La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1445 Culés

0

Cieszy rosnaca forma Villareal bo niedługo graja z realem.

0

@Sulimo jeżeli jesteś kibicem Barcelony, to naprawdę nie powinieneś cieszyć się formą Villarreal W TYM SEZONIE.

0

@Destroyer_of_Worlds Bo? Mam do nich słabosc. Wiem o czym piszesz ale w rzyci mam te nowe kms. Jakby mało grania było

0

@Destroyer_of_Worlds chodzi o te KMŚ?

0

@Sulimo bo słaby sezon Villarreal (i dobry nasz) będzie warty jakieś 70-100 mln euro dodatkowe w naszym budżecie za grę w KMŚ w 2025 roku.

0

@Rewolucja123 Dla mnie to juz jest przesada. Mało jest meczy?

0

@Rewolucja123 dokładnie, turniej jest w czerwcu 2025, a więc być może będzie można ująć przychody za to w budżecie na sezon 24/25, a innymi słowy - będą pieniądze na Cancelo i Felixa, lub kogoś innego.

0

@Sulimo a widziałeś nowy format turnieju? to będzie PETARDA!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?