Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Moze kibice pokory sie naucza. Nie mówie o wszystkich ofc
0
Swietny mecz Lecha. Rakow mimo gola jest dzis czesto bezradny
1
Marchewa kolejne 10 mln xD
Fenomenalny chłopak
0
No kur... Powinien byc remis.
0
Lubie Alana ale na boga niech on juz odejdzie z tego Lecha..
0
Szybko poszło. Ja prdl ma Pereire to kombinuja z tymi wachadłami a Lech nie umie tak grac a Alan nie umi bronic
0
@BorzyKrzys Pogubiłem sie juz xD
Pewnie w tej lub nastepnej powinien byc w kadrze meczowej
1
Dawaj Lech przełam zła passe :)
2
@Danny Gaucho To zależy. W wieku 18 lat nadal bardziej mi sie podobały dojrzalsze dziewczyny 25-30.
Moze to mylne wrażenie ale co raz bardziej nastolatkom podobaja sie dziewczyny dojrzalsze i doswiadczone niz te dziewuchy rodem z liceum etc
1
@Ojciec5tkidzieci Milfy>>>>>Dwudziestki.
Znalezc fizycznie i seksualnie dojrzała 20 a nie jakas rozpuszczona guwniare to jak szukanie igły w stogu siana.
Osobiscie wolałbym szukac w granicach 25-35 niz brac jakas nastolatke
0
@FcPortoFan1999 Legia idzie na mistrza bo maja kadre znacznie lepsza niz Lech i Raków+ doswiadczenie z europy którego brakuje Rakowowi.
Remis nie bedzie zły bo sezon długi ale no nie wypada przegrac
0
@FcPortoFan1999 Remis tez bedzie okej. Na pewno nie moga meczu przegrac. Z drugiej strony Lech z nimi grac nie umie poza meczem pod koniec sezonu ale wtedy mieli wywalone jajca
3
Mea culpa Raków ma duzo wieksze problemy kadrowe. W Lechu brak Golizadeha I byc moze Ishaka.
@FcPortoFan1999 To bez wymówek Lecha musi grac o pełna pule
2
Stary filmik ale kot pokazał co mysli o młodym niedzwiedziu.
A tutaj z CNN
https://toronto.ctvnews.ca/mobile/video?clipId=2764819
W ogóle koty pod tym wzgledem sa niesamowite bo wykorzystuja psychologie do konfrontacji z wiekszymi od siebie i czesto to one takie starcia wygrywaja. Albo kot przestraszy rywala albo go pokiereszuje przez swoja zwinnosc. Bardzo czesto rozmiar jest atutem kitku.
1
Ale metal Legii o baben xD
Jutro Lech musi powalczyc z Rakowem
4
@Mns21 Ten klub zaorac trzeba
0
Imo uważam ze tutaj jedza nie powinien czerwa dostac. Nie jest to jednoznaczna sytuacja.
Ps jestem ostatnim który broniłby tego buraka
0
Podoba mi sie Mitchel jako trener
Jestem ciekaw jak by wygladał w klubie z duzo wieksza presja. Jak nie Barca to Girona na mistrza :)
2
@Seledynowy Japrdl oni nie maja presji na sobie xDDD
0
@FcPortoFan1999 Remis byłby git jesli ogramy Seville
1
Girona na mistrza jak Leicester xD
0
@Rewolucja123 Dla mnie to juz jest przesada. Mało jest meczy?
0
@Destroyer_of_Worlds Bo? Mam do nich słabosc. Wiem o czym piszesz ale w rzyci mam te nowe kms. Jakby mało grania było
0
Cieszy rosnaca forma Villareal bo niedługo graja z realem.
0
@MesQueUnClub96 Spisek.
1
Odpaliłem sobie na DVD Lotra z edycji rozszerzonej która imo dostałem od @AssisMoreira i to jest hit ze filmowa trylogia majaca 20 lat wyglada lepiej niz nie jedna produkcja współczesna.
Peter Jackson wyprzedził swoje czasy i to tak fest.
Ale najlepsze sa kulisy powstawania bo tam jest masa smaczków :)
0
Girona i Las Palmas tez mecza bułe.
Moze jednak ten remis nie bedzie taki zły
1
@Barcasub Dystans dystansem ale nie robi sie tak wobec lidera zespołu któremu zawdzieczaja upragnione mistrzostwo. Zreszta Dr Laurentis był jest i bedzie kanalia
0
https://www.meczyki.pl/newsy/gwiazdor-napoli-pojdzie-na-wojne-z-klubem-wszystko-przez-tiktoka-wideo/221927-n
hahaha boze Napoli to naprawde memiczny klub. Oby Nigeryjczyk nie odpuscił De Laurentisowi bo to wyjatkowa kanalia :)
0
@FcPortoFan1999 O ile mu sie wszyscy nie połamia xD