkcja współczesna.

Peter Jackson wyprzedził swoje czasy i to tak fest.

Ale najlepsze sa kulisy powstawania bo tam jest masa smaczków :)

0

Girona i Las Palmas tez mecza bułe.

Moze jednak ten remis nie bedzie taki zły

1

@Barcasub Dystans dystansem ale nie robi sie tak wobec lidera zespołu któremu zawdzieczaja upragnione mistrzostwo. Zreszta Dr Laurentis był jest i bedzie kanalia

0

https://www.meczyki.pl/newsy/gwiazdor-napoli-pojdzie-na-wojne-z-klubem-wszystko-przez-tiktoka-wideo/221927-n

hahaha boze Napoli to naprawde memiczny klub. Oby Nigeryjczyk nie odpuscił De Laurentisowi bo to wyjatkowa kanalia :)

0

@FcPortoFan1999 O ile mu sie wszyscy nie połamia xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?