- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1668 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
5
Walicie czy nie?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1668 Culés
3
Mea culpa Raków ma duzo wieksze problemy kadrowe. W Lechu brak Golizadeha I byc moze Ishaka.
@FcPortoFan1999 To bez wymówek Lecha musi grac o pełna pule
2
@Sulimo Z tego co wiem,to w Lechu nie będzie Dino Hoticia przez 3 tygodnie,ale to nie może być wymówka kolejna bo Lech jeśli nie chce wystawiać się na kolejne pośmiewisko to dzisiaj po prostu musi pokonać Raków.
0
@FcPortoFan1999 Remis tez bedzie okej. Na pewno nie moga meczu przegrac. Z drugiej strony Lech z nimi grac nie umie poza meczem pod koniec sezonu ale wtedy mieli wywalone jajca
2
@FcPortoFan1999 Ewentualny remis czy porażka z Rakowem to będzie pośmiewisko? Trochę chyba za grubo
0
@Sulimo Remis to będzie słaby wynik dla obydwu drużyn poprzez wczorajszą piękną wygraną Legii Warszawa. @bodzio10 Moim zdaniem to nie jest za grubo,bo po odpadnięciu z europucharów presja na Lech Poznań aby jakiekolwiek trofeum podnieść będzie jeszcze większa a co za tym idzie kolejne takie porażki z Rakowem będą tylko pogłębiały bekę z Lecha po Spartaku Trnavie.Legia i Raków,w razie takiej porażki są wytłumaczone przez europuchary,Lech zdecydowanie nie będzie miał wytłumaczenia.
0
@FcPortoFan1999 Legia idzie na mistrza bo maja kadre znacznie lepsza niz Lech i Raków+ doswiadczenie z europy którego brakuje Rakowowi.
Remis nie bedzie zły bo sezon długi ale no nie wypada przegrac
0
@Sulimo Pewnie że Legia idzie na mistrza,bo jednak Oni pokazują w każdym meczu będą walczyli do minimum 95 minuty w każdym meczu.Przygotowanie fizyczne jest tam wyborne...tylko pytanie jak długo Oni będą grali na takiej pasji. @bodzio10 Od Lecha ale i od Legii,Ja zawsze wymagam czegoś więcej,bo Oni chcą być tak traktowani a nie przyrównywać ich do ogółu.
0
@FcPortoFan1999 Jak patrzę na składy i ławki to dla mnie faworytem meczu jest Raków
0
@bodzio10 Moim zdaniem faworytem u siebie to powinien być jednak Lech Poznań.