Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dodi pasuje do ogórów Mendilibara ;)
0
Odpalamy ogórów z Sevilli.
2
@FcPortoFan1999 Sam sie wystawia na tyranie :x
0
@Saviola88 Powinien pokryc koszty leczenia i zabrac mu prawko.
0
@Emhyr Nie no bez przesady. Mamy przesyt a jeszcze Roque czeka
Lewy Felix Ferran Rapha Yamal
0
@HighestInTheRoom Najlepszym xDDD
Tak btw jak o zyski chodzi to tu tez Lech jest najlepsza opcja do zarabiania pieniedzy :]
0
Girona fajna ekipa ale weryfikacja bedzie z Realem bo do tej pory ogrwali ogórów w tym Seville.
Niedługo Real czy Villareal i to pokaze gdzie jest na ten moment ekipa Mitchela
Savinio btw bardzo ciekawa persona
0
@P33ck Patrzac na całokształt to Lech jest najlepsza opcja ale nie ma sie co łudzic na to.
1
@GadulkiGembulki_FCB Nie no szanujmy sie. Moze niech zagraja z kim poważnym?
1
@HighestInTheRoom Odezwał sie kibic legii.
Co jak co ale Araby patrzac jak durnych kibiców ma Legia nie rozważaliby takiej opcji. Juz prędzej Rakowem by sie zainteresowali niz wiesniakami z Żylety
3
@Emhyr No Lech to swietna opcja. Baza trenigowa,zaawansowana akademia i technologia. Wydaje mi sie ze z Polski to najlepsza opcja dla City Group
3
@Emhyr Dawac ich do Lecha xD
0
@Peciak Musiałby byc zdesperowany by do tego syfu isc
0
Ciekawy jestem kto po Mitchela sie zgłosi :)
3
Girona rewelacja sezonu poki co. Ten sezon to mininun liga konferencji
0
Walaszek grubasie gdzie Bomba?
6
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQVljYPGGIekSpNvMc1RvVZpSSbDkUAP-Jd6w&usqp=CAU
Dobre pytanie xD
@Kgorecki2500
2
@Kgorecki2500 Raczej humorystyczna. Żodyn kitku nie zdech :]
7
https://i.pinimg.com/originals/3c/03/28/3c0328051e172fdfaad83896a0719fc5.jpg
Piękny kitkowy mem xD
2
Adollf Hütter ma flashbacki z WW2 :]
0
Z Podlasia top to jest tylko pasztet.
Factos.
1
@FcPortoFan1999 I fajnie :)
0
Nasi sedziowie w tej kolejce to jakis dramat. Wiekszosc do zamrażarki
0
Lechia rozbiła GKS 5-1
1
3-1 Dla Lechii i gra 11 na 9. Chyba po meczu
1
@FcPortoFan1999 2 czerwona to przypadkowy ale brutalny faul który mogł zle sie skonczyc. 1 czerwo to głupota Shibaty bo 2 żółta dostał chciaz powinien juz czerwo w 1 połowie dostac za faul na Luisie
2
GKS 2 czerwo i przegrywa 2-1
0
Co oni tam robia w Łodzi xD
0
@TR3YWAY Tak. U mnie podziałało
0
@TR3YWAY Przestan ich obserwowac. U mnie pomogło xD