0



Piekny odcinek bomby xD

3

Felix pokazuje jak bardzo nam jest potrzebny LS. Oby udało sie jego i Cancelo wykupic i nikogo wiecej nie potrzebujemy na dobra sprawe.

Mamy tez fajnego Fermina i jeszcze Roque

4

@tomek8756 Nie lubie wrzucac fotek jedzenia bo potem ktos gula miec bedzie xd

https://aniagotuje.pl/przepis/quesadilla
Z tego przepisu korzystam

2

Quesadilla z kurczakiem zrobiona.

Można odpalac Lotra i umierac :]
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSeDFYthdqPFWljdQZmE5fP4dUB_CGvP5RZvg&usqp=CAU

0

@BorzyKrzys Podpisuje sie ;)

1

Az sobie michałki zjem :)

14



Nawet mi go nie żal xD

0

@Keriox Cichy bohater :)

1

@JimMorrisonFCB Zgłaszam bo chłop nawet nie udaje xD

1

@kuz Pauleta mu poprzestawiał we łbie xD

4

Szczerze? Bardziej zazdroszcze Alvareza jak Haalanda

Doceniam Erlinga ale Julian robi duuzo wieksze wrażenie

0

@SelloutCrowd Oczekuje myslenia a to chyba nie boli xd

68

Wkur mnie ta krytyka Balde.

Przypominam ze to jest 19 latek który gra 2 sezon na tym poziomie. Forma nie ta jeszcze ale pisanie ze nic nie daje to wyzszy poziom głupoty. Kto niby kur robi miejsce Felixowi? Kto robi rajdy i rozrywa obrone rywala?

Tak Balde ma problem z ostatnim podaniem ale kur litosci...

4

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

0

Bramkarz upokarza Kotletiko xD

22

Felix wywalił drzwi z futryna :)

Taki Portugalski Muller dla RL9

1

A i tfu na Crvene za ten gazprom.

3

@barcelonaLM Nie moze a na pewno

Gomes? Placek
Semedo? Jeszcze wiekszy placek
Deco? Top ale to Brazol bardziej

11

Ja rozumiem krytyke ale ludzie jprdl Balde ma 19 lat i gra 2 sezon na takim poziomie...

Motoryka jak u Daviesa a z czasem przyjdzie lepsze dogranie. Calma.

0

Ale ten Felix chodzi o luju złoty xD

Ale ekipe nam Laporta zmajstrował

0

@SkilledHydra16 Kadra na miare segunda xD

6

@MarcepanowyKsiaze Jak zwykle nie masz nic madrego do dodania

1

@Deltta Zart dla szlachty bo nie kazdy zrozumie.

Mit o Prometeuszu spoko :)

2

Rozczarowuje Newcastle w tym sezonie poki co. Wiecej po nich oczekiwałem

0

@_barti Dobry? Kolejny beton

0

Takie cos na fb mi wyskoczyło
https://www.koty.pl/artykuly/aktualnosci/adoptowala-koty-i-je-zabijala

Jprdl przeciez ona powinna byc w kaftanie do konca zycia.

1

@LM10GOAT Jak widze czym my wtedy gralismy to az chce sie parsknac ze smiechu xD

1

@Barcabarca3562157 Cama to 2 półki niżej conajmniej xD

Tylko kontuzje Pedriego sa problemem i tylko tutaj Francuz jest lepszy

26

https://pbs.twimg.com/media/FtYDeylX0AAdl03.jpg

Haha pamietam to. Alez wtedy zasadzili kopa w jajca realu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?