1

Dodi pasuje do ogórów Mendilibara ;)

0

Odpalamy ogórów z Sevilli.

2

@FcPortoFan1999 Sam sie wystawia na tyranie :x

0

@Saviola88 Powinien pokryc koszty leczenia i zabrac mu prawko.

0

@Emhyr Nie no bez przesady. Mamy przesyt a jeszcze Roque czeka

Lewy Felix Ferran Rapha Yamal

0

@HighestInTheRoom Najlepszym xDDD

Tak btw jak o zyski chodzi to tu tez Lech jest najlepsza opcja do zarabiania pieniedzy :]

0

Girona fajna ekipa ale weryfikacja bedzie z Realem bo do tej pory ogrwali ogórów w tym Seville.

Niedługo Real czy Villareal i to pokaze gdzie jest na ten moment ekipa Mitchela

Savinio btw bardzo ciekawa persona

0

@P33ck Patrzac na całokształt to Lech jest najlepsza opcja ale nie ma sie co łudzic na to.

1

@GadulkiGembulki_FCB Nie no szanujmy sie. Moze niech zagraja z kim poważnym?

1

@HighestInTheRoom Odezwał sie kibic legii.

Co jak co ale Araby patrzac jak durnych kibiców ma Legia nie rozważaliby takiej opcji. Juz prędzej Rakowem by sie zainteresowali niz wiesniakami z Żylety

3

@Emhyr No Lech to swietna opcja. Baza trenigowa,zaawansowana akademia i technologia. Wydaje mi sie ze z Polski to najlepsza opcja dla City Group

3

@Emhyr Dawac ich do Lecha xD

0

@Peciak Musiałby byc zdesperowany by do tego syfu isc

0

Ciekawy jestem kto po Mitchela sie zgłosi :)

3

Girona rewelacja sezonu poki co. Ten sezon to mininun liga konferencji

0



Walaszek grubasie gdzie Bomba?

2

@Kgorecki2500 Raczej humorystyczna. Żodyn kitku nie zdech :]

7

2

Adollf Hütter ma flashbacki z WW2 :]

0

Z Podlasia top to jest tylko pasztet.

Factos.

1

@FcPortoFan1999 I fajnie :)

0

Nasi sedziowie w tej kolejce to jakis dramat. Wiekszosc do zamrażarki

0

Lechia rozbiła GKS 5-1

1

3-1 Dla Lechii i gra 11 na 9. Chyba po meczu

1

@FcPortoFan1999 2 czerwona to przypadkowy ale brutalny faul który mogł zle sie skonczyc. 1 czerwo to głupota Shibaty bo 2 żółta dostał chciaz powinien juz czerwo w 1 połowie dostac za faul na Luisie

2

GKS 2 czerwo i przegrywa 2-1

0

Co oni tam robia w Łodzi xD

0

@TR3YWAY Tak. U mnie podziałało

0

@TR3YWAY Przestan ich obserwowac. U mnie pomogło xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?