Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piekny odcinek bomby xD
3
Felix pokazuje jak bardzo nam jest potrzebny LS. Oby udało sie jego i Cancelo wykupic i nikogo wiecej nie potrzebujemy na dobra sprawe.
Mamy tez fajnego Fermina i jeszcze Roque
4
@tomek8756 Nie lubie wrzucac fotek jedzenia bo potem ktos gula miec bedzie xd
https://aniagotuje.pl/przepis/quesadilla
Z tego przepisu korzystam
2
Quesadilla z kurczakiem zrobiona.
Można odpalac Lotra i umierac :]
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSeDFYthdqPFWljdQZmE5fP4dUB_CGvP5RZvg&usqp=CAU
0
@BorzyKrzys Podpisuje sie ;)
1
Az sobie michałki zjem :)
14
Nawet mi go nie żal xD
0
@Keriox Cichy bohater :)
1
@JimMorrisonFCB Zgłaszam bo chłop nawet nie udaje xD
1
@kuz Pauleta mu poprzestawiał we łbie xD
4
Szczerze? Bardziej zazdroszcze Alvareza jak Haalanda
Doceniam Erlinga ale Julian robi duuzo wieksze wrażenie
0
@SelloutCrowd Oczekuje myslenia a to chyba nie boli xd
68
Wkur mnie ta krytyka Balde.
Przypominam ze to jest 19 latek który gra 2 sezon na tym poziomie. Forma nie ta jeszcze ale pisanie ze nic nie daje to wyzszy poziom głupoty. Kto niby kur robi miejsce Felixowi? Kto robi rajdy i rozrywa obrone rywala?
Tak Balde ma problem z ostatnim podaniem ale kur litosci...
4
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
0
Bramkarz upokarza Kotletiko xD
22
Felix wywalił drzwi z futryna :)
Taki Portugalski Muller dla RL9
1
A i tfu na Crvene za ten gazprom.
3
@barcelonaLM Nie moze a na pewno
Gomes? Placek
Semedo? Jeszcze wiekszy placek
Deco? Top ale to Brazol bardziej
11
Ja rozumiem krytyke ale ludzie jprdl Balde ma 19 lat i gra 2 sezon na takim poziomie...
Motoryka jak u Daviesa a z czasem przyjdzie lepsze dogranie. Calma.
0
Ale ten Felix chodzi o luju złoty xD
Ale ekipe nam Laporta zmajstrował
0
@SkilledHydra16 Kadra na miare segunda xD
6
@MarcepanowyKsiaze Jak zwykle nie masz nic madrego do dodania
1
@Deltta Zart dla szlachty bo nie kazdy zrozumie.
Mit o Prometeuszu spoko :)
2
Rozczarowuje Newcastle w tym sezonie poki co. Wiecej po nich oczekiwałem
0
@_barti Dobry? Kolejny beton
0
Takie cos na fb mi wyskoczyło
https://www.koty.pl/artykuly/aktualnosci/adoptowala-koty-i-je-zabijala
Jprdl przeciez ona powinna byc w kaftanie do konca zycia.
1
@LM10GOAT Jak widze czym my wtedy gralismy to az chce sie parsknac ze smiechu xD
1
@Barcabarca3562157 Cama to 2 półki niżej conajmniej xD
Tylko kontuzje Pedriego sa problemem i tylko tutaj Francuz jest lepszy
26
https://pbs.twimg.com/media/FtYDeylX0AAdl03.jpg
Haha pamietam to. Alez wtedy zasadzili kopa w jajca realu xD